Plinta įrašas, kuriame medikai ir pareigūnai prie lovos riša nepilnametę: kas iš tiesų įvyko?

Grįžti į straipsnį

Vanda

Vanda portretas
O kaip kitaip su apsvaigusiais nuo narkotikų ? ant rankų nešioti ?

100% pritariu Reziume

100% pritariu Reziume portretas
Ne šiaip bėda, o baisi bėda, kad bet kam leidžiama turėti vaikų!

Nu jo

Nu jo portretas
Kai ji jau atsidurs visapusiškoj psichatrų globoj jie su tokia pachiente galės daryti bet ką.

nepatikėsiu

nepatikėsiu portretas
kad paauglė psichinė ligonė ar narkomanė, paauglystės nesąmonės, taigi supanikavo visi ir perspaudė. Ir mama ir visa govėda pareigūnų bei daktarų. Kyla klausimas - kokie santykiai tarp mamos ir dukters...

KMUK sesutė > anonimas

KMUK sesutė > anonimas portretas
Šiltai sėdi ant sofkutės , komentuoji ... tai gal ateik į priėmimo skyrių , pasavanoriauk ... padirbėk su psichiniais , narkomanais ... alkocholikais su ,,baltaja'' karštine ? maloniai prašome ! tada ir rašinėk - ..kitų priemonių'' !

Anonimas

Anonimas portretas
Jeigu tėvai auginant vaikus juos bausti negalima ,vadinasi negali taip elgtis ir kiti.

Studentų 39, Žvėrynas

Studentų 39, Žvėrynas portretas
Mamytė aktyvi, vikri , gerklinga :))) Turbūt iš šeimų maršo rėksnių ? Balsuos už advokatą Strimėlę ? ?

Daktaras

Daktaras portretas
Viskas ok ,nepirdaukite i vandeni vatos komentatoriai!

Anonimas

Anonimas portretas
taip ir tesugeba dirbti "specialistai".Arba nušauti, arba prprišti. Okitokių psichologinės pagalbos būdų jau nebėra? Akivaizdu, kad yra kur tobulėti. O pagalbos, matant tokius metodus, kreiptis nesinorėtų.

Anonimas

Anonimas portretas
O is pareigūnai anksčiau už Tėvus sužinojo kad ta mergina nusižudyti norėjo? Ir taip jei vaikas nepilnametis be Tėvų sutikimo negali jo į durnyna uždaryti. Nes tokiu atveju policajai kiekvieną gali apkaltinti jog buvo gautas signalas dėl savižudybės ir patalpinti į durnyna.

nuomone

nuomone portretas
kai mano sunus piaustesi rankas 17 m.pries 8 metus,niekas Klinikose,net uzpakalio nepakele,kaip nori taip tvarkykis

kew

kew portretas
Gydymo istaigos tokios neigalios, kad neuzdraudzia filnuoti ju darbo metu.?Teatruose filmuoti draudziama , o cia...

Baisu

Baisu portretas
Matomai mergaitei buvo blogai ir šeimoje su tokia motinėle,kokia motina,po dukros bandymo žudytis gali gydytojams trukdyti ir filmuoti savo vaiką ir numesti visuomenės teismui,toks vaikas tikrai vėl žudysime,šiuo atveju motiną reikėjo pririšti ir raminamųjų suleisti,nes ji savo vaiko tikrai nemyli,o mergaitę nerami,gal ir narkotikai kalti,kas žino

keisti žmonės

keisti žmonės portretas
gyvename visuomenėje, kur klykiama apie žmogaus teises, o prievartos aktą šiuo atveju pateisinate. Kiek jūs nutolę nuo sovietmečio praktikos, kai visi buvo tramdomi ir kišami į psichuškes? Nueita lengviausiu keliu - pririšai, injekcija, tvarka. Lagerio tvarka. Ar kitų metodų niekas nebežino?

Kriaučius

Kriaučius portretas
Vištą surištą į turgų veža, gaidys iš juoko į kelnes meža. Liaudies išmintis!

sukciu mahinacijos

sukciu mahinacijos portretas
paskambina pasako kaiminas rekauja, milicija islauzia duris lavonu neranda, sukcius vel paskambina, sako kaiminas zudosi, milicija atvaziuoja surisa kaimina, o tada sukcius be problemu gali apvogti buta....................

na

na portretas
medikai viska dare gerai,bet koki ligoni vezant greitaja pririsa prie nestuvu,o cia dar neadekvati,o kodel vaiku teisiu tarnybos nesidomi ta seima,reiskia seimoje be viskas gerai,ta nergaite reikia atimti is tevu vienareiksmiskai.is padoriu seimu atima vaikus u cia idomu kaip pasielgs vaiku teises....

pensininkė

pensininkė portretas
prieš kelis metus gulėjau ligoninėje ir į skyrių paguldė tokį jaunuolį kuris lipo iš lovos šūkavo gasdino kitus ligonius , taip jį pririšo prie lovos ir iškvietė mamą kad ramintų savo sūnelį. taip pat buvo perjuostas ligonis diržu kad naktį nesikeltų nes jam buvo negalima keltis, nematau nieko blogo taip kartais reikia dėl atsargumo kai ligoniai lipa iš lovos nukrenta susižaloja tada vėl kaltinami gydytojai , o čia mamytė filmuoja ir dar deda į soc tinklus jei nemoki auginti auklėti ir matyti kokios problemos yra dukrai

Nenušovė?

Nenušovė? portretas
Tai džiaukitės!

AK

AK portretas
Laikinas laisvės apribojimas, gavus pranešimą apie ketinimą sau rimtai pakenkti - savaime ne problema. Matosi, kad mergina neketina paklusti nurodymams, nebendradarbiauja. Motina tam irgi netalkina.

Hm

Hm portretas
Matosi, kad motyna negerbiamo calafano kandroto, kuris ir savais vaikais viešumai pasinaudoja, pasiekėja :D

Ina

Ina portretas
Nu vaikų teisės šeis laikais geriau žino už tėvus viską.Kada gydymą paskirti,kada atimti.Gerai,kad mūsų laikais kai augom jų nebuvo"Butų iš kas antros šeimos atimti vaikai".Nes tada ir baliavot galėjo,ir muzika gariau leisti,o dabar tik bijok garsiau sukalbėt.

Šiaip tai įdomi savižudė

Šiaip tai įdomi savižudė portretas
Spardosi, bet telefono iš rankų nepaleido. Su kuo ten kalbėjo, savižudybių organizatoriumi? Matos, kad motina jai nesvarbi. Psichiatras ar paschoterapeutas būtinas ir abiems.

To asd

To asd portretas
Viskas įstatymuose surašyta, viską lengva susirasti ir perskaityti. Apie tai, kada pacientas ar jo tėvai negali atsisakyti gydymo taip pat. Jei tamsta persipjausit gerklę jums ją užsius be jūsų sutikimo ir parašo.

Pf Rokui

Pf Rokui portretas
Jei dukrai būtų užtekę švelnaus ir malonaus nuraminimo, tai nebūtų reikėję nei greitosios, nei juo labiau, policijos. Švelniai ir maloniai pati motina galėjo nuraminti, be jokios pašalinės pagalbos.

Nu to asd

Nu to asd portretas
Nuo tada, kai žmogus kelia pavojų sau ir/ar aplinkiniams.

asd

asd portretas
Nuo kada Lietuvoje per prievartą gydomi ir prieš žmogaus valią ir prieš tėvų valią ir dar pririšami? Vėl grįžo sovietmetis? Žiaurai pažeistas įstatymas, kuriame aiškiai parašyta, kad žmogus negydomas prieš jo valią ir negydomas prieš jo tėvų/globėjų valią. Gydytojų žiaurumas peržengia visas ribas. O paskui jie dar stena dėl mobingo ir žudosi. Negaila jų. Mūsų laikais gydytojų reikia bijoti labiau, nei policijos.

Rokas

Rokas portretas
Motina iškvietė greitąją ir policiją ir galvojo, kad jie jos dukrą maloniai švelniai nuramins, cha. Kai pamatė jog jie dukrą suriš ir leis vaistus- pradėjo rėkti, kad jos dukrai nieko nereikia, jokių vaistų, paleiskit. O kai nepaleido pradėjo filmuoti. TAI KODĖL DABAR MOTINA KAŽKUO KALTA?? Kokią teisę turi gydytojai RIŠTI NEPILNAMETĘ, jeigu jos motina PASAKĖ AIŠKIAI mums nieko nereikia, mes išeiname? Gydytojai turėjo tuoj pat mergaitę paleisti, motinai duoti pasirašyti ir abi išlydėti per duris. Dabar yra aiškiai pažeistos žmogaus teisės- ir mergaitės ir motinos. Na gal nieko pikto gydytojai nenorėjo, bet tikrai pasielgė neteisėtai.

Siaip

Siaip portretas
Vadinama motina irgi reikejo suristi ar bent prirakint prie radiatoriaus. Viena rujojanti tipo zudosi o prisirujojus tuo dziaugiasi ir filmuoja.nu cirkas ne kitaip

Kas daros

Kas daros portretas
Būtų užtekę tik antrankius uždėti, bet prižiūri per Facebooka visokių baisybių, poto ir patys mėgdžioja.

tragikomedija

tragikomedija portretas
Jei motina ir dukra tyčia surengia ši spektaklį, kad sulaukti peržiūrų, šioms artistiems pasisekė. Bei jei dukra žudėsi, geriau savo snukį ir balsą jos gimdyvė neafisuotu, nes privesti dukrą iki savižudybės savo auklejimu arba jos nebuvimu yra gėda.

… portretas
Ne mergaite turbut gydyt reikia bet idijote motka

Kaip taip gali motina?

Kaip taip gali motina? portretas
Matomai tokia motina ir privedė vaiką iki savižudybės

Nesidyvikim...

Nesidyvikim... portretas
Kad riša, tai paskui atriš, kai protelis ateis į vietą. O mamai, aišku, kad baisiai atrodo, kad taip su jos vaiku. Mama nori gliboti, o gydytojų pareiga gydyti. Kai su psichika negerai, tai ir rišti, ir vaistus leisti reikia. Tik nereikia kelti bangų pamačius įrašą...

BLAIVININKAS

BLAIVININKAS portretas
Laimingi iš laimės nesižudo.

tevas

tevas portretas
per silpai riso,,,ir keista kad nenusove,,,matomai ne mentai buvo,,,

Tomas

Tomas portretas
Tai butu nusizudziusi ir tada visi pulyumet daktarus ir pareigunu. Dabar jie pamate kaip ta vista internete bileka kalba ir padare savo. Manau gerai

Čia gina tik tie

Čia gina tik tie portretas
kurie nesusidūrė su psichikos ligoniais ar turinčiais psichikos sutrikimų. Neduok Dieve. Gaila, kad niekas negina ir neužjaučia normalių žmonių.

Tai su mergaite

Tai su mergaite portretas
negalejo sneketi jos nesurise? Ji ka butu nugalejusi/uzpuolusi gydytojus ir sesutes? Aha...

Bet mamelė tai

Bet mamelė tai  portretas
pagerinta. Na, gaila, kad gali gimdyti visos, kurios tik užsimano.

Mafija

Mafija portretas
Ruošiasi pavogti Lietuvos miškus-stadionas,fondai-dūmų uždanga

Na ir kas

Na ir kas portretas
Vieninteli karta kai pabudau po narkozės, buvau pririštas. Iš karto atrišo. Be reikalo nepririša.

pikta

pikta portretas
gerai daro, nes idiotų pilna ! O gal geriau, kad su peiliu mergelė lakstytų ?

Na, o mamytė adekvati?

Na, o mamytė adekvati? portretas
Kokie tėvai - tokie ir vaikai, ir nėra ko dėl teisybės įsižeisti.

Pagalba yra tik teorinė

Pagalba yra tik teorinė portretas
Bėda ta kad nei tikrų psichologų nei vaikų teisių specialistų nėra. Yra tik tetulės, kurios dar labiau pablogina situaciją. Dar gyvenime nesutikau psichologo, kuris padėtų. O socialiniai darbuotojai iš vis sugeba "gaudyti" rūkančius. Net esu girdėjus iš socialinės darbuotojos kitą vaiką žeminančias frazes, tai yra pati vykdo patyčias kur turėtų stabdyti. Niekas kitas labiau nesirūpins vaikais nei tėvai. Aišku puiku būtų puikių specialistų pagalba, deja jų gal yra vienetai, bet likę apvalus 0.

Dekokit bukalaurams

Dekokit bukalaurams portretas
Tarnybos visai suzverejo.

Reziume

Reziume portretas
Beda ta, kad visiems leidzia tureti vaiku. . .

?

? portretas
Čia Kevalo vaiku klinikoje? ruošia chloro injekcijai?

Vytas

Vytas portretas
Nesveika motina prašosi pagalbos ir dar filmuoja.

Sunkus atvejis

Sunkus atvejis portretas
Iš šalies žūrint,atrodo jei ją ir dulkintų,tai ji matyt taip pat minkytų telefoną ar kokius riešutus spakainiai lupinėtų.

Rūtenis

Rūtenis portretas
Vatinė moteris

Na

Na portretas
Jeigu riša, tai gal yra priežastis. Nieko blogo nematau. Kartais kitaip neįmanoma suvaldyti situacijos. Jokio streso tas rišimas merginai nesukelia. Netgi priešingai, jai malonu patirt naujus pojūčius.

Klausimas

Klausimas portretas
Tai čia taip atrodo tarnybų teieikiama pagalba? Juk Palangoje irgi smurtavo tarnybos. Žiauru, visi - pradedant tėvais, baigiant gestapu mano kad jie gerai daro, o realiai nemokėjimą susišnekėti su vaiku sprendžia smurtu. Gal elektrošoką pritaikė? Žmogiškumo, kantrybės neliko...

to asd

to asd portretas
Teko girdėti - Vilniaus psichiatrai buvo grieštai prieš elektroninius receptus, prieš bet kokią informaciją esveikatoj apie psichikos sutrikimus. Tik todėl kad lietuviai yra sunešioti išako prezervatyvai, nepakantus net depresija sirgusiems.

Vycka

Vycka portretas
Gero vyro jei ir būtų mergiotė nusiraminusi

telegra.ph/apie-psichiatrus-12-08

telegra.ph/apie-psichiatrus-12-08 portretas
šis tas įdomaus apie psichiatrų nusikaltimus

asd

asd portretas
O tos tarnybos ar medikai ar policija girdėjo kaip mergina tai sakė??? Manau, kad ne. Šiaip jau jaunos merginos dažnai motinoms sako, kad aš nusižudysiu, kai motina neleidžia kažkur eiti ar su kažkuo draugauti ar plaukus nusidažyti... Bet mergina nė mintysi neturi kažkokius veiksmus svao atžvilgiu. Tai tik slengas. Bet matyt motinai nusibodo tie tauškalai ir ji nusprendė pamokyti dukrą. Na tikrai pamokė- sugriovė jai visą gyvenimą. Po psichiatrinės ji niekur neįstos mokytis ir niekur negaus darbo ir normalus vaikinas jos meves. Visi jos bijos.

Kawenskas

Kawenskas  portretas
A ko taenautojei bijo kamerų! Koko daktariukščei bijo kamerų? Juk niekas jiems netrukdo dirbi, juos tik iš tolo filmuoja!!! Jei privačioje valdoje numatomas prasižengimas žmogaus (visi lygūs, mentai, daktarai, teisininkai, supi...ti politikai, teisėjei, net ir tie kurie Ale turi neliečemybe) turi būti fiksuojamas foto, video, tam kad būtų savrūs įrodymai... O ne taip kaip LT politmafijoje korumpuotoje!

o kur tesinis?

o kur tesinis? portretas
matomai jau susaude istvirkino ir pakase? o mottina dziugauja uostydama koksa?

Ant emocijų mažo proto žmones gaudo

Ant emocijų mažo proto žmones gaudo portretas
Įsijunkit kritinį mąstymą, taip jau ima ir kiekvieną riša? Matyt, davedė savo elgesiu mergužėlė... kodėl kitų neriša?

Senis

Senis portretas
Trenk tokią močią sienon ir sterelizuot, kad kitą kart, kai išsiskės, nebūtų tokių pasekmių.

romas

romas portretas
cia matyt byrkoseviciui vaika surado pazaisti?

šūduva ligonininese lieka

šūduva ligonininese lieka portretas
BET TIKRAI NUŽMOGĖJIMAS .OK vaikui reikia pagalbos ,bet ar tikrai prie tokios būsenos ligonio reikia uniformuotu pareigūnų gvardijos ? ten kur tikrai reikia jų nebūna .

Klimato kaita

Klimato kaita portretas
Čia tas pats atvejis kur ekožaliavalges depresuotos su sriubomis ant 18-19-20 amžiaus paveikslu bando stabdyt klimato nei tai atšilima nei tai kaita( tiesa pasakius bando prieš veja papust), buktai tie dailininkai kalti del tariamos klkmato kaitos kuri tik galvoje pas tas ekon@ces. Pora serotinino tableciu tokias sugrazina i realybe labai greit arba bauda atitinkama išpopintu atžalu nepriziurintiems teveliams. Šokineja nuo 9auksciu prisiziureje visokiu tiktoku, tegu šokineja mažiau pensiju reiks moket valstybei

Filmuoti ir viešinti

Filmuoti ir viešinti portretas
Dabar madinga viską viešinti socialiniuose tinkluose. Triukšmo, komentarų daug, o nauda niekinė, ar neigiama. Tuoj viešins žmogaus operacijas, ginekologines apžiūras. Šlykšu ir tiek. Tokie "filmuotojai" galvoja, kad jie geriau žino kokią pagalbą ir kaip suteikti ligoniui. Na ir "žiniasklaida" smaginasi smulkiai visa tai aprašydama. Lengvi klikai sakant....

Nika

Nika  portretas
Tai kur...wa motina tegul džiaugiasi, kad policija vaiką rado gyvą ir perdavė medikams. Ko tada skambino policijai ir prašė pagalbos,nes dukra nori nusižudyti. Ple, pati,matyt, psichinis ligonis. Filmuoti savo dukrą ir kelti įrašus visai Lietuvai tik beprotis gali. Kaip dabar tai dukrai gyvent reikės, kaip žiūrės į ją draugai, bendramoksliai?

ka ka

ka ka portretas
matyt buvo uzsidejusi nepersaunama lemene ir salma, kad nenusautu, todel milicijai teko imtis priemoniu.......

N̷O̷_̷u̷k̷r̷a̷i̷n̷a̷!̷

N̷O̷_̷u̷k̷r̷a̷i̷n̷a̷!̷ portretas
Mentai jopani, vel parodo save, jokio pasitikejomo policy!!!!!!!!! Nh jus

och

och portretas
Bobelkų batalionas greit kaltus nustatė - mamelę dėl neurologų kaltės ištiko insultas, infarktas ir klinikinė mirtis, o dukrelę, ir apskritai visus Lietuvos vaikus, traumuoja valdžia. Mamelė su ta eskperte, kurios balsas sklinda iš telefono, nekaltos dėl nieko, supratot?.. Reikėjo atrišt ir paleist abi į visas keturias puses, mamelė juk aiškiai pareiškė, kad nei gydymo, nei vaistų dukrai nenori. Tai ir viso gero reikėjo pasakyt pacientėm. Iki kito karto.

Džiaukitės

Džiaukitės  portretas
kad nenušovė

AŠ portretas
Pririšta nenumirs,o jei pabėgtų ir palystų po mašina,vėl būtų kalti medikai,kad neišsaugojo gyvybės.

Nausiedianc

Nausiedianc portretas
užsiuostė mergiotė, o motušė garantuotai iš tų superinfluencinių mamyčių, darau statymą 1000:1 !

teise

teise portretas
Nepilnamecio teise nusizudyti pazeista

SCIPAKAS.KAU.

SCIPAKAS.KAU. portretas
Ce apie bespridela vieni daero ka nori nes je eina pareigas o tevai net barti negali, o jai nores nusizudyti nieks nesuziures savizudystes pas mus geroves lt madingos

Su

Su  portretas
Matyt reikėjo , jeigu pririšo. Matomai kėlė sau ir kitiems grėsmę.

Gal

Gal  portretas
motina kalta su dukra kaska rezge gal,kodel nenori pagalbos is salies ,kaskas cia ne taop ,motina matyt zino ir žino kam filimavo viska ?

Super mama

Super mama portretas
Kas tiem tėvams darosi? Reikia gint vaikus, bet turėti saiką. Prisiminiau atvejį, kai nepilnametis klube "repavo", naudojo necenzūrinius žodžius, išvedė iš kantrybės Viršilą ir tas vožtelėjo. Tai jo mamelė Budrienė padavė į teismą ir prisiteisė, nežinau kokią sumą. Nesvarbu, kad nepilnametis globotinis vėlai valkiojosi klube. Tai ir čia, žiūrėk, dar ir šita mama bandys pasipinigauti. Vaikus dabar auginti tikrai sunku, bet, visada sakiau ir sakysiu, kad viskas prasideda ir baigiasi šeima. Jei šeimoje nėra tvarkos, tai vaikų gyvenimuose bus chaosas.

Mama

Mama portretas
Ko čia dabar ji verkšlena. Kaip išauklėjo, tą ir turi! Tai reikėjo pačiai sutramdyti... bet erelės tėvai nebeįveikia, o dabar visi kalti, bet ne gimdytojai!

pislus

pislus portretas
atidrožt per analą, ir motką ir dukrą

Rokiškio psichiatrijos ligoninė

Rokiškio psichiatrijos ligoninė portretas
Oi laukiam laukiam, mes svietelių laukiam!

Žmonės gerieji

Žmonės gerieji portretas
Būkit žmonės, nesikiškit į medikų ir pareigūnų darbą!

Asta

Asta portretas
Tai galėjo leisti dukrai nusižudyti. Kam kvietė pagalbos. Panašu,kad ir mamai nelabai gerai su proteliu.

per 33 ,,nepriklausomybes,,, metu

per 33  ,,nepriklausomybes,,, metu portretas
nugyvulejom ,sukiaulejom , pasidarem chamais ir gyvuliais ... nieko nera svento , ant artimo savo sikam ,purvais drabstom , tuo paciu apsikam patys save ....degraduojanti visuomene gimdo ir augina tik degradus dar didesnius uz save.

Tarp kitko

Tarp kitko portretas
Už kiekvieną žydų nužudytą palestinietį Lietuije paskersta visas žydes ir pusžydes. Taip radom ir taip paliksim. Nieko negirdėsim. Tegu draskosi žydės. Gailėtis nereikia. Tai tik brokuoti gyvuliai.

Nenuostabu

Nenuostabu portretas
Su tokia motina, kad žudėsi mergina. Filmuoja ir viešina savo vaiką tokioje situacijoje. Jeigu ne motina, niekas net nebūtų žinojęs apie tai, kad mergina žudytis norėjo.

Zalupa

Zalupa portretas
Nu tai jei debile yra, tai ir risa, normalios protingos malalietkos niekas prie lovu nerisa :D

o jei

o jei  portretas
besidaužydama būtų susižeidusi-vienareikšmiškai,,mamytė,,klinikoms ieškinį pateiktų,ane,mama?

vilma

vilma portretas
Regis, mamai labiau rūpi ne vaiko sveikata, o transliacija.

kaip jaustis

kaip jaustis portretas
medikams-kai vieną beprote rišą,o kita aplink laksto,ir terorizuoja?

prieš keletą

prieš keletą portretas
metų vežėm neadekvatų artima žmogų į Dariaus ir girėno g-3 val ją įkalbinėjome,kad pasirašytu,nes be jos parašo neguldė į ligonine ,nors buvome artimiausi giminės.Taip kad nevarykite,geriau eikite pensijos pinigų,,ieškoti,,

Kai kurie

Kai kurie portretas
dėstantys savo mintis,matyt tik prie,,ruso,,ligoninėja ar poliklinikoje buvo.Kai kuriems,einantiems,pirmiausiai reikia užsukti pas psichiatrą,paskui kitų ligų ieškoti-kai nueini,ir eilėje būna keletas žmonių-būtinai atsiras įdiotas,kuris ivedinės tvarką,aiškins,burbės ir tt

MOTINAI

MOTINAI portretas
REIK SKYRTI BAUDA UZ NEPILNAMETES NUOTRAUKY VIESINIMA!!!!!TURETU ISIKISTI VAIKU TEISES,KA JI CIA NOREJO PARODYTI VISAI LIETUVAI!!!!

Jei mergina buvo sujaudinimo būsenoje

Jei mergina buvo sujaudinimo būsenoje  portretas
Ir dar norėjo žudytis, tai medikai turėjo dvi išeitis. 1. Įkalt gerą dozę vaistų ir nuslopinti chemiškai. 2. Fiksuoti ir palaukti kol nusiramins ir bus galima susikalbėti. Jei motina būtų tikra motina, o ne soctinklų pusprotė, tai būtų dukrą apsikabinus ir palaikiusi glėbyje, nuraminusi. Bet gal santykiai nekokie. O svetimam žmogui geriau pririšti negu tąsytis su besiblaškančiu žmogum. Mažesnė rizika, kad bus sužalojimų.

.

. portretas
Paskaičius komentarus tai reikia palikti ramybėje tokias motinas ir dukras išprotėjusias tegul būna laisvos nusižudyti. Gal ir teisingai. O komentatorius kuriems baisu gyventi tokioje valstybėje išleisi į Baltarusija, Kinija ar Rosija. Ten jokio smurto nėra-vilkai su avimis viename miške gyvena.

nematau nieko blogo pareigūnai ir medikai šaunuoliai

nematau nieko blogo pareigūnai ir medikai šaunuoliai portretas
kas nedirbes to darbo nesupras

Motina- primatė visiška

Motina- primatė visiška portretas
Nepilnametei nieko blogo nenutiks. Ji neadekvati, kyla grėsmės, tad yra normali praktika: ūmioje būklioje ligonė fiksuojama prie lovos Po to bus nuraminta, suduoti vaistai, stebėjimas, gydymas... Ilgas jkelias, ir čia medikai tikrai nepakenks. Bijau, kad pirmiausia motinai reikia pagalbos, galima tik ji ir kalta dėl paauglės skaudžių veiksmų...

Nuomone

Nuomone portretas
Jau baisu darosi gyventi tokioje valstybėje ir dar mes mokame jiems atlyginimus visai nesiskaito su žmonėmis nors nėra ka čia stebėtis kaip pas mus tokia teisingimo ministrė

Kokiu tikslu

Kokiu tikslu portretas
Viešinami dviejų bepročių nuotykiai?

Motina-

Motina- portretas
Debilė,ir ją pririšti reikėjo

trys taškai

trys taškai portretas
Mama baisisi, kad ligoninėje ir vaistų jos mergaitei gali duoti. Nu tikrai ji nevisai adekvati. Tai ko vežė ją į ligoninę, pasipostinti instagramuose?

Atminkite,

Atminkite, portretas
kad zmogus dabar - niekas! Visiems,kas pavoge nemazai,ar gavo nors krisleli valdzios.

tam --,,verkia.....,,, matai gen, prokurore uzsiemus

tam --,,verkia.....,,, matai gen, prokurore uzsiemus portretas
Zemaitaiciuj byla kelia uz tai kad zydus iskoliojo del karo Gazos ruoze... jei nera kada uzsiimt tais nufifintais pensininku pensiju 30 -ties milijonu , kaip kad neturi kada uzsiimt nufifintais Kreivo elektriko 160 milijonu is lietuvos zmoniu kisenes

viena tokia

viena tokia portretas
O tai kodėl mamka neparašė ir savo parašu nepatvirtino, kad atsisako gydymo? Daktarai iš karto jas abi būtų paleidę. Matyt, motka - dramų karalienė. Nenustebčiau, jei pati privedė vaiką prie savižudybės.

Verkia mano pavogta pensija

Verkia mano pavogta pensija portretas
Vagiu gauja specialiai kisa i interneta tokius irasus kad zmones uzmirstu jog tiktai pries savaite landzberginiu gauja pavoge is pensininku 30 milijonu. Dar pora tokiu smuliu idiotisku ,,ivykiu,, ir 30 milijonu afera BUS UZMIRSTA kaip ir kitos simtamilijonines. .

??

?? portretas
O tą dematovenerologijos rezidentę, kuri rašėt pjaustėsi venas, irgi rišo prie lovos?

RJ

RJ portretas
patarciau priristi ir motina, kuri neturi jokio supratimo, ko nori ja supantys zmones. Uz platinima sios medziagos, butina nubausti...

D

D portretas
Kodėl nepanaudojo tazerį juk jiemoka

Anonimas

Anonimas portretas
Lietuvos fasistinio rezimo GESTAPo zudikai ir vaiku SSininkai dirba savo juoda darba. Greiciau jau ateitu Rusija ir iskartu tuos banditus. Gerai kad viesinat tokius irasus Tai ir isgelbes sita mergaite nuo organu ispjovimu . Siaip tai tyliai tingtu ir visi galai i vandeni. I S G A M O S.

fasistinej policinej valstybelej tik tokiais

fasistinej policinej valstybelej tik tokiais portretas
metodaiis aukelejami ir ,,,gydomi,,, vaikai , reziume , policajai ir vaikuciu teisiu gynejai senu senovei pazeidineja visas etikos, morales ir teisines veikas visuomenes ir ypac vaiku atzvilgiu... tai aiskai matosi is siu vaideliu .. ir nera ko moralizuot motina ar ta mergaite, kada paciu snukiai sudais isterlioti.

stebetojas

stebetojas portretas
kazkaip tokie dalykai dzniausiai nutinka neadekvatiem zmonem. tada kiti neadekvatai pradeda komentaruose ieskot samokslu, antivakseriai visokie tuoj randa sorosho ir landzbergio ausis kysancias, visi tie ne avys ir nesisteminiai puola teisint tokia pat neadekvacia motina. sunku jiem suprast kaip veikia visuomene, sunku priimti gerus sprendimus, visur reik su kazkuo kovot, kazkas juos visada nori pavergt, nuzmogint, visi juos seka ir nori susidorot :D fb paskaicius kai kuriuos komentarus tai tragedija... Anksciau, kad tu dauztas zinojo tik seima ir kaimynai, dabar internete galima placiau pasireklamuot :)

Nuomonė

Nuomonė portretas
Gero rapnyko ( bizūno) per subinęs abiems- ir nebūtų jokių problemų. Tiek močiai, tiek dukrai.

Na

Na portretas
nemanau,kad šiaip sau ją reikėjo rišti,matyt buvo būtinybė,o motina visai nemąstanti būtybė,kad platina tokį įrašą, lengva smerkti medikus nežinant situacijos

Rūtenis

Rūtenis portretas
Tegul žalojasi ar gaila,,Motina tikrai debilavota.

...../

...../ portretas
Aš nebūčiau viešinusi ... Tam žmogučiui reikės toliau gyventi , o žmonių ir kolegų būna ne visada geri....

patarimas

patarimas portretas
gero bizūno tai mergaitei reikia-iškart pasveiktų

...

... portretas
motina isaugino degrada

Tikriausiai čia reikėjo

Tikriausiai čia reikėjo portretas
ne sanitarų, pasivadinusių medikais, o egzorcisto.

oho

oho portretas
kalta mama kad paviešino, o tarnybos, kad naudoja gestapo metodus - viskas gerai? Ar reikėjo rišti? Tai rodo tik bejėgystę ir neprofesionalumą. Ir gerai kad viešina nevykėlius.

Nebėr kantrybės

Nebėr kantrybės portretas
Kam čia tokias nesąmones reikia dėti į laikraštį? Rašykit geriau, kad sugavo pensijų vagį, išvogusį milijonus, bet dar nepasodintą į kamerą...

Galerijos

Daugiau straipsnių