Po auksinės tvorelės istorijos trūko kantrybė: gyventojai atsisakė „Būsto valdos“

Kombinatoriai

Kombinatoriai portretas
Atsikėlė i bendrasavininkų daugiabutį administratorius, jau administruojantis du daugiabučius. Nusipirko jau antrą butą. Auromašina - puikus limozinas. Ėme mūsų daugiabučio pirmininką kritikuoti, suagitavo naujus atsikėlėlius jį perrinkti. Bet jau anksčiau atsikėlėlis administratorius pasiūlė neoficialiai statyti automašinoms aikštelę - be plano, „kad pigiau būtų". Supratome, kad jis naujoves vykdys, gaudamas „atkatus". Tuoj jam į pagalbą pasisiūlė verslu užsiimantis, kurį pričiupo mokesčių inspekcija ir policija. Štai tokie už sienelės remontą ir ima po 700 eurų.

Jj

Jj portretas
išeikite iš to sovietinio administravimo į jungtinę veiklą. Visiems bus mažiau nervo. Kiek dar šersite vagis?

Kokie yra

Kokie yra portretas
Grobuonys ir gobšūs .

Toks elgesys

Toks elgesys portretas
Būsto valda ,širšių lizdas.

Tiksliau nepasakysi

Tiksliau nepasakysi portretas
Tai melagių ir sukčių kontora.

AŠ Manau

AŠ Manau portretas
Kaip jums atrodo ? Jei šluoji tai turi ir tas šiukšlytes išnesšti prie to paties.Mūsų namas naujas.Po namu parkavimas automobiliams.Švaru ,Visur gatvės asfaltuotos.Tai pasšlavė kur kampeli,tai kitur.Tu šiūkšlių tikrai nėra krūva.Šiupelyte gal.Tai mokestis už šlavimą,ir atskirai už šiukšlių išnešima.Tyčiojasi kiek begali ir kas tik nori iš gyventojų.

Nuomonė.

Nuomonė. portretas
Jau tuos senus fotelius ir kiemeli susitvarkyti reikia patiems.Jei BV užsakys išvežti šiukšles išbetonuos ar atveš žemių tai sumokėsite didelius pinigus.Kai kur esate patys tinginiai.Kaip rodo nuotraukose žmonės tvarkosi apie daugiabučius.Sodina gėles.O jūs tik bėdavojete. Busto valda tikrai plėšikauja.Reikia su ją kovoti.

ssss

ssss portretas
Kovas,covid siaucia.Iseinu is laiptines-grupiokas elektrikas is Busto valdos auto islipa.Ka cia darysi.sakau.Rusy elektros instaliacija keisiu.Sakau kad ten viskas normaliai.Atsakymas -ner kas veikt.Saskaita -870 uz 4 laiptines.Grazu ,kaupiamuju lesu kiekvienam butui 0.00 evriku likutis.Visiski sučiaros.Beda, per daug pensininku,mykia da mykia

Štai

Štai portretas
dėl ko būtinos bendrijų vadukams labai nepatinkančios įstatymo pataisos. Asmeninė atsakomybė už apgaulingą veiklą. Taip daugelyje bendrijų "tvarkosi" nepakeičiami vadukai, juos "vis perrenka" savi įgaliotiniai, prisigalvoja, ko tik nori, nes bendrijos gyventojų lėšos jų kišenėse, patikrinimo nesulaukusi, nes jų niekas netikrina, savivaldos skyriams rašyti beprasmiška, lyg viena dūda grotų. Gyventojai pasyvūs arba nesuvokia tokių aferų esmės, todėl turime aukso kasyklas apgulusius aferistus, kurie teismuose gyventojų lėšas prieš pačius gyventojus naudoja, nors įstatymas tą draudžia.

KUR STT,FNTT,KUR JUS?????

KUR STT,FNTT,KUR JUS????? portretas
??????????

Rūta

Rūta portretas
Jau prieš du metus, padedant tuomet savivaldybėje dirbusiam Pukui K., išvijome BV ir prisiėmėme Santermitą. Laimėjome labai daug, nors dabar jau ir ši firma ima pavedinėti. Bet ne tokiais mastais kaip buvo prie BV.

Jolanta

Jolanta portretas
Tai viena baisiausia ystaiga Kaune ....VAGYS ir PLESIKAI ! Sita susikta Busto valda aplamai reikia gerai papurtyti nes taip ziauriai plesikauti negalima....VAGYS !

Ką daugiu gali galvoti ?

Ką daugiu gali galvoti ? portretas
Kodėl jie nepaliečiami ?jei ir Dainavos policijos atstovas įvardino UAB,, Būsto valda ''kaip mafiijos struktūra,ar jos dalį .Gal daug pinigų turi ir tai reiškia viska daro ką nori ar jų bijo ,nes niekas jų netikrina.Kai matai jų nepaliečiama veikla ką gali kitaip galvoti,tik daug ?????Teisėsaugai jų struktūroms.

Teisėsauga atsiliepkit į žmonių pasisakymus,stabdykit reketą

Teisėsauga atsiliepkit į žmonių pasisakymus,stabdykit reketą portretas
STT, FNTT ,Prokurorai pažiūrėkit į komentarus,paskaitykit tai daugiabučių gyventojų šauksmas ir išsakoma nusikalstama UAB,, Būsto valda ''veikla .Ginkite pagaliau visu teises patikrinkit jų veikla iš pagrindų .Jūsų darbus tik geru žodžiu minės ir bus dėkingi už sumažėjusį sukčių skaičių.Kiek tai gali tęstis ,tas žmonių reketas.

bendrija

bendrija portretas
žinokit bendrijose irgi niekas dykai nedirba

Namo gyventoja

Namo gyventoja portretas
Viskas priklauso nuo namo butų savininkų, šiais laikais jei nekovosi ir nežinosi įstatymu nieko ir nepasieksi.Aš gerai pajudinau 25-toji butų savininkų bendrijos Pirmininką, nepateikia jokių protokolų, atseit 10m. praėjo ir jis juos suplėšė.Susirinkimo metu pareiškė, kad mirsiu nuo psichinės ligos...Straipsnyje minimo namo gyventojai apsileidę..... patys teritoriją gali apsitvarkyti , administratorių senai galėjo pakeisti.....

To patarimas gyventojams

To patarimas gyventojams portretas
Visada atsiras kas nemokės tokiu atveju nesąmonė. Kai visiems nuskaičiuoja bent čia rami galva dėl to ;)

To Kembrikas

To Kembrikas portretas
Gal galėtum apšviest nuo ko pradėt ir kaip viskas vyksta esantt bendrijai?

Gyventojai

Gyventojai portretas
Būstas nesirūpina ir Varnių gatvės namų prieigomis bei aplinka. Netvarkomi želdiniai, sulūžę suoliukai prie namų, šaligatviai. O jau namų laiptinės neremontuotos gal 40 metų. Ir visi dirba. Atsakingi. Algas gauna. Tik už ką?

Rūta

Rūta portretas
o nebandėte talkos organizuoti susitvarkyti kiemui? Juk ne hektaro plotas, o sprendžiant iš nuotraukos, gyventojos tvirtos ir gerai įmitusios moteriškės, jaunų vyrų irgi gyvena. Negi visi tingite? Kauptukas, pjūklas, kastuvas, keliolika eurų gėlėms, ir kiemas žibėtų.

kembrikas

kembrikas portretas
Susikurkin bendrija ,otada pakakokit ir koja pakratykit ,aant tos busto valdos.mes tai padarem ,ir puikiai gyvevam ,tos valdos pinigu plovejos.

patarimas gyventojams

patarimas gyventojams portretas
jei reikia atlikti name kazkoki darba,darykite susirinkima,jei galite remontukite patys.keiciate langus laiptineje? kreipkites patys i langu firmas,sutaupysite didziulius pinigus.

Zenonui

Zenonui portretas
w w w kaunas lt Gyvenamasis būstas Daugiabučių namų priežiūros tvarka Bendrojo naudojimo objektų administratoriaus atranka

Zenonui

Zenonui portretas
ne visus komentarus praleidzia.

jus pasiziurekite kaip jie vykdo darbus

jus pasiziurekite kaip jie vykdo darbus portretas
teko matyti kaip taise stoga kada snigo,tai apie kokia darbu kokybe kalbam.Kai jie atlieka darbus.reikia viska detaliai sekti ir filmuoti,nes darbai buna nekokybiski,garantijos neduoda.

to>Tai vadinasi įstatymai numato ir ledžia?

to>Tai vadinasi įstatymai numato ir ledžia? portretas
Be gyventoju rastisko sutikimo ar prasymo,jie neturi teises atlikti dezinfekavima,ir reikalauti moketi uz paslauga kurios niekas neprase ir neuzsake.

Jie atseit"REMONTUOJA TARPBLOKINES SIULES"

Jie atseit"REMONTUOJA TARPBLOKINES SIULES" portretas
Tarblokinių siūlų tikras remontas vykdomas taip, konsultavausi su specialistais tai jie va ką sąkė. Sena siūlė yra visiškai išardoma, išvaloma nuo esančių viduje šiukšlių ir dulkių; Atliekamas siūlės šiltinimas – pripurškiant poliuretaninių putų; Atstatomas apsauginis tinkas; Atliekamas gruntavimas; Tarpblokinė siūlė dengiama išoriniu silikonizuotu polimeriniu hermetiku (sandarikliu). O šita kontora tik putų prileidžia ir lupa nežmoniškas sumas už darbus.

Tai Zenonui

Tai Zenonui portretas
Zenonui .Yra jungtinės veiklos sutartis ir visai kitokia kontrolė.

ZENONUI

ZENONUI portretas
KURI administratoriu pasirenkate Tas ir paaiskina ir padeda atsisakiti seno administratoriaus Bet pirma reik suzinoti ar kaimynaii to nori ar balsuos ar dalivaus susirinkimuose Viskas priklauso nuo jusu paciu noro

Zenonas

Zenonas portretas
Gal galit kas parašyti, kam pavyko atsisakyti šios kontoros paslaugų? Ką darė toliau? Kuom pakeitėt ar kaip?

Pilietis

Pilietis portretas
Pas mus name vienas butas užsisakė, kad siūles patvarkytų iš išorės, tai poros valandų nedirbo, atėjo 800 eurų visam namui!!! Reikia kažką daryti sus šita kontora.

Tai vadinasi įstatymai numato ir ledžia?

Tai vadinasi įstatymai numato ir ledžia? portretas
Būsto valda visa karantino laikotarpį tylėjo ir jam besibaigiant atliko viena dezinfekcija laiptinėje .Sąskaitoje parašyta ,,kiti darbai ''ir butui 7,47 eur su PVM.butas 47 kv. ir prie ko čia butas ir tokios kainos Tarytum prie mano buto durų 0,5 litro dezinfekcinio skysčio išpurškė? Paprašiau akto dezinfekcijos darbų ,jau mėnuo jo nepateikia ,matomai laikosi karantino sąlygų ir jam pasibaigus.

KAI GYVENTOJAI NEŽINO ,JUOS IR IŠNAUDOJA UAB-AI.

KAI GYVENTOJAI NEŽINO ,JUOS IR IŠNAUDOJA UAB-AI. portretas
Jau nepriklausomoje Lietuvoje buvo tokie,, Butų ūkiai ''sakykim Panemunės ,Centro ir kiti ,tuomet ir buvo atsakomybė .Buvo savi darbuotojai ir išreikalaudavo iš jų kokybiškai atlikti darbus.Jei darė klaidų buvo iš ko išreikalauti ,ištaisyti broką.Dabar dirba tarpininkai ir jiems svarbus uždarbis ,tai ir daro tai kas jiems gerai apsimoka ,tarpininkas už nieką neatsako jis neva organizuoja darbus ir juos priima .Žinoma pasirenka ta darbų atlikėja kas pažada kažką ir kainos būna aukštos nes visi nori pyrago ir tarpininkas ir dirbantis .Kai kainos darbų aukštos tai iš laiptinių bijo imti brangiai ,susiorganizuos kaimynai ir bus daug triukšmo dėl kainų.Dalina visam namui ,kainos ženkliai sumažėja ,nes išskaidomos visam namui ,tai taktika jog mažiau bus triukšmo ir dėl 10-15 eurų niekas neis į teismą.Tai viena iš gudrybių taikomų administratorių.Yra namų bendrų objektų aprašai ,jie juos ir sudaro sau palankius ir neteikia gyventojams apsvarstyti ,ar bus pritarta ar ne aprašams .Vien apgaulė

kauniete

kauniete portretas
Tokia betvarke ne tik busto valdoje bet ir kauno butu ukyje Gyventojai gauna lapelius susimoka ir gerai Atrodo zmones dar moka skaiciuoti , bet nepaskaiciuoja kiek turi sukauptu pinigeliu Kiek metu jau nera jokiu atsiskaitymu, prisiskambinti sunku Nesistebekit kad bomzynas, didziausia betvarke daugumoje daro socialiniu butu gyventojai o jie yra savivaldybes zinioje Kaunas tvarkosi

kauniete

kauniete portretas
vadovaujantis 2015 04 15 Lietuvos respublikos vyriausybes nutarimu 390 patvirtintas daugiabuciu kaupiamuju lesu panaudojimo aprasas Jame pamineta kad atliekant darbus turi buti sudaryta darbu samata renkami gyventoju parasai ir lesos naudojamos bendrojo naudojimo objektams Bet,,samata gaunama tik per triuksma, parodyti gali bet nuoraso ne O kas tie bendro naudojimo objektai ,Ka nori ta prie ju pripaiso kad visas namas turi moketi Vienoje laiptineje truko stovas ir visas namas mokejo o prie ko cia kitos laiptines tai tegul tos laiptines gyventojai ir moka Remontavo balkona socialinio buto ir visas namas mokejo Juokinga uz nuoma pasiima savivaldybe o visi gyventojai turi prisideti Atseit tik uz balkono pada mokejo gyventojai O kur ataskaitos, tai buvo senai ir neteisybe ,o jos privalomos kasmet kiek yra saskaitoje kaupiamuju lesu kiekvienoje laiptineje kokie darbai atlikti , uz kokia suma Kai moterys dirbo administratorem viskas buvo aisku, 0 dabar balaganas

Pats pagrindinis dalykas tai yra namo stogas

Pats pagrindinis dalykas tai yra namo stogas portretas
o ne kažkokios tvoros ar kiemo išplanavimas. Reikia pirmiausia rūpintis namo stogu kad nebėgtu vanduo ir nerudytu armatūra, taip pat reikia rūpintis vamzdžiais , senus pakeist naujais kad neįvyktu avarija ir neužpiltu butų. Kas reikia tą ir darykit, o ne chuiniu-mainiu užsiįminėkit, be kurių galima šimtą metų gyvent. Kažkoks namo durnius kažką nesamoningo sugalvoja , kodėl kiti gyventojai turi jam pritart, nei velnio, taip nebuvo ir nebus. Tik kas svarbu namo tech.priežiurai reikia rūpintis visiem gyventojam.

nieko naujo

nieko naujo portretas
Vilniuje labai panaši istorija su "Priemiesčiu". Bet joje yra ir Kauno pėdsakas, nes, kiek galima suprasti, vadovaujantys asmenys - vienaip ar kitaip - iš Kauno. Respektabilioji "Valda" krečia tokius dalykus. Čia už tvorą 700 eurų sąskaita. O "Priemiestis" išvis už nieką 300 eurų nurašė. Ir dar daug visko yra nurašęs. Vilniaus savivaldybėje, ir ne tik, savi žmonės sėdi, daro ką nori. Visas susirašinėjimas su mokesčių mokėtojų išlaikytiniais - tik bergždžias laiko gaišimas ir nervų gadinimas. Belieka tikėtis, kad skausmingų vėžinių metastazių gydymas lupikautojams ir kyšininkams gerokai brangiau atsieis.

Monika

Monika portretas
Aplamai kam ta buto valda reikalinga,pinigus lupt ir zmones apgaudinet,bei po parasu padetu darasyt nusinesus pas save,paklaust ar skolos neturi ir pakist lapa kad tvarkos laiptinei rusiuose nesilaikai nors to nera,gali be sutikimo fotografuot buta,na zodziu laikas tas buto valdas naikyt gana islaikytiniu

LIII

LIII portretas
Pasirodo visur daugiabučiuose gyvena proletariatas. Net laipsnį įgijęs žmogus nesuvokia, kad nuosavybė ne tik butas iš vidaus, bet ir iš išorės ir reikia susimokėti už darbus. Gali pats lipt ant stogo ir kalt, bet ne, jis stovi tribūnoj ir dėsto.

Aiste

Aiste portretas
Cia tokia mafija ir reketas ta busto valda,ziuriu taip pat elgiasi su visais,nesiteikia paaiskint ir net neprileidzia prie vadybininko,neduoda jo nr.sako jis pats paskambins ir neskambina,rasysim skunda del busto valdos i STT,ne vieni nuo busto valdos sitaip nukencia,daro ka nori ir pinigus plauna lupikai.

Jokubas, susidures su kontrolieriais

Jokubas, susidures su kontrolieriais portretas
nesikreipkit i Seimo kontrolierius, jiems zmoniu skausmai nerupi, tik sudraskys jusu gyvenima, ta institucija beverte

tulpes@lrpk.lt

tulpes@lrpk.lt portretas
Kodel tas namas nepriskiriamas prie paveldo saugotinu, visai senoviskas namas

gyventojai

gyventojai portretas
kada pasidomes teisesauga jeigu dar yra tokia nes nesijaucia kad butu kiek metu rasoma kalbama bet niekam neidomu ta vagiu gusta apiplesineja gyventojus nemirksedami susikurusi vagiu banditu guzta viduri baltos dienos tukstanciais vagia

Ciungaciukas indėnų draugas

Ciungaciukas indėnų draugas portretas
Pridurku namas užuojautas kas tos pridurkus administruos ir darbininkams kurie prižiūrės kas pykciausia kad tokie pridurku naxlebniku namai nekuria bendrijų vis jiesko kaip ant svetimo bi..į rojų nujoti.

Nėra teisingumo Lietuvoje

Nėra teisingumo Lietuvoje portretas
Jeigu nebuvo raštiško prašymo savivaldybei daugiabučio namo ,būtų savininkų ,savivaldybės negali savo nuožiūrą skirti ,arba paskirtį administratoriaus ,daugiabučiui , bendro turto prieżiurai.LR C kodekso 4.84 straipsnis yra niekinis,neveikiantis, nes pažeidžia jis LR Konstitucijos 23;35; 46 straipsnius ,ko psekoje LRKontitucijos 7 straipsnyje yra sakoma,jeigu bet koks įstatymas ,potvarkis, aktas prieštarauja LR Konstitucijai skaitomas neveikiančių ,neturinčių galios. Tai Štai kokiais įstatymais vadovaujasi mūsų miestų savivaldybes o teisingumas, teismai dar nusprendžia ,kad viskas teisingai. Kaip turėtų būti ,kaip turėtų reaguoti teismas ,kuris supranta ,kad istatymas neturi galios .Ogi visai paprastai, juk buvo bylų kurių neturejo teisės nagrinėti ir turejo LRC kodekso 4.84 straipsnį perduoti LR konstituciniam teismui nagrinėti ,perziureti,naikinti , minėtą įstatymą.Tačiau trismai to nedaro.

Kaunas.

Kaunas. portretas
Tikrai tai įteisintas reketas.Prirašo įvairių darbelių kurių tikrai nėra ir lupa pinigus.Gerai,kad namas naujas.Bet kas metai administratorius kitas,Arba pasirodo tik kartą metuose .Tik pinigai ,,Būsto valdai,, terūpi.Pašlavė mokėk,pašlavę išnešė siukšlelę mokėk.Manau juk išlavei ir tau priklauso išnesšti tą šiukšlę.Pas mus niekas nešiukšliną ,bet surandą įvairiausių nesąmonių,kad mokėtume.Ir namams turintiems bendrijas ir pirmininkus tik nesijunkite prie bendrijų.Ju atlyginimo vidurkis internete čiut ne 2000 e.Ir tai visų mūsų, sunešti pinigai.Nepatenkinti jų plėšikavimu.

To Teisininkės komentaras

To Teisininkės komentaras portretas
Gerb. Teisininke, ar praktikoje teko susidūrti su institucijomis, kurias išvardinate žinutėje. Manau, kad ne. Argumentuosiu- Jūsų išvardinti teisės aktai, nepatikėsite, neveikia. Asmeniškai susidūriau su jomis visomis, kadangi inicijavau namo administratoriaus keitimą. Dėl gyventojų nuomonės nepaisymo, pinigų plovimo ir pan. Beje iš Būsto valdos į Kauno butų ūkį. Šiai dienai turime praktiškai tą pačią situaciją ir administratoriaus vienvaldystę. Kodėl? Todėl, kad institucijos, kurios turėtų taikyti sankcijas už teisinius pažeidimus ar valstybės tarnautojo neiveikimą, tiesiog nusiplauna rankas ir į pretenzijas atsako rekomendaciniais raštais, ant kurių, aišku, administratoriams nusispjaut. Juk biznis tai vienas. Iš to gauna naudą ne tik administratorius, bet ir pati savivaldybė. Tai apie kokius baudimus gali būti kalba. O ir FNTT chebrytė pavogtų vištų ieško, o ne po nosimi vartomų milijonų. Rekomendacija- kurkit bendrijas ir gink dieve, neparsiduokit šiems aferistams- administratoriam

Teisininkės komentaras

Teisininkės komentaras portretas
Savivaldybei nustatyta funkcija vykdyti valdytojų veiklos priežiūrą ir kontrolę, pagal Administracinių nusižengimų kodekso 349 straipsnio nuostatas bausti už nustatytų funkcijų ir pareigų nevykdymą ar netinkamą vykdymą. Šiame straipsnyje įtvirtintų administracinių nusižengimų teiseną pradeda, administracinių nusižengimų tyrimą atlieka ir administracinių nusižengimų protokolus surašo savivaldybės administracijos pareigūnai.Savivaldybių veiklos priežiūros mechanizmas įtvirtintas Vietos savivaldos įstatymo 55 straipsnyje. Savivaldybės tarnautojams netinkamai atliekant įstatymų nustatytas funkcijas, gyventojai turi teisę kreiptis į Seimo kontrolierių įstaigą (Gedimino pr. 56, Vilniuje). Seimo kontrolieriai, vadovaudamiesi Seimo kontrolierių įstatymo nuostatomis, gina žmogaus teisę į gerą viešąjį administravimą, užtikrinantį žmogaus teises ir laisves, prižiūri ar valdžios įstaigos vykdo pareigą tarnauti žmonėms.

pridaro broko,kad reiketu taisyti vel

pridaro broko,kad reiketu taisyti vel portretas
ir moka zmones vel uz nekokybiska ju atlikta darba.kur teisybe? kodel niekas negina zmoniu teisiu?? kur ziuri valdzia?

KREIPKITES I SAVO APYGARDOS

KREIPKITES I SAVO APYGARDOS portretas
SEIMO NARI JIS PAKELS VISUS POPIERIUS.gAKITE KREIPTIS I SEIMO KONTROLIERIU.MUS TIK TAIP APGYNE.

Kostia

Kostia portretas
Visiška betvarkė su tais administratoriais. Remonto įkainius "ima iš lubų", dvigubus, trigubus, prirašo visokiausių neatliktų darbų. Ir jokios jų darbo kontrolės - kaip nori, taip elgiasi. Prieš rinkimus politikai galėtų pasidomėti tomis problemomis...

Tai įteisintas ir palaikomas savivaldybės ,gyventojų reketas

Tai įteisintas ir palaikomas savivaldybės ,gyventojų reketas portretas
Svarbiausiai naudoja gyventojų lėšas ,užsako darbus ,atlieka ne konkurso tvarka atrinkti ,o jų pačių administratorių parinkti rangovai .Pasirašo darbų priėmimo aktus administratorius ir už nieką neatsako ,tai kaip ne kombinuoti kai nėra atskaitomybės ir atsakomybės ,bei kontrolės iš savivaldybės klerkų.

VOKE

VOKE portretas
zmonems slepiamos ju teises skustois kur jiems skustis kai mato akivaizddu plesikavima o juk yra kazkokios tai klontrolres bet kur kaip pas ka eit rasyt tycia slepia kad zmones nezinotu juk ta savivalsybe ir leidzia p,lesikaut nres AS ZINAU KAD JIE GAUNA TOKIUS DSARBUDS PER DIDELIUS KYSIUS TODEL TURI APIPLESINRET GYBVENTOJUS KAD SUSIRINKT ATGAL PINIGUS IR DFAR UZSIDIRBT MKOKI MILIJONA TADA IR ISEIS ATEIS KITAS TOKS PAT PLESIKAS O ZMONEMS PATIEMS NELEIDZIA RINKTIS TYCIA VOISAIP MULKINA KAD NETURETU KAMNTRYBES KOVOT O KAD ZMONRES BURTUSI KRUVON IR TR=STREIKUOTU IAIP PAS MUS UZDRAUSTA JEI MESPRIKLAUSOM EUROPAI TAI TURETU NEBUT UZDRAUSTA TURIME SKUSTOIS NET IKI SYTSARBURO KAD GYVENTOJSAI TURETU TEOISE PATYS RINKTIS

Išsiaiškinkit

Išsiaiškinkit portretas
Kas rekomendavo?

Teisinėje valstybėje,pasipylus

Teisinėje valstybėje,pasipylus portretas
žmonių skundams ,būtų suspenduota įmonės veikla ir pradėtas tyrimas.Kas juos globoja???

si kontora lupa uz darbus nuo buto

si kontora lupa uz darbus nuo buto portretas
kvadraturos.Laiptineje dejo langus paskaiciavo mokesti nuo buto kvadraturos,kaina keturiu kambariu butui buvo kosmine.Nepateike jokios ataskaitos,nei kas gamino ,nei kokia firma dejo langus,nepateike ir kiek kainavo toje firmoje langai.Perskambinusi per keleta firmu,pateikusi langu isatavimus ir langu skaiciu, likau sokiruota,permoketa didziule pinigu suma.

Pastebėjimas

Pastebėjimas portretas
"Būsto valda" iš visų plėšia neadekvačias sumas už bet kokį, nežinia, ar realiai atliktą, ar tik popieriuje egzistuojantį darbelį.

REIKIA ATIMTI TEISE DIRBTI SU GYVENTOJŲ LĖŠOMIS.

REIKIA ATIMTI TEISE DIRBTI SU GYVENTOJŲ LĖŠOMIS. portretas
KODĖL TIEK SKUNDŲ DĖL APGAVYSČIŲ IR NESISKAITYMO SU DAUGIABUČIŲ GYVENTOJAIS IR NIEKAS NEATIMA TEISĖS TEIKTI PASLAUGAS .KUR SAVIVALDYBĖS AKYS IR AUSYS ,NIEKO NEMATO IR NENORI MATYTI IR GIRDĖTI.

Ptn š

Ptn š portretas
Klp daro renov sudeda juodus balkonus nukrenta butu verte

Matom

Matom portretas
Nori pigiai papirkt nama barygos

Skundų daug ir komentarų ,tačiau teisėsauga akla.

Skundų daug ir komentarų ,tačiau teisėsauga akla. portretas
Kas kiek nerašo ir kreipiasi dėl UAB Būsto valda ,tačiau teisėsauga nemato akivaizdaus apvaginėjimo daugiabučių gyventojų ir niekas negina viešo intereso .S.Buškevičius vienintelis 2012-13 metais gynė vieša interesą ir byla prieš UAB Būsto valda laimėjo .Kur dabar žiūri teisėsaugos struktūros nežinia .

netvarka

netvarka portretas
mūsų būstas mus taip pat apvogė ,už porą gabalėlių skardos ir keleto medvaršių nuskaičiuodami 188uerus iš kaupiamų lėšų, nors tų lėšų negalima liesti taip pat už tris lipdukus nuplėšė 24 eurus

Anonimui Pydarui

Anonimui Pydarui portretas
Valkatos gyvena matosi velniai šabakstynas

KAIMYNAS

KAIMYNAS portretas
kai perskaiciiau Busto valda tai iskart apsiverte visos zarnos TAIP IR MUSU NAMAS TUREJO SU JAIS REIKALU tada buvo viskas is AUKSO padarita Kelis metus trukko kol pakeiteme administratoriu PAVIKO Dabar tikrai geriau Aisku viskas butu greiciau jai kamynai butu patis aktivesni MES patis kaiti kad leidziame buti isnaudojami arba apgaudinejami

Anon

Anon portretas
UAB Būsto valdos- vidutinis atlyginimas 2 011,93 €. Pardavimo pajamos 2018 metais 3-5 milijonai. Kaip uodai, rado puikią vietą.

BŪSTO VALDA,LUPA KOSMINES SUMAS

BŪSTO VALDA,LUPA KOSMINES SUMAS portretas
UŽ DARBUS NIEKADA NEATSIUNCIA SU SĄSKAITA DARBU SAMATOS IR IŠKLOTINĖS.NEPATEIKIA MEDŽIAŲ SANAUDŲ ,MEDŽIAGŲ KAINŲ,DARBŲ KAINOS.žODŽIU BANANŲ RESPUBLIKA.KAS KĄ NORI TAS TĄ DĄRO.PAGAL ĮSTATYMĄ MERAS IR SAVIVALDYBĖ TURI KONTROLIUOTI ŲŠIĄ KONTORĄ BET JIE TO NEDĄRO.

Si kontora,seniai turejo buti tikrinta STT,FNTT

Si kontora,seniai turejo buti tikrinta STT,FNTT portretas
Ka jie izdarineja su tarblokinemis siuklemis,negave rastisko namo gyventoju daugumos sutikimo,taiso siules,pridaro broko pragrezia net buto sienas dvejose vietose.Ir kas metai remontuoja broka,saskaitos ateina kosmines .pagalvokite koks biznis.

Anonimas

Anonimas portretas
baisu kaip žmonės gyve.sitam name laiptines matyt nuo caro laiku netvarkytos aplinkui stambakabaritas mėtosi po langais kaip kiaules tvarte

Nuomonė

Nuomonė portretas
" Būsto valda" yra alibabų kontora nežinia kokiu keliu užvaldžiusi Kauną, blogai kai trūksta konkurencijos, nėra pasirinkimo, todėl alibabis siautėja ir diktuoja savo taisykles. Šioje kontoroje didelė darbuotojų kaita, vadybininkai dažnai keičiasi, nėra darbų tęstinumo. Darbuotojų kaita rodo prastus žmogiškuosius santykius kontoroje, darbuotojai nesuinteresuoti gerai dirbti. Miesto valdžia privalo skirti didesnį dėmesį miestelėnų problemoms ir interesams, o ne verslo plėšikautojams.

Būsto valda Matijošaičio chebra

Būsto valda Matijošaičio chebra portretas
Būsto valda .....Matijošaičio chebra.... tai ir vagia kiek gali nuo gyventojų

Tautos stebėtojas

Tautos stebėtojas portretas
paziurejau tikra landyne GAL CIA RUMUNIJA ...NETIKIU lietuvoje dar taip gyvena baisu

ss

ss portretas
Jacko įmonė ..tos pačios ir Klaipėdoje -Civinity ,Klaipėdos bendrabutis.. lupikavimas ..

Anonimas

Anonimas portretas
MUSU NAME MURAVOS GATVEJE KEITE VAMZDYNA PINIGU SUMA DIDELE BUSTO VALDA NESITEIKE PRIES DARBUS PARUOSTI SAMATOS NIEKADA IR NEBUNA JOKIU SAMATOS DOKUMENTU GALIU PASAKYTI SITIE VAGYS YRA NEBAUDZIAMI JIE DANGSTOSI YSTATYMAIS KADA BUS AUDITAS JACKAI GALA PADARYS

KAUNIETE

KAUNIETE portretas
Kauniete

SCIPAKAS.KAU.

SCIPAKAS.KAU. portretas
JAI PATYS NESUGEBAT ISSIRINKT UKVEDZIO AR PASITVARKYT TAI JUS IR DURINS VISOKIE ENGEJAI

kažkaip keista

kažkaip keista portretas
kodėl nedaromi auditai visokiose tokiose valdose ? Kodėl nebauduojamos visokios tokios valdos ? Aplamai turi būt įstatymas,kad jei yra žmonių skundai,tai tokios valdos dokumentai,apskaitos ir t.t. turi būt tikrinama,radus pažeidimus bauduoti. Kada pagaliau bus tvarka Lietuvoje ???

Aferiugu taskas

Aferiugu taskas portretas
Niekas šitais aferistais ne uzsiema, matyti turi gerą stogą. Pamatytų žmonės koki turekla nesiekianti nei 1metro mūsų laiptinej įtaisė, už 350€. Zuliku irštva.

senis

senis portretas
Jackos aferu tesinys

Anonimui Pydarui

Anonimui Pydarui portretas
Toks požiūris, esą patyčios yra vienintelė paveikio priemonė, yra geriausias sergančios visuomenės atspindys.

Lietuvis

Lietuvis portretas
Busto valda tikri lupikautojai,kainas iš oro paišo,garantijų atliktiems darbams ir dokumetų neprasiunčia,o sąskaitas apmokėti greit siunčia ir randa tada visus,baisi tvarka,ka nori ta daro...

Anonimas

Anonimas portretas
Ir mes turim reikalų su šitomis siurbėlėmis. Įkainiai švelniai tariant šokiruoja, imituojami darbai, baisu pagalvoti kiek nuluptų už rimtesnius darbus. Paskutinį mėn. pakilo įkainiai, tikiuosi atsikratysim šitų valdytojų...

Anonimas

Anonimas portretas
O kur su jais kitaip? Visur taspats. Ju paslaugu masiskai atsisakineja.... Del to ir stumia istatyma del bendriju sunaikinimo. Kad situos buvusius rubikoninius aprupinti ...

Šančiai

Šančiai portretas
Atsisakėm Būsto valdos paslaugų su kosminiais įkainiais. Įsisteigėm Jungtinė veiklos sutartį, gyvenam, vargo namatom, Patys tvarkomės su savo pinigais.

GAL NĖRA NORO AR TURI NAUDOS ABIPUSĖS??

GAL NĖRA NORO AR TURI NAUDOS ABIPUSĖS?? portretas
Būsto valdos stogas savivaldybės renovacijos ir priežiūros skyrius .Ten yra sakoma kad per mažai galių turi jie UAB-ų kontrolės atžvilgių .Ar taip yra būtent galių trūkumas tai jau ???

pensininkas

pensininkas portretas
pasidomekit kokios vagyste vyksta bendrijose, lobsta pirmininkai, ju gimines ir parsidaveliai bendrininkai

virginija

virginija portretas
teisesauga jau senai turejo pasidominti sita saraskes kontora,daro ka nori,mokescius krauna net patys nesuprasdami uz ka,aukstuose sanciuose ant namu prikabino veliavu laikytuvu,net nesitardami su gyventojais,o mes patys veliavas turim ir kabinames,bet ne reikia kazkam pinigus isplauti,10metu su jais kovoju uz nelegalu mokesti,bet jie vis prigalvoja nauju...

As

As portretas
Su Busto valda baisu! Kiek skundu prirasyta savivaldybei.. Toks jausmas kad ten viena ir ta pati kontora..

Anonimas

Anonimas portretas
Geras straipsnis. Reikia tempti ir viešinti tuos lupikautojus. Seniai praradę bet kokią garbę ir gėdą

kol

kol portretas
nepykit, bet kol tame name nepasikeis bent 60procentų savininkų,niekas nesikeis.

pritariame

pritariame portretas
ta Būsto valda - nuolatinė bėda. Reikia visiems kolektyviai jos atsikratyti.

Busto valda

Busto valda portretas
Pelno siekianti imone,o dirbti ir tureti islaidu nenori,jie tik ima pinigus uz nieka oav tvarko aplinka,ateina kas penkias,desimt dienu siek tiek parenka popieriukus,o visi kiti darbai uz papildoma mokesti,mano nuomone

...

... portretas
apie kokius bendrijas jus kalbat dauguma tingi kurt .cia reikia idejinio zmogaus .namas aplinka tai baisi.

> BBd

> BBd portretas
nebūkit tinginiai, įsisteikit namo savininkų bendriją ir mokėsit mažiau. Tik bendrijas irgi reikia tikrinti, kad duotų ataskaitas, kiek ir už ką išleido.

Virgis

Virgis portretas
Nieko naujo Nemuno būstas lygiai tą patį sąraše negi nieks negali sutvarkyti tu sudinu kontoru

Remis

Remis portretas
As net neklausiu jokiu administratoriu.kiekvienais metais atvaro dazytojai,remus nuteplioja.stoga paziuri,latakus isvalo ir dingsta po velniu.

B. B. d.

B. B. d. portretas
Žmonės, kaip galima vapše nac hui atsisakyt šito vagių auksinėmis kainomis dirbančių lyzdo ???? Iš anksto Didžiulis Ačiū.... Nes mūsų namas irgi gavo auksinių sąskaitų. Daugiau tikrai ne mokėsiu psychiniu sąskaitu

Aplinka

Aplinka portretas
Tai bomžu patys kalti .o administra.tai keičiasi nes algos mažos atsakomybė didelė.niekas nenori mokėt LT normalias algas.

Kaunas

Kaunas portretas
Žmonės, vienikitės! Atsisakykite šio "administratoriaus". Jie lobsta iš abejingų ir neiniciatyvių gyventojų.

Tai tęsiasi jau eile metų

Tai tęsiasi jau eile metų portretas
UAB,, Būsto valda ''tai spekuliantų gauja .Keičiasi namų vadybininkai administravimui ,tačiau apgaulės ir tokia strategija išlieka .Mulkinti žmones nes savivaldybės administracija jų nekontroliuoja.

Tas,su ,,trusikais,,

Tas,su ,,trusikais,, portretas
Administratorius?

UAB Būsto valda atsakomybės ir atskaitomybės neturi

UAB Būsto valda atsakomybės ir atskaitomybės neturi portretas
,,Būsto valda ''daugiabučių gyventojus laiko bankomatais ,surenka sąskaitoje reikiama sumą ir be jokių derinimų su namų gyventojais jas pateikia.Būkit malonūs sumokėkit jų nurodyta suma ,ar tai darbai kokybiški ir reikalingi gyventojams nesidomi .Jiems svarbiausiai jų gaunamos pajamos ,su galimais atkatais ,nes kainos yra stulbinančios atliekamų darbų daugiabučiuose.Pasirašo po darbų priėmimo aktais ,be patikrinimo ir derinimo su gyventojais .Tai įprasta praktika administruojant daugiabučius.

123

123 portretas
nu dar pamirso klaipeda apie siaulius parasyti ir panevezi kur kas nusiperde... nebeturit apie ka rasyti??
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių