Po eglės įžiebimo Rotušės aikštė virto šiukšlynu

Grįžti į straipsnį

Kns

Kns portretas
Kauno svara "darbuotojai dirba atmestinai ir tai akivaizdziai matoma nors dabar uzsnigo bet pvz pjaunant zole parkuose ar prie pesciuju taku miegamuosiuose rajonuose ,nupjauta zole uzkloja takus nes pjovejui dzin kad reikia uzvaziuoti is kitos puses ir taip paliekama . tas pats su taku valymu pvz Draugystes parke centre_lapai siuksles suvaromi ant dekoratyviniu akmenuku juostos ir taip storu sluoksniu uzkloja per kelis valymus arba sustumia siuksles lapus prie suolu kurie skirti sedeti...isvada niekas nekontroliuoja darbu kokybes

Anonimas

Anonimas portretas
Pasipiktinimas šiukšlėmis Rotušės aikštėje renginio metu ,tai va ,kikvieną rytą einu į Kalniečių parką ir ten toks pat vaizdas pradedant nuo makdonaldo ,ten yra valgoma ir likučiai metami į nevykusias šiukšlių dėzes ,iš kurių varnos išnešioja šiukšles , o tvarkyti niekas neskuba .reikėtų pagalvoti dėl šiukšlių dėzių tinkamumo.

kam tos šiukšliadėžės ?

kam tos šiukšliadėžės ? portretas
juk ne dėl žmonių tas triukšmas už mokesčių mokėtojų pinigus surengtas, o dėl godžiojo Valdovo piaro. Spektaklis praėjo ir BBD ant visų .

Badas

Badas portretas
Amžinai nepriėdę.

Kriuksis

Kriuksis portretas
Imam pavyzdį iš Vakarų bei JAV. Lietuviai jau baigia visai nukiaulėti. Per visas šventes tik ir matai ėdančius ir geriančius. Lyg išbadėję tautiečiai. Kine per traškučių žiaumojimą ir gėralų siurbimą nieko nebematai ir negirdi. Gatvėse tas pats.

Nu jo

Nu jo portretas
O tai ka svara veikia tegu Judinasi

Nenustebino

Nenustebino portretas
žinant mūsų žmonių kiauliškumą, neatsakingumą, abejingumą. Be to, "Kauno švarai" ir vėl nedaėjo, ką ji turi daryti - ten, kur susirinks daug žmonių, parūpinti daugiau šiukšliadėžių. Šitiems "darbininkams" niekada nedaeina, kol pirštu neparodai. O savivaldybė jiems galvytes glosto.

Pasakykit

Pasakykit portretas
Kur ir kada po kiokios sventes lieka svaru??? Visais laikais per sventes i minia visados issimaiso keleta apsisikusiu asilu, todel ir lieka apdergta ta vieta. Taip buvo ir bus, juk dabar tokia karta, kur siko ten paliko.

europines afrikietiskos vakaru aukstos Halturos

europines afrikietiskos vakaru aukstos Halturos portretas
ypatumai jau persikele ir y lietuva... po juoduku ,narkomanu LGBTistu ir arabu emigeriu pasisedejimu visur lieka stai toki siukslynai

...

... portretas
smagiausia buvo kai vietiniai restoranai buvo pasistatę konteinerius aikštėje ir vietiniai turtuoliai ten anksti ryte palikdavo savo šiukšles,agave restorano šeimininkas sakydavo mava faka

bomzas

bomzas portretas
a tai kur stikline ir skardine tara-vien popieriukai

...

... portretas
Čia naujoji mc donaldiniu karta, be paedimo nesugebantys pasigrozet nei kinu nei vaizdu. Saugo tipo planeta, bet vartoja ir tersia kelis kart daugiau. Ar taip sunku pasivaiksciot senamiesciu be ėdesio? Be automobilių prie pat rotušės?

fre

fre portretas
toli iki Berlyno po 'love' parado

Anonimas

Anonimas portretas
Tas pats buvo ir Raudondvaryje: kalnai kavos indelių , maišelių . juk dalyvavo visa Lietuva .Tūkstančiai mašinų , minios žmonių ...Bet ryte apsnigo ir išsilaikė iki pirmadienio ryto .....vargšai pilies darbininkai ....sutvarkė

Žmonės

Žmonės portretas
Žmonės nemėtė šiukšlių bet kur, dėjo į šiukšliadėžės arba šalia jų. O kad Švara nepagalvojo, kad reikia didesnių konteinerių, o po to dar ir nesugebėjo operatyviai sutvarkyti, tai reikėtų už tai kaip reikiant 'nuskalpuoti'. Panemunės šilo šiukšliadėžės irgi "žaislinės",kaip mat prisipildo. Tai kol neparašai skundo į Švarą, neskuba tvarkyti.

Bobute

Bobute portretas
Kas matet savartyne drugeliu?

D I E D U K A S

D I E D U K A S portretas
Cia tai "grozis" net plastakes nenutups.

pypenas

pypenas portretas
MERAS apaugo lašiniais,normalioje,civilizuotoje valstybėje ,komunalines atliekas tvarkanti įmonė,iš po nakties visą tai sutvarko taip,kad grąžu žiūrėti (apaugo Kauno valdžia kerpėmis)..........????????????

Ne tą tema

Ne tą tema portretas
Laisvės alėjoje nėra nei vieno tualeto. Ką daryti ? Baisus miestas.

Taigi

Taigi portretas
Ne žmonių kaltė, o komunalinių.

PROFAS

PROFAS portretas
KODELnera normaliu siuksliadieziu visame senamiestije

Dsa

Dsa portretas
Švarai už šiūkšlių neišvežimą po eglės įžiebimo uždėt baudą 50 000.

kaunensis

kaunensis portretas
kokie tvarkingi kauniečiai. Dėjo šiukšles į dėžes arba šalia jų. Liuks. Valio.

123

123 portretas
Juk nieko neįleido iš kur šiukšlės?

Visvaldas

Visvaldas portretas
Rytoj pat sustumsiu visus konteinerius prie pat eglės. Nėra ko ten selfintis jeigu žabaliai neranda kur puodelius nuo statoilinių kavų išmest. Galėsit prie šiukšlių konteinerių įsiamžint! Jeigu dar namie kokių atliekų turit, neškitės viską rotušėn, nes negi namo parneši, jau geriau reik ap**kt miestą, kad visiem būt faina.

To Rewq

To Rewq portretas
Mes norėtume didesnio atlyginimo direktoriui. Jūs turbūt suprantate, kiek valandų jam reikia strateguoti ir sumąstyti, kad susirinkus miniai žmonių gali padaugėti šiukšlių ir reikėtų daugiau šiukšliadėžių ar net konteinerių. Tokio atradimo už kažkokius varganus 10000 eurų niekas nedaro.

Ddd

Ddd portretas
Tai kur problema, dirbt švara tingi? Reikėjo atvažiuot iš ryto 6 val ir viską surinkt, jei per šventes nesugebat papildomų dėžių pastatyt.

Rewq

Rewq portretas
Jei švara nesugeba per tokias šventes pastatyt daug laikinų šiukšliadėžių, tai jų vadyba sulyg plintusu. Šiukšlės tvarkingai sudėtos prie visų šiūkšlių dėžių, ko dar norit?

niekas

niekas portretas
Tai jopt.... peredatj..... Prie Kauno mariu pastatyti konteineriai kauno svaros po kelis keliuose kampuose ir niekur nei siuksleles.... Reikejo atvaryti keliolika konteineriu siukslems ir butu viskas gerai... Juk renginiui ir kitam kiek ten tukstanciu sukista o konteineriu siukslems pastatyti matai nera nei smegenu nei pinigu??? Is viso - tokiose vietose t.b. arba... kas trys metrai siukslimes arba kelios vietos su konteineriais kur galima ismesti siuksles ivertinanat, kad tai Naujuju metu periodas....

Onutė

Onutė portretas
Nu ir kas ,šiukšlės nesimėto po aikšte o gražiai sudėtos prie šiukšliadėžių.Nepūskit muilo burbulų.Negražu.

Diedule

Diedule portretas
Jo jei Kauno Švarai Vadovaus tokie kaip Tadas Krušauskas tai tvarkos tikrai nebus.Labai jau didelis viršininkas atsirado.

kauniete

kauniete portretas
pas mus kieme voliojasi keli didžiuliai purvini, dabar jau šlapiu sniegu uždrėbti "kauno švaros’’ maišai lapams rinkti...Tai ko norėt jei pati "švara’’ šiukšlina

O, tai dabar

O, tai dabar portretas
apsistatykim šiukšlinėm prieš šventę, visą Rotušę? Kokios problemos?...Džiugu, kad daug suplūsta žmonių. Kaunas yra Kaunas...

Anonimas

Anonimas portretas
mazos talpos siuklines

nieko čia baisaus

nieko čia baisaus portretas
atvažiuoja "švaros" mašinukai ir viską migom susiurbliuoja. Neverkit, nematėt,vakarų Eu,šiukšlės savaitę voliojasi...

elementaru Vatsonai

elementaru Vatsonai portretas
Aš tai matau, kad nebuvo pasirūpinta didesniu kiekiu šiukšlinių. Juk matosi, kad netelpa, kur padėtas tas kiekis šiukšlių ant viršaus. Juk dėjo ten kur reik, o ne mėtė bet kur. Grybauja kaip visada, o žiniasklaida taip pat.
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių