Prie Kauno eglutės – ir su vaikais, ir su draugais (vaizdo įrašas)

Grįžti į straipsnį

paagalys

paagalys portretas
O man neįdomu.... išaugau iš vaikiško amžiaus....

dar kartą kaunietė

dar kartą kaunietė portretas
Mano prisiminimai neutralūs ,nei geri ,nei blogi .Tiesiog taip buvo .Pokyčiai milžiniški ,o jaunimui būtų tikrai šokas pamačius mano vaikystės eglę.Mums tuo metu atrodė ,kad kitaip būti net negali.Namuose tuo metu ant eglučių kabindavo mandarinus ,obuolius ,riešutus,saldainius ir labai juokingus žaisliukus .Žvakutes uždegdavome tikras ,nors tai buvo baisus pavojus sudegti.

Ada

Ada portretas
Abi labai gražios

kaunietei, gyvenusei prie Rotušes,

kaunietei, gyvenusei prie Rotušes, portretas
SUPER,taip ir buvo... Aš,senas kaunietis,visą tą prisimenu (nelabai senai tas buvo). O, dabar, velniai žino, ko nori..? Viskas blogai...Eik,vaikeli,dirbt ir užsidirbt....Žinosi kiek viskas kainuoja...O,dabar,laksto po Kauną, tuščiom BMW bačkom, triukšmą keldami ir "pasikėlę"...Eikt dirbt, "bezdielnikai"...Bl..

>>>Onutė

>>>Onutė portretas
Tiek gyvenime pragyvenai ir tikros eglės nematei, išeik iš pschuškės ir nueik į mišką

Onutė

Onutė portretas
Oi,oi kokie jautrūs grožiui,neįdomu,negražu,vis aimanuoja tie kur skonio neturi.Jums viskas blogai ir blogai nes tokia jūsu prigimtis.Žmonės džiaugesi,laimingi,mums ir nereikia stebūklo,stebūklas yra patys žmonės, kurie laimingi,juokiasi ,vaikai, anūkai šalia.

Baikit svaigt

Baikit svaigt portretas
Koncertuose galima arenoj galima prekybos centruose masė žmoniu,o lauke prie eglės negalim Nu gana to durnumo jau

Tiesa

Tiesa portretas
tuoj pat eglę pamiršime, bet pinigai išmesti beprotiški.

kauniečiai

kauniečiai portretas
ir dabar nieko naujo,- žiopinėjame laisvalaikiu ir tiek. Tik nei vienos iš tų eglių neatsiminsime jau po kelių mėnesių.

kaunietė

kaunietė portretas
gyvenau prie Rotušės,mokykla buvo rotušės a.,ir kas metai prisimenu vaikystės eglutę -eglę .atveždavo pora darbininkų didelį medį ,per dieną papuošdavo (akyse stovi tie papuošimai ir dabar) ir viskas ,Ateidavo vaikai ,bet jokių emocijų tikrai nebuvo--žioplinėjimas ir tiek .O papuošdavo kiekvieni metai vienodai ,taip ir užaugome su tokia pačia egle ,todėl ir prisimename taip ,kaip vakar matytą.Kabindavo gana nemažas lėles ,kurios kažkodėl būdavo nuogos ir atrodė žiauriai ,tada dideli eglutei skirti blizgūs bumbulai ir girlianda iš paprastų didelių elektros lempučių ,kurias nudažydavo žaliai ,raudonai ir geltonai .Eglė aptverta žema ,medine tvorele .Aplink pastatydavo lentas-stendus su pasakų piešiniais .Būtų nerealiai įdomu pamatyti nors vienais metais vėl būtent tik tokią eglę ,tai būtų superinė atrakcija ir istorija .Baigiantis švenčių laikui visi tie papuošimai būdavo apdraskyti ,pavogti iki kiek pasiekia žmogaus ranka ...
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių