Senamiestyje atsirado naujas „Kauno akcentas“ – neįmanoma neatkreipti dėmesio

  • Teksto dydis:

Kauno viešosiose erdvėse kauniečių ir miesto svečių dėmesį vėl prikausto nauji akcentai. Portalo skaitytojai teigia, kad prie neeilinių kompozicijų įsiamžinti būtina.

„Neįmanoma nepastebėti šios naujos skulptūros, kuri atsirado ant požeminės perėjos Vilniaus g. Tuoj pat sugalvojau įamžinti ją, o šalia prisėdo ir mano augintinis“, – apie dar vieną ką tik atsiradusį „Kauno akcentą“ pasakoja portalo kauno.diena.lt skaitytojas.

Vyras teigia, kad skulptūra traukia praeinančiųjų dėmesį, daugelis sustoja ir spėlioja, kas tai yra.

Portalas susisiekė su Kultūros paveldo skyriaus vedėju Sauliumi Rimu, kuris patvirtino, kad čia nutūpė menininko Luko Šiupšinsko darbas pavadinimu „Zen triušis“.

„Šis akcentas atsirado visai neseniai, viliamės, kad jis pradžiugins ir miestiečius, ir miesto svečius“, – sakė vedėjas.

„Kauno diena“ primena, kad visai neseniai viešosiose miesto vietose buvo įgyvendintos net kelios „Kauno akcentų“ idėjos. Kauniečiai ir svečiai jau gali keliauti Šv. Jokūbo keliu, kuris pažymėtas kriauklėmis. Taip pat saugiai prirakinti dviračius prie fotoaparato objektyvus primenančių stovų, kurie išdėlioti Rotušės aikštėje ir prieš Kauno arkikatedrą baziliką. Dar vienas akcentas skirtas atminti Abraomą Mapu.

Taip pat intensyviai ruošiama Tado Vosyliaus idėja „Lenktynės“, kuri atsiras Jonavos gatvėje esančioje žiedinėje sankryžoje.

„Kauno akcentų“ artimiausiu metu pasipils dar daugiau. Laukiama pirmame konkurse nugalėtoju paskelbto L.Naručio projekto „Nemuno uogos“. Taip pat dienos šviesą išvys dar vienas Dariaus Augulio įmonės akcentas „Saulės laivas“, kuris papuoš seną pastatą. Taip pat greitu metu bus įgyvendinta VšĮ „Inovatyvūs kūrybiniai projektai“ idėja „Ekomobilis“.NAUJAUSI KOMENTARAI

Laisves alejos skulpturos

Laisves alejos skulpturos portretas
Laisves alejos skulpturas neisbogino, o patys autoriai issibogino, nes uz jas nebuvo sumoketa...

.

. portretas
Ne taip seniai buvo skulptūrų pilna Laisvės alėja. Jas išbogino. Kai iki remonto buvo dar pora metų...O dabar alpsta dėl kiekvieno nieko...

Povilas

Povilas portretas
Stebėjau konkursą, sulaukiau laimėtojų ir...galvojau , kad kaip prie senųjų valdžių , prasidės po truputi ir šios miesto valdžios "kaupimas stalčiams"... ATSIPRAŠAU. Kiek jau atlikta darbų, kas jau daroma ir kas planuojama daryti , paėmus senas [ankstesnių valdžių nukištas į stalčių ] idėjas , LABAI DŽIUGINA. Tikri šaunuoliai - ne tik gatves , šaligatvius, bet parkus ,skverus tvarko, kuria ir įgyvendina miestui fainus dalykėlius. AČIŪ.
VISI KOMENTARAI 16

Galerijos

Daugiau straipsnių