Serganti kepyklos darbuotoja galėjo apčiaudėti ir produkciją?

Kaunelis

Kaunelis portretas
Laimyngo atsitiktinumo dėka paskutini gardėsio duonos kepala pirkau prieš tris savaites dabar nepirksiu mažiausiai puse metu

Anonimas

Anonimas portretas
mokslininkai teigia / medrxiv info šaltinis : Pažymėtina, kad praėjus 26 dienoms po iškrovos 3 atvejis (45 metų amžiaus) išmatų mėginiuose vėl buvo teigiamas, tačiau kvėpavimo takų tamponų atžvilgiu jis buvo sveikas ir neigiamas. Šie rezultatai parodė, kad norint diagnozuoti COVID-19, ypač prieš išleidžiant pacientą ir stebint išleidžiamų pacientų atkrytį, reikia ne tik kvėpavimo takų mėginių, bet ir žarnyno mėginių (pvz., Išmatų).

info saltinis „medRxiv“

 info saltinis „medRxiv“ portretas
Anotacija Įvadas: Naujojo koronaviruso (SARS-CoV-2, anksčiau vadinto 2019-nCoV) plitimas jau įgavo pandemijos mastą ir per kelias savaites paveikė daugiau nei 100 šalių. Įvairių metodų, ypač pagalbinių antikūnų tyrimų, skirtų SARS-CoV-2 infekcijai, diagnostinės vertės pašalinimas yra naudingas patogeniškos diagnozės jautrumui pagerinti, laiku gydyti ir kuriems buvo patvirtinta SARS-CoV-2 infekcija, antrojoje Fuyang ligoninėje nuo 2020 m. Sausio 22 d. Iki 2020 m. Vasario 28 d., Medicininiai įrašai. Ligoninėje paimti mėginiai, įskaitant gerklės tamponus, skreplius ir serumą, atitinkamai išmatuotos virusinės RNR ir serumo IgM-IgG antikūnai prieš SARS-CoV-2. Buvo išanalizuotas įvairių metodų aptinkamumas ir pagalbinė antikūnų tyrimo diagnozė SARS-CoV-2 infekcijai nustatyti. Rezultatai: Tarp 38 pacientų bendras seropozityvus IgM ir IgG dažnis buvo

info saltinis „medRxiv“

info saltinis „medRxiv“ portretas
notacija Nors limfocitopenija yra bendra pacientų, užkrėstų naujojo sunkaus ūminio kvėpavimo sindromo 2 koronaviruso (SARS-CoV-2), ypatybė, mechanizmai, atsakingi už šį išeikvojimą, nėra aiškūs. Atidžiai apžiūrėję blužnius ir limfmazgius (LN) iš šešių atvejų, atlikus pomirtinį tyrimą, mes pastebėjome, kad SARS-CoV-2 gali tiesiogiai užkrėsti antrinius limfoidinius organus ir sukelti ląstelių mirtį. Imunohistochemija parodė, kad ACE2 (angiotenziną konvertuojantis fermentas 2), potencialus SARS-CoV-2 receptorius, ekspresuojasi audiniuose esančiuose CD169 + makrofaguose blužnyje ir LN. Imunofluorescencinis dažymas patvirtino, kad viruso nukleochospidinis baltymas (NP) gali būti randamas ACE2 + ląstelėse, CD169 + makrofaguose, bet ne CD3 + T ląstelėse ar B220 + B ląstelėse blužnyje ir LN. SARS-CoV-2 infekcija sukelia sunkius audinių pažeidimus, įskaitant limfinių

saltinis „medRxiv“,

saltinis „medRxiv“, portretas
Anotacija COVID-19 ligos pandemija išplito iš Kinijos per šiaurės vidutinio klimato zoną, o vėliau - į tropikus ir pietinį pusrutulį. Nerandame įrodymų, kad plitimo greičiai mažėja esant aukštesnei nei 20 oC temperatūrai, ir tai rodo, kad COVID-19 liga greičiausiai neserga sezoniniu kvėpavimo takų virusu.

tegul neseka pasaku kad saugus

tegul neseka pasaku kad saugus portretas
net ant maiselio virusas islieka givibingas.Tačiau kiek laiko naujas koronavirusas gali išlikti ant paviršių? Trumpas atsakymas – nežinoma. Atlikus naują analizę, nustatyta, kad virusas ore gali išlikti gyvybingas iki 3 valandų, ant vario paviršiaus – iki 4 valandų, ant kartono – iki 24 valandų, o ant plastiko ir nerūdijančio plieno – nuo 2 iki 3 dienų. Tačiau šis tyrimas, kuris trečiadienį (kovo 11 d.) buvo paskelbtas kaip išankstinė publikacija duomenų bazėje „medRxiv“, dar nebuvo recenzuotas.

bukim vieningi ir nepirkim

bukim vieningi ir nepirkim portretas
jei ten toks vadovu mentalitetas ir poziuris i higienos normas nepirkim

Medike.Jei duona buvo iskepta apciaudeta

Medike.Jei duona buvo iskepta apciaudeta portretas
po to selafanuota drenoje terpeja virusui islikti gyvibingam yra galimybe.

Durnelis

Durnelis portretas
Kas norit nusipirkti Fazer Lietuva sviezios duonos gaminiu produkcijos su koronovirusu nes produkcijos kiekis ribotas .Paskubekit . SAM

Arunas

Arunas portretas
Vadova i kaliuze kad nekontroliuoja

Nepirksiu

Nepirksiu portretas
Nebepirksiu ju gaminiu visai

...

... portretas
Tas virusas labai neatsparus, kiek laiko ant duonos paviršiaus gali isilaikyt?.. o jei dar tą duoną apkepinus... :s

SCIPAKAS.KAU.

SCIPAKAS.KAU. portretas
LIETUVA SENAI ISPARDUOTA VISKAS PRIHVATIZUOTA 3 kart PERPARDUOTA VERGAUJAT SKANDINAVAM IR VISIEM KITIEM,STATYTINIAI PASTATYTI KA SAKO TA IR DARO,

Viskas

Viskas portretas
Gerai, kad parase bent Kauno diena, kas is tikruju vyksta toje kepykloje. Gal susimastys verslas, kad darbuotoju sveikata ir gerove yra pirmoje vietoje. Nepirksiu ju produkcijos vien del to, kad nesugeba pasirupinti savo darbuotojais. Ir tik viskam nuejus i viesuma, pradejo imtis butinu apsaugos priemoniu nuo viruso pletros. Tokie neatsakingi verslai neprisideda prie visuomenes geroves ir ju galetu nebuti.

Lietuvos pilietis

Lietuvos pilietis portretas
Nesuprantu temos, vistiek tai turėjo nutikti. Visi turėsim persirgt. Dabar kažką kaltinti yra beprasmiška. Niekas dabar nėra apsaugotas. O su tokiais neigiamais komentarais tiesiog matom kokia yra Lietuvių tauta, kaip mes vienas kitą pailaikom tokioje situacijoje... Kai kažkas iš Jūsų sužinos, kad žmogus su kurio teko bendrauti serga COVID-19 - tai tada kaltinsit jį jei susirgsit... ??? Apčiaudyt produkciją.... Kaip išvis taip galima buvo parašyt??? O jei žmogui darbe išlys problemos su skrandžių... Kas tada? (Apšiks???)

nepirksiu ju produkcijos

nepirksiu ju produkcijos portretas
o jai iskepta duona apciaudejo,ipakavo virusas gyvas

cinikas

cinikas portretas
ponams ant baudžiauninkų tik nusičiaudėt.

Palaukit

Palaukit portretas
Šeimos narys sirgo, o ta glušė dirbo, nu jau visiška beprotybė , gluša merga, ne kitaip. Skirkit baudas po velnių, kiek tai gali tęstis.

Valdas

Valdas portretas
Vienareiksmiskai sita degradu kontora reikia uzdaryti.

na

na portretas
vienas darbuotojas api...api....api....perdėjo

Amen

Amen portretas
Neskani ju duona ir kiti gaminiai..Gali ir uzdaryt ja nafik..

kaip "netikėta"

kaip "netikėta" portretas
Ir aišku, kad tai būtinai turėjo įvykti Lietuvos Donecke - Kaune. Net neišeina suprasti kaip padorūs kauniečiai geba išgyventi kavianskų padugnių apsuptyje. Stengiuos net su giminėmis iš Kauno nebendrauti.

Išrankus pirkėjas

Išrankus pirkėjas portretas
O man dzin, ar apkalbėjo tą gardėsį ar iš pykčio parašė, nes tas gardėsis savo negardžią duoną kiša prekybcentriuose pirmoj vietoj (kaip ir Agotos duoną), nes aš jų duonos gaminių neperku, o neperku todėl, kad rūgštūs, beskoniai, tarsi pusžaliai.

to a?

to a? portretas
Aš pirksiu, nes dabar viskas patikrina ir išdezinfekuota, o kitur neaišku kaip yra.

Jei tai tiesa

Jei tai tiesa portretas
Rinksiuos kitos firmos produkciją.

a?

a? portretas
Na ir koks beprotis dabar pirks Gardesio produkcija?

MOZE

MOZE portretas
TULPANAS, sveiko gyvenimo paslaptis: nepliurpti is tuscio i kiaura!

Vida

Vida portretas
Kaip manote, gerbiami vadovai, ar perskaičiusieji informaciją pirksd jūsų produkciją?

Žurnaliste

Žurnaliste portretas
Turiu piktumų ant autocentro (jie dabar dirba, ne nuotoliniu būdu) kiek kainuotų juos apkaltinti “apkosėjimu, apčiaudėjimu”? Vykti į vietą nereikės, patikės tavo šventu žodžiu. Manau atsiras ir daugiau klijentų, kad turėtum darbo.

galiu pridėti

galiu pridėti portretas
jog ten dirbančios darbuotojos prie bandelių,ne visos laikosi higienos reikalavimų,pasinaudojusios tualetu tiesiai mauna į cecha nenusiplovusios rankų.Teko matyti sengančius gripu dirbančiuosius.

tulpes@lrpk.lt

tulpes@lrpk.lt portretas
Jus geriau man isduokite sveiko gyvenimo paslapti, kodel nei viena maksimo darbuotoja neuzsikrecia????

galėjo

galėjo portretas
išvada viena: nuo šiol visi atsisakome žalingo įpročio valgyti. Ir korona virusas mums nebaisus.

tulpes@lrpk.lt

tulpes@lrpk.lt portretas
Tai pala , cia tik viena toki nustate, o kiek yra tokiu kuri ciaudeja kodeja ir niekas nieko nenustate

Vike

Vike portretas
Dabar gales gerbiamas generalinis pats ir esti savo traskias duoneles, jei toks poziuris įmonėje del pandemijos.

to Jeigu

to Jeigu portretas
kokia vakcina prieglusi ji bus tik po keliu menesiu is kur tokie asilai gimsta tik kowno

Jeigu

Jeigu portretas
Čiaudo tai peršalimas. Nepanikuokit per daug, bet saugotis reikia kazžkiek. Dar 2-3 savaites ir gausit vakcina. Galėsit vel eiti i darba ir vaidinti kad esate pasaulio bambos.

a

a portretas
Apkosėta duoną reikia pakepinti.Manau , kad virusas žus.

klausimas

klausimas portretas
Inga Budriene kelia i FB video kaip ji be jokiu apsaugu daro kotletus ir blynus. Kaip neuzdaro ir neuzdraudzia sito higienos centras?

Anonimas

Anonimas portretas
Uzmirso parasyti,kad uzsakomasis straipsnis apmoketas Vilniaus Duonos lesomis

Jonai,

Jonai, portretas
o koks tavo reikalas kas ir kaip dirba, vykdo rem. darbus ir t.t. privačioje įmonėje? Kai darysi bute remontą - nepamiršk paskelbt viešą konkursą ir nesupainiok interesų: išregistruok visus artimuosius.

Jonas

Jonas portretas
Gardesys zinomas gerai, ten valdzioje vieni gimines zentai ir ir kiti, ten valdziai problemos neidomios, viska nuraso ant darbuotojiu, ir kad ten vyksta bardakelis net neabejojiu, vien tyk per kelis metus kiek pasikeite finansininku, finansininkai taip niekur nesikeicia , statybu darbams konkursai nevyksta vis ta pati firma tiek metu viska stato ir remontuoja, jiems viskas dzin, nes gardesije dirba ir ka nori daro vieno fntt auksto buvusio pareiguno zmona, tuom viskas ir pasakyta

Zigmas

Zigmas portretas
Jei tokie dalykai dedasi maisto pramonėj, tai tokie vadovai reikia nedelsiant į kalėjimą iki gyvos galvos. Kitaip jiems proto neužteks įsisamoninti pandemijos pasėkmiu.

Kontrolė

Kontrolė portretas
Labai pasyviai pandemijos metu dirba Nacionalinio sveikatos centro specialistai, kurie dabar privalo pastoviai tikrinti, kaip prisilaikoma higienos reikalavimų maisto pramonėje, kepyklose, picerijose ir pan. Taip kaip medikai dirba pilnu pajėgumu, neskaičiuodami darbo valandų, taip privalo dirbti ir sanitarijos-epidemiologijos specialistai.

jobaidalba

jobaidalba portretas
Straipsnį išimti jau per vėlu, prisidirbot.

Anonimas

Anonimas portretas
Grynai uzsakytas straipsnis ,pazystamas dirba ten ,visos saugos priemones yra naudojamos ir nesiojamos .Manau speciali konkurentu antireklama paskleista.

Roma

Roma portretas
"sugriežtinti rankų higienos reikalavimai..." Ką reiškia sugriežtinti. Darbuotojai, dirbantys su maistu, visada privalo atidžiai rūpintis rankų higiena, nereikia laukti pandemijų ar epidemijų". Paskaičius, susidaro vaizdas, kokiomis sąlygomis ten dirbama ir gaminama viskas. O užsienyje esantys vadovai to nežino, nes be reikalo pasitiki čia esančiai vadovais. O jie, kaip matome iš straipsnio, baudžiauninkų mentaliteto.

JORE gales į teismą paduoti

JORE gales į teismą paduoti portretas
Būtų kvailiai jei to nepadarytų. Lygis laikraščio kyla ne dienom i valandom. Debilizmas kažkoks.

Valdas

Valdas portretas
Bet vistiek, kažkoks'ia debilas'ė parašė šį straipsnį? Pats gi, negalėjo į Kauno dieną įšokt? Gardėsio vadovai galėtų laimėti bylą už šmeižtą. Tik gaila laikraščio. Nors, jei redaktorius leidžia tokius ''šedevrus'', kodėl gi ne?

Ruta

Ruta portretas
Tipo kitur kitaip. Parduotuvej serga ir neuzdaro parduotuves!!! Dar reik normaliai issiaiskint ar taip ten buvo????

RIMI

RIMI portretas
taip pat nepripažįsta respirtorių, neįdomu jiems.

Klaipeda

Klaipeda portretas
aciu, Gardesio atsisakom visam laikui, bjauru

Aiškiaregis

Aiškiaregis portretas
Daugiau kol gyvas būsiu ,,Gardėsio" gaminių nepirksiu.

Tadas.B

Tadas.B portretas
Burzujai uz skatika pasiruose darbuotojam paskutini kaili nulupt,tokia jau ta kapitalizmo realybe

Virginija

Virginija portretas
Ačiū."Gardėsio "duonos gaminių nebepirksiu.

Jeigu

Jeigu portretas
Vyras serga, kodėl eini į darbą? Kur saviizoliacija? Sėdi namie. Patys mastykite, o ne kitus kaltinkite. Ar dėl kelių eurų uždarbio reiks karantinuoti pusę įmonės? Čia liečia visus dirbančius žmones visose įstaigose. Saugokime save ir kitus.

Nu

Nu portretas
Nežinojau ,kad mano kūno temperatūrios matavinas pažeidžia asmens duometų apsaugos įstatymą. Maladiec Švelnytė cha cha cha

Savanorė

Savanorė portretas
Žurnaliste, galvoju, kad naudingesnė Lietuvai būtum prisijungus prie savanorių gretų. Naudodamasi šaltiniais “viena boba sakė” degraduoji redakcijoj. Ar tokia žurnalistų misija-skleisti pasauliui gąsdinančius pramanus. Neišdrįsai, net pavardės pasirašyti - Kauno dienos anonime....

vis tiek kazkada nusibaiksim

vis tiek kazkada nusibaiksim portretas
eskit ka tik norit koks skirtumas - duona mesa agurkus...

Pizius

Pizius portretas
1. Niekas neįvyks. 2. Gal kas ir bus, bet nieko daryti nereikia. 3. Gal ir reiktų kažko imtis. Bet nieko negalime padaryti. 4. Gal kažką ir galėjome padaryti, bet dabar jau per vėlu

Piliete

Piliete portretas
Kaip be butu, mes visi turim imtis butiniausiu priemoniu, tam kad apsaugoti save ir aplinkinius. Matau teigiami komentarai, tik pacios kepyklos darbuotoju. Bukime protingi

Romualdas

Romualdas portretas
Pas mus įprasta viska pateisinti iki to momento ,kai įvyksta nepataisomi įvykiai .Verslui rūpi atliekamas darbas ir pajamos.Darbo sauga yra antroje vietoje.Rekomendacijomis vargu ar susidomėjo savininkas.

Bendradarbis2

Bendradarbis2 portretas
Geda uz tokias kolegos sapaliones... Visa reikiama apsauga turim,kepykla dezinfekuota. O sitam "rasytojui (ai) tikrai pagalbos reik!

Arvydas

Arvydas portretas
Kauno dieną - į teismą ir normalų ieškinį už tokį straipsiuką

Pilietis

Pilietis portretas
Kodel zurnalistai neparaso jog darbuotoja uzsikrete Korona nuo giminaicio mediko kuris uzsieme kelionemis tokiu kritisku metu?!

tulpes@lrpk.lt

tulpes@lrpk.lt portretas
Tai aisku , kad galejo. O kiek prosdukcijos apciupineja visokios apsikretusios lervos kuomet puse valandos parduotuveje spaudo obuolius arba pomidorus. Tai kad ir nesergancios butu , apsivemti galiu ziuredamas i tokias spaudytojas

na

na portretas
žodis galimai arba galėjo...tai dar nereiškia, kad apčiaudėjo. Perku ir pirksiu jų duona...matyt pavydas graužia kažkam bambą, kad jų produkcija perkama.

Joana

Joana portretas
Tėvus pokary įskundė ir šeimą ištrėmė į Sibirą, nes kaimynai norėjo pasidalinti ūkį, Kartais ateidavo į galvą mintis-o kaip išlaikytų tokį išbandymą ši karta. Pasirodo niekas nesikeičia-skandinam vieni kitus be gailesčio, jei tik pasitaiko proga. Valgiau ir valgysiu Gardėsio kokybišką, skanią duoną....O jūs kasdami duobę kitiems, neįkriskit patys.

Bendradarbis

Bendradarbis portretas
Kęstuti (te?), nedelegavom tavęs atstovauti mūsų interesų, šmeižti mūsų šeimą. Sugalvojai suvesti savo sąskaitas, panaudojus mūsų vardą. Šiuo, pilnu įtampos laikotarpiu, dirbom savo darbą, nes supratom, kad duona labai svarbi maisto prekė. Turėjom galimybę pasimatuoti temperatūrą nors kelis kartus per dieną, prietaisas yra. Bendradarbė nejuto jokių negalavimų, o sužinojusi, kad jos šeimos nariui nustatė corono virusą, jau sekančią dieną nebeišėjo į darbą. Darbe vyko dezinfekcija, o ar turėjo uždaryti visą fabriką, žurnaliste? Tokioj sudėtingon situacijoj atsidūrėme pirmà kartà. Daug kas neaišku, daug ko trūksta, bet privalome susitelkti, palaikyti vieni kitus, o ne šmeižti, žlugdyti, kenkti. O kas dėl parduotuves, tai į jà užeina po vienà pirkėjà kas pusę valandos, tai linijù gal nebrėžkim, Kęstuti.

:)

:) portretas
Vaizdas darosi aiskus,kad kol ne persirgs situo virusu 99%planetos gyventoju,tol problema nesibaigs.Prie tokios tvarkos,kada uzdarius sienas dar yra parsigabenama tūkstančiai galimai serganciu pilieciu ir pasklinda po sali ''izoliuotis''.Jeigu pandemijos laikotarpiu dalis visuomenes sugeba blaskytis po pasauli,apsimesdami,kad nesupranta kas vyksta,tai cia beviltiska padetis.Vieni saugosi,kiti ne,pvz.parduotuveje is desimt pirkeju keturi vaiksto be veido kaukiu ir pirstiniu ir t.t.

Anonimas

Anonimas portretas
Kas ten iš baimės apsitriedė?

Usa

Usa portretas
Dirbau gardesi ir pirmoj kepykloje šilainiuose paskui inkare atsidarė paskui dar turėjo patalpas linksmakalni iš linksmakalnio duona miltus tempdavo jaunimas ant samagono maitindavo )))aplamai laikai buvo geri viskuom buvo apsirūpinę maisto produktais technologai žinojo savo vieta ne taip kaip dabar naktinėje pamainuoj braškės uzsiraugdavom prigėrė ant miltų maišų nugriuni išsimiegi į kiek duonos sudegino per gėrimus ot buvo laikai atsimenu sudeginau 300 kepami baltos duonos su semkom sandėlininkas parašė juoda duona ir po biski išmetė į parduotuvę linkėjimai visiems kas dirbo maždaug nuo 1995 iki 2000

Sandėlys

Sandėlys portretas
Kazkoks psichinio ligonio pranesimas. Sandelyje kaukes devimos, pagal parasa, vienkartines pirstines privalomos, po rukymu privalomas ranku dezinfekavimas, skyscio ant kiekvieno kampo prikabinta, jai nedizenfekuoji ranku apsauga stebi per kameras, vairuotojai su kaukemis. Melagingas straipsnis...

Taigi pfig

Taigi pfig portretas
Buridano Asilas trina rankomis, ismirus pensijonams, daugiau lesu gales pervesti i Bermudu trikampi.

Aš neperku traškios duonelės

Aš neperku traškios duonelės portretas
Tad galite ir menstruacijoms pašlakstyti. O šiaip šiktuacija rimta ir bosus reikia statyti prie sienos. Užsiėdė, buržujai.

vaje

vaje portretas
o ba reik visiem apskambyt---nepirkt gardesio---veln jai tikrai tokia tvark ne duok die..................

nuomone

nuomone portretas
gerai kad sios niekada neperku, eina sau.

Alis...

Alis... portretas
nušalino tą gydytoją, kur vienkartinius kombinezonus taupė... reikia taupyti... sudėjai į maišelį, užpylei dezinfekcinio skysčio, ir per kelias valandas nėr viruso gyvo... nes, kas bus, jei kombinezonų pritrūks gydytojams?... o ta virusologė panikuoja visai be reikalo... vyr, gydytojas teisus... reikia ruoštis blogesniam scenarijui... kai kombinezonų pritrūks...

Alis...

Alis... portretas
p... gardėsiui?...

J.p.

J.p. portretas
Pypiec. Baisiau nei kliniku vienkartine daugkartine apranga

Hmm

Hmm portretas
Kaune didelėje įmonėje matuoja temperatūrą kasdien visiems ir niekas problemų tame nemato.kaip tik džiaugiasi,kad yra kažkokia kontrolė ir jaučiasi saugiau

Anonimas

Anonimas portretas
"Kaukes privaloma dėvėti visiems gamyboje dirbantiems darbuotojams, pagal pateiktą naudojimo instrukciją, – tvirtino K.Berzinis." Bet viena darbuotoja tvirtina, kad to reikalavimo nesilaikoma. Tai ką daryti tokiu atveju? Kur įmonę kontroliuojančios institucijos?

Apgailėtini rašeivos

Apgailėtini rašeivos portretas
Dabar nuostabi proga kiekvienam tinginiui apjuodinti kolegas ir darbdavį, apdergti konkurentą, paskųsti kaimyną. Mielieji, ne nuo koronos išsproginėsim, o nuo pykčio ir pagiežos!

:;(

:;( portretas
Shudas debilai, daugiau nepirksiu

Baudas

Baudas portretas
Pavardes tu vyr darbininkų ir vadovų ir baudomis apkrauti idiotus. Tada pažiūrėtume kas šaipytusi

Konkurentas

Konkurentas portretas
Dabar bet kurią įmonę tokiu straipsniu galima galutinai sužlugdyti

Nas ir kas

Nas ir kas portretas
Galejo apciaudeti ir pakrovejas, ir iskrovejas, ir parduotuves sales darbuotojas, i n kitu zmoniu, kurie stovejo prie duonos skyriaus ir nepirko. Geriau parasykit, kiek laiko ant tokio daikto virusas issilaiko. Duonos kepalas ne zmogus, virusas jame nesidaugina

Kaunietė

Kaunietė portretas
Klausimas: kaip bausite, kad nesikartotų panašūs atvejai?

Anonimas

Anonimas portretas
Ar prades sodinti parazitus?
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių