Transporto kontrolierių elgesys su nepilnamete: jokio žmogiškumo, tik taisyklės?

visi tokie

visi tokie portretas
Ir is kur jie tokiam darbui tiek parazitu prirenka

Mindaugas

Mindaugas portretas
Romui Sovietiško mąstymo likučiai pas tave patį. Tikrai tokie kontrolieriai buvo sovietmečiu.

zuikis

zuikis portretas
Pasiziuriu i tuos kontrolierius ir nesistebiu kodel taip yra,rinktiniai suzaloto intelekto zmones dirba,is kur jiems suprasti kaip su vaiku elgtis.

jei

jei portretas
yra elektroninis parašas,tai gal laikas papildyti įstatymą,kad asmens pažymėjimo kopija esanti telefone yra teisėtas dokumentas ir baigsis visos problemos.

Romas

Romas portretas
Nueikite į banką ir paprašykite pinigų be asmens pažymėjimo. Duos? Tai ir lengvatą gausite tik tuomet, jei turite su savimi tai patvirtinantį pažymėjimą. Niekaip nesuprantu, kodėl čia turi būti kažkokios išlygos???? Beje, nepilnametei netrukus 18-a, tad ne tokia jau ir vargšė mergaitė, su kavalieriumi išsodinta neapšviestoje stotelėje, kuri nežinos, kaip grįžti namo. Mama retoriškai klausė, kaip gi ji grįš namo viena palikta? taigi, užteko skambučio ir visa krūva "pagalbininkų" sulėkė nedelsdami. Sovietiško mąstymo likučiai: jei mano tėvas ar mama "užima" pareigas, tai ir vaikai turi neliečiamybę. Beje, kontrolierių kamerų įraše mergaitė prašo suaugusiųjų "nedaryti jai gėdos". Ir pripažino savo kaltę. Bauda 5 Eurai. Galų gale, laikykimės tvarkos ir nejuodinkime savo darbą dirbančių žmonių!

Kauniete

Kauniete portretas
Absurdas kazkoks,moksleivio pazymejimo neturejo...Paprasto zmogiskumo,supratimo stoka.Manau daugelis atskiria moksleivi nuo suaugusio.

O kaip del vaiko teisiu?

O kaip del vaiko teisiu? portretas
Kontrolieriai cia galejo pvz grasinti, jega istempti is autobuso, pakelti balsa pries vaika ir t.t. Gal net pazeide vaiko teise i seksualini apsisprendima ir pavadino mergaite, nors vaikas gal jauciasi berniuku?

pilietis

pilietis portretas
cia isvis kazkokia akcija-kazkokie meskauskai kazkokie draugai ir kazkokia misraine susukta-o tereik elgtis pagal istatyma---jai jo neziuret---tai galima ir nesusimoket,pabegt,apspjaudyt ir galop uzmust---!

Edmundas

Edmundas portretas
Visi pyksta ant kontrolierių , laikykitės taisyklių ir nereikės pykti .

Pilietis

Pilietis portretas
Tvarkos laikytis reikia,niekas neneige,bet žmoniškumo.prarasti negalima bet kokioje situacijoje.Teismai priimdami sprendimus taip pat turi laikytis,naudotis žmoniškumo kriterijais.Kontrolieriai taip pat.Sučiupo ne nusikaltėlį ,tik smulkiai pažeidusį keliaivio važiavimo taisykles,suveikus žmoniškumui ,nebūtų incidento.Tokie tvarkdariai įdomu kaip pasielgtu ,valstybės tarnautojus kontroliuojant ,jeigu taip griežtai ,tada manau būtų visi patenkinti.Dabar jie lieka neliečiami o piliečiai vos ne kaip gyvuliai laikomi.

Jonas

Jonas portretas
Visi norime tvarkos,bet jos laikytis ne.Tegu kiti laikosi tik ne aš...

ieva

ieva portretas
na... tiesiog gėda skaityti.

Bet

Bet portretas
Bet kalba buvo apie tai, kad tiesiog reikia elgtis adekvačiai situacijai. Paskatinti diskusijas, ar tos TAISYKLĖS, kurių reikia laikytis, nėra keistinos. Gal į jas reikėtų įtraukti tam tikrus punktus: neišlaipinti nepilnamečių neapšviestuose sustojimuose, nelaikyti ilgiau nei 15 min, nefilmuoti be sutikimo. Kontrolieriai dabar turi teisę sulaikyti iki 4 valandų.

Juk

Juk portretas
Koks vadovas ,tokie ir darbuotojai--žmogiškumas ,jautrumas jiems neegzistuoja.

Dar vienas pavyzdys

Dar vienas pavyzdys portretas
#RobotukaiTaisykliukai

to as

to as portretas
kautros vairuotojas tą vaiką pavežė savo sąskaita,įdomu ar kai kam užteko supratingumo kompensuoti vairuotojui nuostolius,labai abejoju

RJ

RJ portretas
Reiketu kaip tai uzciaupti "anonima". Is komentaru matyti, kad prisiklauses turguje pletku varo cia nesamones. Jam geriau butu bardakas visur , o ne tvarka, ir isatatymai, kokie jie bebutu blogi. Reikia ziureti i vokiecius, kurie savo tvirta tvarka daugiausisi yra pasieke Europoje.

Genys

Genys portretas
Nesuprantu kai kurių lochatronų verkšlenimo. Taisyklės yra taisyklės. Jei nepatinka, kraustykitės į Afriką.

As

As portretas
Gal mano komentaras ne visai i tema. Bet teko susidurti vaikui su vairuotoju, kai vaikas ilipo i kautros mikroautobusiuka, apsiZiurejo, kad neturi pinigu, nei telefono tevams pranesti, tad vairuotojas isdave vakui bilieteli ir parveze nemokamai. Dziaugiuos, kad dar yra supratingu vairuotoju. Vaikas taip pat paauglys, bet ta syk buvo tik vaiko neapsiziurejimas ir tevu aplaidumas paklaust vaiko at turi pinigeliu grizt namo

iki

iki portretas
ko nusiritom,baisu.

b b

b b portretas
Koks baisus nusikaltelis mokyklinio amziaus vaikas pamirses pazymejima. Jis juk vistiek turi teise i lengvata nes jis vaikas. Ar yra vaiku, kurie kitokie?

zelemunčikas

zelemunčikas portretas
balsuokit uz koncervatorius kaunas

Gėda ir dar kartą gėda

Gėda ir dar kartą gėda portretas
taip taisyklės, bet toks nežmoniškas elgesys nepateisinamas, kur žmoniškumas? Tikiu šie kontrolieriai tikrai bemoksliai, neišsilavinę. Labai teisingi, smerkentys komentarai. Manau problema yra ir kontroliuojanti firma, jos tikslas pasipinigauti ir, tie kontrolieriai turbūt yra taip įbauginti, kad bijo pasielgti žmoniškai. Juk galima tą pažymėjimą ir pamiršti, palikti kitoje rankinėje, o vaikus ir dar nepilnamečius taip bausti - nusikaltimas. Savivaldybė turi prieš išnuomodama tokią paslaugą peržiūrėti jų tas taisykles, kurios matosi yra neadekvačios išvardintiems įvykiams.Ar tik šią paslaugą -kontrolę teikia buvę policininkai, ar teisininkai ar tik ne jų čia biznis, tada aišku, kad nėra žmoniškumo.

Assnu

Assnu portretas
Parasyta Lietuviskai , reikia atsizymeti talonely !!!!!!!Kas bl e .... neaisku ??? Vaikui susiktu 20ct gaila ???? Nesuprantu tokio wtf mentaliteto zmoguuu . Mamka irhi maladec , vaikui zadina taloneliu kad ramiai vaziuot vaikas ....Isvada , patys kalciausi :-(

>taisykles

>taisykles portretas
Jergutėliau, "visada vaikas išeidamas iš namų turi turėti pinigų neliečiamą rezervą gal apie 20 EUR"?!? Iš kur tokios "taisykles" tik ir iškrito ant Lietuvėlės? Kai kurie vaikai savaitei tiek kišenpinigių tegauna, kiti net ir savaitei tiek negauna, jei šeimoje vaikų daugiau, o čia "visada"! Be to, jei kontrolieriai užsikepė būtinai nubausti, jokie 20 eurų nepadės. Irgi "taisykles", blin, nesikeikiant...

Anoniminis

Anoniminis portretas
Jei atreiptumėte demesį į vargšo vaiko amžių, pastebėtumėte, kad jai net 17 m. Tokio amžiaus prisidažiusios gali atrodyti, net kaip 30- metės. Taisyklės yra tam, kad jų laikytųsi. Manau, šiuo atveju kontrolierė teisi, o supermamytė perdeda ir jos reakcija tikrai neadekvati.

i strazbura

i strazbura portretas
uz trauma kompencacijos

Ta pati istorija

Ta pati istorija portretas
Pernai ir mano sūnų išlaipino dėl moksleivio pažymėjimo. Nors vaikas važiavo pas dantistę ir aš prašiau telefonu išrašyti baudą ir paleusti važiuoti, kad nevėluotų, bet pareigūnės net nematė reikalo su manimi kalbėti. Išlaipino, liepė laukti policijos dėl atpažinimo, nors vaikas pavardę pasisakė. Dantistės vizitą teko atkelt mėnesiui, nors galima buvo išspręst klausimą. Toks vaizdas, kad tikslas išrašyti baudas ir kaip reikiant pamokyti.

Anonimas

Anonimas portretas
Prieš keletą metų mano nepilnamečiui sūnui buvo lygiai tokia pati situacija. Išlaipino iš troleibuso, pasodino į apsaugos autobusiuką, užblokavo, kad neišliptų ir surašė administracinių nusižengimų protokolą. Po to paleido gruodžio mėn. apie šeštą valandą vakare -16 C oro temperatūroje. Jo telefonas buvo išsikrovęs, negalėjo niekam paskambinti. Jis galėjo ir sušalti ir tapti nusikaltimo auka. Situacija nei vaikų teisių apsaugos tarnybai, nei prokuratūrai nepasirodė verta dėmesio. Jau parduodant lengvatinius nuolatinius važiuoti visuomeniniu transportu, pakaktų pateikti moksleivio pažymėjimą. Kas apgins mūsų vaikus nuo bukų ir primityvių kontrolierių? Apie vaiko patirtą šoką jau baisu ir komentuoti. Kontrolieriai rodo savo valdžią prieš labiausiai pažeidžiamas ir valstybės remiamas socialines grupes nepilnamečius, pensininkus, neįgaliuosius. Lietuviai lietuviai

Anonimas

Anonimas portretas
Tiesiog nužmogėjimas,tie kontrolieriai vis dažnai ir su kvapeliu būna tai renka baudas,kad padarytų kaip vadinama pachmelą.Dėl mergaitės viskas aišku,juk ji aiškiai aiškiausiai matėsi kad mokinukė,tai čia pasielgta nežmogiškai,o dar ir temstant,gerai kad nepaliko šalykelėje,nes jie ir tą sugeba.Tie kontrolieriai kaip soc.darbuotojai nieko nežiūri tik griebia ir traumuoja jaunus žmogeliukus.Tokius reikia irgi bausti ir tegul išmoksta žmogiškumo jiems reikalinga ir psichiatro kaip reikia elgtis tiek su vaikais tiek su suaugusiais.

taisykles

taisykles portretas
Darbuotojai dirba pagal darbo sutartį ir privalo vykdyti savo pareigas, kokios nelabai logiškos jos būtų.. Formaliai darbuotoja yra teisi, elgėsi, kaip priklauso... Tėvai turi išmokyti vaikus, kad tvarkos laikytis privalu, jeigu nepatinka, mokėk pilną kainą ir nesvarstyk... Ar galima nebaustam (jeigu pagaus) kirsti automobiliu 2- gubą liniją gatvėje, sukant į kairę ar apsisukant, nors niekam netrukdai, arba kitaip stabdytum, trukdytum eismą?? Nelogiška, bet NEGALIMA!!! Tik savo rizika !!! Vaikas turi būti išmokytas: turi lengvatinį bilietą, bet neturi pažymėjimo - nusipirk bilietą už visą kainą ir neturėsi ptroblemų, ir visada vaikas išeidamas iš namų turi turėti pinigų neliečiamą rezervą gal apie 20 EUR.... Yra ką pagalvoti apie visokių tvarkų keitimą: juk yra el. pažymėjimai duomenų bazėse, skenuoti iš el. pašto, gal akivaizdu, kad žmogus pensijinio amžiaus, ar vaikas... Čia kiti klausimai.. Tvarka yra tvarka...

Močiutė

Močiutė portretas
jei gyvulys širdyje, tai geriau dirbtų tvarte

Senjorei

Senjorei portretas
Tamstai patinka - tai ir vadinkis sau senjore, jei hasiendą ir tarnų pulką turi. Bet dauguma pensininkų tik apčiulptą pensiją turi, kokie iš jų senjorai? Iš kur ta mada Lietuvoj pagyvenusius žmones "senjorais" vadinti? Lyg ir ne Ispanijoj gyvenam. Ir net Ispanijoj žodžio "senjorė" nėra, yra "senjora" arba "senjorina", nelygu šeimyninė padėtis. Tai jau tikrai išmintingais žmonėmis ne visiems pasisekė tapti - vieni į kontrolierius nuėjo, kiti "senjorauja"...

Vida

Vida portretas
Keista, kad tėvai nepaaiškina, kad nuolatinį bilietą reikia laikyti kartu su moksleivio pažymėjimu. Be to, žinant kokie mūsų kontrolieriai, tai pamiršus pažymėjimą geriau nusipirkti pilną bilietą.

Petras

Petras portretas
Pakanka pamatyt ta kontrolieriu ir viskas aisku...

Marius

Marius portretas
Kokio lygio asilu reikia būti, kad nežinoti, kad vaikai yra moksleiviai? Jeigu parduodant nuolatinį reikalautų pažymėjimo, antrąsyk nelogiška reikalauti. Pasijutę žiauriais viršininkais pusdurniai kontrolieriai "sąžiningai dirba".

jojo

jojo portretas
pries kokius 30 metu kaune budavo toks etatinis kontrolierius su zaliu ploscium-dar geltoni ikarusai vazinedavo

Anonimas

Anonimas portretas
Sita darba dirbti neina su issilavinimu ir mokantys bendrauti.eina tie kur kitur nera dabo ,nes ju issilavinimas 8 klases,o elgesys lygus nuliui.todel taip ir gaunasi.jiems pasakyta ,taip jie ir daro.

Edmundas

Edmundas portretas
Štai taip ir pratiname savo atžalas prie nebaudžiamumo , prie darymo viską kas jiems į galvą šauna , o po to stebimės iš kur tie chuliganai ir banditai .

tokiems per sunku dirbti kontrolieriais,

 tokiems per sunku dirbti kontrolieriais, portretas
juk apie tai rašoma daugybę kartų, apie tokių kontrolierių GRUBUMĄ-ŽIAURUMĄ, kurie nesuvokia--savo veiksmų, ABSOLIUČIAI neturi PROTINGUMO įžvalgų, vykdo moralinį SMURTĄ kito atžvilgiu, šiuo atveju dar svarbiau-prieš moksleivę. TOKIE negeba suvokti , kokią ŽALĄ padarė moksleivei--dirba kaip robotai

xx

xx portretas
taip, kas jau kas et Klaipėdos kontrolieriai nesupranta net tokio žodžio''padorumas'' kartą tampė vaiką, na gal kokių 8-9 m. nes jis irgi neturėjo moksleivio pažymėjimo... vaikas gailiai verkė, o tos...... 3 ar 4 ant jo rėkė. taip pat grasino vežti į policija ir tik kai keleiviai '' pakilo'' leido toliau važiuoti. ir iš kur tokių prirenka?

Keliauju nuosavu

Keliauju nuosavu portretas
Tai gal kokį sykį užsiraus ant kokio snarglio nepilnamečio, palankiusio kokią savigyną, sulaužys, sukiš kamerą į subinę, ir neatsakys, nes nepilnametis. Ot juokčiaus, va tada tai tikrai oštų feisbukas. Kažkaip lievatoi pastaruosius metus visokie išgamos chujelina skaitydami straipsnius iš lapo, logikos jokios, išsigimę robotai.

zuikis-puikis

zuikis-puikis portretas
is principo neperku taloneliaus-pasvilpkit po uodega

keleivis

keleivis portretas
Šeimos nariams yra tekę turėti nemalonumų su kontrolieriais. Skaitau, kad baudą gavo neteisingai. Žvėrys ten, ne darbuotojai. Puola auką kaip kokie plėšrūnai. Kai kontrolieriai buvo iš autobusų parko, žymiai daugiau žmogiškumo turėjo nei tie iš saugos tarnybų. Baisu važinėti visuomeniniu transportu, net turint bilietėlį.

Anonimas

Anonimas portretas
Ne naujas pokštas tai, jog papildžius nuolatinį, jis visiškai "nesiaktyvuoja". Taip nutiko ir man . Buvau be pinigų, nuolatinis papildytas. Kai įlipo kontrolieriai, nusivedė į autobusiuką, nors jiems rodžiau čekius, už kuriuos pirkau papildymą, vis tiek surašė protokolą ir paskyrė baudą, teigdami čia jūs ne tokia viena, taip nutinka. Įsivaizduokit, koks absurdas. Žinoma, aš irgi sužvėrėjau, vakarop nuėjau pas kios kininkę ir pareikalavau, kad ji sumokėtų baudą. Ji nuolankiai sutiko..., Bet kiek sugaišto laiko, tą rytą aš į darbą pavėlavau... Kartais norisi sušukti :"Dėl to prastai gyvename, nes švaistomų milijonų nematome, bet baudžiame sąžiningus žmones".

Anonimas

Anonimas portretas
Senai nera lietuvoj zmoniskumo baisus tie kontrolieriai teko 1 karta per visa gyvenima susidurt baigiu amziu tai nei didziausiam priesui nelinkeciau supipsejo nuolatinis bet be akiniu buvau ir nemaciau kad nepakankamas likutis truko 13 centu atsisedau ir vaziuoju kai ipuole kai didziausi grobuoniai oas nesuprantu kas darosi kai didziausias nusikaltelis buvau tuo momentu niekada nevaziuoju be bilieto bet tait isejo galvojau kad jie mane sues isivaizduoju ta mergaite dieve kada atvirsim i zmoniskaja puse

šitie

šitie portretas
yra vaikščiojantieji paragrafai be jokio proto ir širdies. Vieną dieną troleibuse pristojo prie 80-metės ar dar vyresnės senutės reikalauti pažymėjimo. Ta drebančiomis rankomis rausiasi rankinuke, troleibusas stovi, keleiviai vėluoja kas į darbą, kas į kitą transportą, o tie vantos lapai neatsikabina. Lyg nesimatytų kad jai ne 18 o 80.

Senjorė

Senjorė portretas
Talonėlių niekas nebemuša. Ir už ką juos mušti:) O pensininkus vadiame senjorais. Visi jais būsime. O va išmintingais žmonėmis, kaip matau, ne visiems pasisekė tapti.

aka

aka portretas
Tai būtent, kad galią demonstruoja prieš vaikus, o kur pijokai važinėja prisprogę, tai bijo tokiems ką pasakyti.

To "Nepasakokit pasaku"

To "Nepasakokit pasaku" portretas
Nepasakok pasaku sena tarka, daugiausia yra teke matyti senas pensininkes kurios praso ismusto talonelio islipanciu is autobuso. Didziausi sukciai is sovietines kartos.

Irena

Irena portretas
šios kontrolierių firmos kontrolierės labai agresyvios, nemandagios...elgiasi kaip kokios grobuonės...tikrai daro gėdą miestui ir jo svečiams. Taip pat manau, kad kalta ir jų vadovybė su savo durnom taisyklėm- jei matosi ,kad žmoui 80m., tai gal ir nebereikalauti to pažymėjimo, gal senas žmogus ir užmiršo, svarbu bilietą atsižymėjo. Žinau atvejį kai akivaizdi invalidė be vienos kojos buvo nubausta, kad nebuvo pasiėmusi pažymėjimo, nors bilietą buvo atsižymėjusi. Manau savivaldybės transporto skyrius turėtu prakontroliuoti, kaip dirba samdomos saugos tarnybos miesto viešajame transporte ir daryti išvadas...

uk

uk portretas
Visiškas dugnas

Waidas

Waidas portretas
Ir vėl pagalvoji, kad civilizuotoje šalyje tokio atvejo net nebūtų, o jei jau taip nutiktų, tai daug galvų lėktų, o kur dar šešiaženklės kompensacijos ir pan. Tačiau čia nėra civilizuota šalis, todėl tokiems debilams tai yra norma.

Eglė

Eglė portretas
Labai liūdna, kad darbuotojai elgiasi tik pagal taisykles , o toks dalykas, kaip žmogiškumo kriterijus jiems neegzistuoja :( na, bet jeigu įmonės vadovui taip atrodo, kad čia viskas gerai, tai apie ką ir bekalbėti.... Aš prieš kokius penketą metų sumokėjau baudą už dukrą, kuri tamsoje buvo išlaipinta iš autobuso ir palikta kitam rajone dėl to, kad neturėjo moksleivio pažymėjimo (nors parodė ir neįgalumo pažymėjimą, paaiškino, kad jai bus sunku parsigauti iki namų pėstute) , kuris tuomet, buvo mokykloje paimtas prieš baigiant dvyliktąją klasę ir neįspėta, kad taip gali būti :( mėginau rasti teisybę, deja.... darbuotojos, kurios nuleidusios akis pildė sumokėtos baudos kvitą, tegalėjo ištarti: mes viską suprantame, bet tokios taisyklės :( žmogiškumo taisyklės su metais vis labiau nebetenka prasmės, kaip suprantu.... :(

Skverniukas

Skverniukas portretas
Ismokime laikytis taisykliu po reikalaukime zmogiskumo. Vaikai issiblaske net kuprines pamirsta - tevai tik malonumus tenkina savo poabortiniams nemoko atsakingumo pareigingumo. Kontrolieriai dirba savo darba molodec!

nemelas

nemelas portretas
ta kontrole reik patikrint oziu ozku banda papultu jie man po ranka .....

Ramunė

Ramunė portretas
Ponas A. Navickai, pasiklauskite kontrolierių, kiek užtruko sulaikymas. Negražu meluoti.

nepasakokit pasakų

nepasakokit pasakų portretas
vaikučiai-ne auksiniai.Mačiau, kaip vienas įlipo per priekines su nuolatiniu,paskui per vidurines padavė jį savo draugeliui ir tas irgi išdidžiai įlipo per priekinės.Reikalingas asmens dokumentas, nes auga jaunųjų sukčių kartą.

Angelina

Angelina portretas
Į tokias tarnybas priima tik tokius darbuotojus. Apie vieną tokį, įtariant turint psichikos problemų, o tikrai esant šizofreniku, į klausimą apie jo sveikatą, artimieji teigė jį esant sveiku,nes jis dviračiu važinėjasi, kultūrizmu užsiima, tad be problemų gali dirbt su žmonėmis. Manau čia toks atvėjis, ir darbdaviai panašūs....

Kelionė aut. apmokėta

Kelionė aut. apmokėta portretas
Bilietą turėjo ir taškas! Kokio dar pažymėjimo norėjo ta baba-jaga? Ką? Nesimato kad moksleivė, o ne verslininkė! Ir kokią teisę jie turėjo draskyt tą mergaičiuke, kuri jau ir taip tamsoj važiavo namo, o pakol dar kito sulaukė autobuso tai iš vis sutemo. Reikia šitą kontrolierę išmest iš darbo, kad ir kiti žinotu , kaip elgtis su moksleiviais kurie pamiršta pažymėjimą, bet turi lengvatinį bilietą. Ir tegu jie sau važiuoja kur jiem reikia, o ne sodint į kontr.autobusiuką ir gasdint vaikus.

Tika

Tika portretas
visi vaikai mokinasi, tai ar jau tokia būtinybė tas moksleivio pažymėjimas? Gal pamiršo vaikas, gal iš po treniruočių persimovė striukę ir liko senojoje. Ir dėl to daryti dramą? Čia labiau absurdų absurdas. Gi matai, kad aiškiai vaikas, bilietą turi, ne zuikiu važiuoja, o pažymėjimas tik formalumas. Taisyklės lieka taisyklėmis, o žmogiškumas ir supratingumas kur???

kontrolieriai blogis ant žemės

kontrolieriai blogis ant žemės portretas
Ilgai pati buvau viešojo transporto naudotoja, prisižiūrėjau neigiamo kontrolierių elgesio tiek, kad savus vaikus progai pasitaikius sodinu už vairo - jie viešuoju nesinaudos nepaisant tikrai gerų kainų. matyt tai žmonės, neturintys jokio išsilavinimo, jokio takto, jokios pagarbos, dūšiose tokie žmonės yra pikti vaikai gavę valdžios - gali šokti į akis, aprėkti , vaikai , jaunos mamos su vaikais, senjorai yra jų grobis. Kiek kartų buvo, kad jie patys sau susigalvodavo taisykles, nors prieš kelias valandas kiti kontrolieriai teigdavo atvirkščiai.

Kauno liurbiams

Kauno liurbiams portretas
Laikykitės įstatymų ir nereikės verkšlenti.

Anonimas

Anonimas portretas
Pieš 6 metus mano paauglę dukrą už tą patį nusižengimą(neturėjo moksleivio bilieto) nuvežė į policijos komisariatą, ar kaip ten jis vadinasi. Suprantu, kad reikia turėti reikalaujamus dokumentus, bet kažkaip keista nepilnamečius be tėvų žinios priverstinai gabenti kur nors. Kažkas čia ne taip. Mokom juos su svetimais dėdėm ir tetom niekur neiti, nesėsti į nepažįstamo mašiną, o čia kažkokie svetimi, na ir kas kad su uniformom, kažkur išveža.

samas

samas portretas
Nuolatinis parduodamas pateikus dokumentą. Ko dar reikia?

Anonimas

Anonimas portretas
Bjaurus kontrolieriai.Jokio zmoniskumo.Buna kai zmogus pamirsta pazymejima.Bet matosi ar suauges ar moksleivis.Akys ziba kaip vilku prie pinigu.O dar sako gera gyvent nepriklausomoj Lietuvoj.Tfu.

Kauniete

Kauniete portretas
Tai kam tada tas pažymejimas jei jo nesivežiojji kontrolieriai teisūs

negaliu pamiršti

negaliu pamiršti portretas
O aš mačiau, kaip mokinio pažymėjimo neturėjusį pradinių klasių mokinuką su didžiule kuprine kontrolieriai išvarė iš troleibuso ir vaikas ašarodamas pėsčias patraukė namo. Atrodo, tik tokius vaikus tesugeba nbausti kontrolieriai, o bomžų ir girtų net nesivargina pajudinti.
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių