Trijų mergelių tiltas uždaromas kapitaliniam remontui

 • Teksto dydis:

Kaune virš Nemuno iškilęs ir Panemunės šilą su Biržiškų gatve jungiantis Trijų mergelių tiltas pasitinka kapitalinį remontą. Nuo gruodžio 5 dienos ši pėsčiųjų ir dviratininkų susisiekimo jungtis beveik metams bus visiškai uždaryta. Tiltas sulauks naujos dangos, turėklų, apšvietimo ir kitų svarbių pokyčių. Kol vyks darbai, gyventojams rekomenduojama rinktis apylanką Panemunės tiltu.

Maždaug 388 metrų ilgio ir iki 32 metrų aukščio siekiantis Trijų mergelių tiltas, jungiantis Nemuno krantus, yra vienas aukščiausių šalyje. Po juo nutiesta geležinkelio linija Vilnius–Kaunas. Statinys su vaizdinga panorama paskutinį kartą remontuotas prieš aštuonerius metus.

„Dėl prasidėsiančių darbų vietos gyventojai, suprantama, patirs laikinų nepatogumų. Tačiau stipriai susidėvėjusi tilto danga ir kitos konstrukcijos reikalavo skubaus remonto. Darbus norime atlikti kaip įmanoma greičiau, todėl iki kitų metų spalio pabaigos tiltas bus užtvertas aklinai.

Kauno m. savivaldybės nuotr.

Darbus norime atlikti kaip įmanoma greičiau, todėl iki kitų metų spalio pabaigos tiltas bus užtvertas aklinai.

Atnaujintas statinys turės aiškiai atskirtus takus pėstiesiems bei dviratininkams, numatyta jiems ir daugiau patogumų“, – sakė Kauno savivaldybės Miesto tvarkymo skyriaus vedėjas Aloyzas Pakalniškis.

Atliekant kapitalinį remontą bus sutvarkytos Biržiškų gatvės ir Panemunės šilo prietilčių prieigos – laiptai ir takai. Čia pat planuojama įrengti dviračių stovus, naujus suoliukus bei kitus mažosios architektūros elementus.

Pakeista tilto danga turės skirtingomis spalvomis pažymėtus pėsčiųjų ir dviračių takus. Tuo pačiu numatyta atnaujinti turėklus, šviestuvus ir plieninius laiptus, sumontuotus ties viena iš atraminių kolonų.

Esamos metalinės konstrukcijos bus nuvalytos ir perdažytos. Taip pat bus sutvarkyti korozijos paveikti gelžbetoniniai paviršiai.

Užbaigti visus Trijų mergelių tilto kapitalinio remonto darbus planuojama iki kitų metų pabaigos.NAUJAUSI KOMENTARAI

Edmundas Tulcevičius

Edmundas Tulcevičius portretas
Tilto remontuotojai , jei jau pasakėte , kad tiltas uždaromas nuo gruodžio 5d. tai ir laikykitės savo žodžio , šiandiena , t,y. gruodžio 5. atvykstu į pušyną tik jau ne per tiltą , o nuo troleibusų galinės stotelės , ateinu prie jau ,,uždaryto,, tilto ir matau , kad visi tie plepalai apie uždaromą tiltą yra tik blefas , kaip vaikščiojo žmonės ir važinėjo dviratininkai taip judėjimas tiltu vyksta ir toliau - klausimas , kodėl jūsų ,,šaraškino,, kontora klaidina ir apgaudinėja žmones , pas jūs ten prisėdę krūvos dykaduonių prie kompiuterių , o teisingos informacijos pateikti nesugebate , - kuom jūs ten tada užsiiminėjate ...

Gyventojas

Gyventojas portretas
O apkasai Baršausko g. ties MOLU iš anksto iškasti? Kaip išrausė prieš Vėlines, taip ir laukia kol tiltą sugriaus:) Žmogus, vaikštantis normaliai dar gali pereiti, o močiutės su lazdelėmis ar vaikų vežimėliai, neįgaliųjų vežimėliai? Kaip jie? Ar jiems nėra reikalo vaikščioti per Baršausko g.?

jo

jo portretas
o labiausiai dinamito islaikytiniams beretnykams reikia...
VISI KOMENTARAI 54
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių