V. Matijošaitis pravėrė savo naujųjų rūmų duris: kambarius dekoravo ir auksu

Manau

Manau portretas
Kad nederėtų publikuoti savo turtus,kaip tiek aplinkui yra skurstančiųjų.Man koktu skaityti,o dar ir šalia matyti ta moteriške,kuri neverta AA Irenos nei mažiausio kojos nagelio.Matijošaiti,gerbk save ir nepykinki visų.Tai tau nedaro garbės.

Anonimas

Anonimas portretas
panemuneje po karo buvo stribas Matiosaitis, gal jo tevas prasykite

mykolas

mykolas portretas
geda kaunui kad meras paleistuvis vis rodo savo sugulove apsizenytu kaip visi normalus zmones

Anonimas

Anonimas portretas
Kai skonio neturi, tai ilgam

hmm

hmm portretas
ir kodėl pas joškes- sugulovės ir sugyventinės, o pas matijoškes lovose -"mylimosios". ?

joske

joske portretas
tai su savo sugulove gales laisvai dulkintis

...

... portretas
Kiek Krabas moka už komentarą apie buvusios žmonos prastą regėjimą?.. :s... kurios dabar jo moteriškės STAIGA 'regėjimas pablogės' (iki visiško akių užmerkimo).

Juna

Juna portretas
Nepastebėjau nei aukso, nei prabangos..viskas savo ribose.. neturiu jokių pretenzijų mūsų merui.

joo

joo portretas
tuščęias indas garsiai skamba, kai nėra turinio , belieka forma

Anonimas

Anonimas portretas
>Kaunietis,ar tikrai toks bukas esi,ar tik nori pasigerint buvusiam milicininkui?Pradžių pradžia-privatizacija,kai į Juozapavičiaus pr.esantį pastatą tokie ėjo su apsauga-banditais.nes vyko prichvatizacija.

Myliu merą ir jo dvarą

Myliu merą ir jo dvarą portretas
Jau gal ir aš imsiu visa širdimi pamilti Matijošaitį-juk jis toks turtingas,taip puikiai tvarkosi,tiek turto turi.Tiek žemių,namų ir viso kito.Tiksliau-taip puikiai tvarkosi savo milijonuose.Argi nevertas meilės,nors iš tolo...

'Kauniečiui"

'Kauniečiui" portretas
tie ubagai savo sunkiu darbu ir sukrauna turtus naglam ir godžiam išnaudotojui, besipuikuojančiam auksiniu šikanu.

Kaunietis

Kaunietis portretas
Saunuolis Matjosaitis...tai tikras vyras..Miestas grazeja ir jis stengiasi...Aciu merui uz grazejanti miesta..Pavydi tik ubagai nieko gero Tautai,Kaunui nepadare.

Nusivylęs

Nusivylęs portretas
netikėjau, kad jis toks tuštybių tuštybė. Jokio skonio, vien puikybė

zxc

zxc portretas
... o aš matau pro savo langą statomą Kauno kogeneracinę jėgainę, kuri degins šiukšles,,,,

OBXS poitrukas

OBXS poitrukas portretas
demonstruoja savo tuštybę. Šlykštu

!!!!!

!!!!! portretas
Na turi tuos rumus, bet atrodo ziauriai nelaimingas, ir pats to nesuvokia.

To ela

To ela portretas
Taip, vadinkime puose Kauna. Tam, kad zmones butu ramus, uzkariauti ju pasitikejima.Taciau salia puosimo drastiskai meto zmones is ju namu del patinkamos jam geografines vietos, as jau nekalbu apie elgesi su darbuotojais is kuriu materialines naudos nera.

o

o portretas
kada krabe sutvarkysi kauna nelipes kaimieciams ant galvu ko tau truksta ?,,,,,,

yra sakoma

yra sakoma portretas
gobsumas visada prazudo,tik sau sau ir sau,jis gobsesnis uz gobsiausia,akys sako.

YRA SAKOMA-NESMERK KITO IR PATS NEBUSI SMERKIAMAAS

YRA SAKOMA-NESMERK KITO IR PATS NEBUSI SMERKIAMAAS portretas
Gyvenau gana toli nuo Kauno bet taip atsitiko,kad viena karta su nemazu bureliu moteru atvyko jau dabar A..A.jo zmona,belydint sia kompanija isikalbejome,pasisake kas tokia esanti,pasiguode,kad gyvenimas labai geras,bet labai blogai su akimis ir kaip tik paminejo ta fakta,kad namuose vyksta remontas,viska ji pati reguliuojasi pagal savo norus,jai viska leidzia vyras,tik va kiek jau laiko ji neapsisprendzianti del laiptu i antraji auksta.Paminejo,kad uztvara jau panaikinta,o jei galva susisuktu tai ir nuredetu zemyn.Manau,kad tai girdejo ir greta einancios moterys.Kaip negrazu,nieko nezinant kaltinti ir smerkti kitus zmones.Bet toks jau devasios skurdziu supratimas visur matyti tik vien blogi.O kad blizga,tai dar tikrai gali buti ne auksas.Tokio aukso pilna prie gelezinkelio stoties esanciame aksesuaru turgelyje.

vagis krabas su degtine ir cigaretėmis , žuvim , gėlėmis pvm

vagis krabas su degtine ir cigaretėmis , žuvim , gėlėmis pvm portretas
kiek kainavo 2 km išasfaltavimas iki to nuosmaukos ?

kaunietis

kaunietis portretas
normalūs žmonės niekada niekam nepavydi, bet normalūs turtingi žmonės niekada neafišuoja savo komfortiško gyvenimo..ir su ale mylima moterim nesireklamuoja ant žurnalo viršelio su prierašu-kitų vestuvių nebus- o kad savo tikslams pasiekti jam tinkami visi būdai, tai kas susidūrė -žino

del

del portretas
meiluzes net zmona ,prarado, ir paverte pelenais ,o ji jau nieko nepasakys

Komentatoriams

Komentatoriams portretas
Niekas nepavydi jo turtu. Skurdo kulturoje taip jau yra. Paverge jis zmones gatviu tvarkymais, o dabar sluoja zmones is ju namu. Kam teko susidurti su jo vadovavimo kultura, tai zino, kad meras itin kerstingas ir neteisingas zmogus.

Kokia jo specialybe, jei sumokejo

Kokia jo specialybe, jei sumokejo portretas
SAVO uzdirbtais pinigais? Rado savo kieme aukso gysla, o praejus 10 metu - jau milijonierius? Kas tokiomis pasakomis tiki.

...

... portretas
Va dėl ko Kaune nesusimokėjęs jau niekur nesustosi - viskas TIK Krabo (ir jo naujosios sugulovės - kuri ten dabar pagal skaičių?) gerovei!

ela

ela portretas
Myli Kaunieciai Mera Mtjosaiti, ispuose isgrazino musu miesta, KO NEPADARE NEI VIENAS ,,,,kreivanibriu ir pijoku,,, ,,,,Komentuojantys pirmiau pagalvokite po to rasykite,,,,

Išminčius

Išminčius portretas
Didžiausią reikšmę gyvenime turi tai, ką padarote dėl kitų, o ne dėl savęs...(žodžiai Zigo Ziglano)...Bet mūsų merui šis posakis per sudėtingas...

Algis

Algis portretas
Daugumai komentatorių su proteliu prastai. Juk apie auksą Matjošaitis net nekalbėjo, o tai išpūtė žurnalistai. Na, komentatoriai pasigavo tą "auksą" t.y. nublizgintą bronzą. O jau pavydas - koks pavydas.Trys rankenėles geltonos. Tai bent nelaimė. Kaip sunku suvokti jog gražiai sutvarkytas pastatas visiems gražus. Galėjot ir Jūs pirkt ir sutvarkyt. kodėl nepirkot, jeigu taip pavydit? Jis pirko savo uždirbtais pinigais. O uždirbo išnaudodamas situaciją, kurią sudarė konservatorių valdžia organizuodama palankų kelią saviems. Kas sugebėjo - tuo ir pasinaudojo. O jis kauniečių niekaip neapvogė. Taip gali galvoti tik nuovoką praradęs žmogus. O dar prisideda ir pavydas. Bet mes gyvename laukinio kapitalizmo sąlygomis. Pinigai valdo. Neužmirškite.

senjoras

senjoras portretas
jooo prastas skonis, demonstruot savo turtus - na būtų tai atidaryta visuomenei lankytis, dar suprasčiau, bet dabar jis apreiškia kad įsikels gyventi, tai aišku kaip diena bus privati valda ir niekas negalės ten šliaužioti, dar apsauginius pastatys, nes vargu bau 2iem žmonėms rudenį ir žiemą ar jauku tokioj pilyj? įdomu ką jis atsakytų, kai žurnalistai užklaustų , kodėl jis toks turtingas ir nieko neaukoja labdarai?

Patarimas

Patarimas portretas
kad dvaro teritorija nebūtų uždara, bet prieinama visuomenei, reiktų pro tą dvarą nutiesti kokių 2-3 juostų magistralinį kelią. Juo galėtų drąsiai atvažiuoti paprasti Lietuvos piliečiai, o gal ir užsienio turistai, pasigėrėti gražia balta pilimi. O po ekskursijos galėtų ir paiškylauti pro šalį tekančios upės pakrantėje.

DEDE

DEDE portretas
Jau to aukso galejo ir nedemonstruoti...Janukovicius taip pat savo rumuose demonstravo auksa ir kuo viskas baigesi.Auksas Visvaldui tikrai pliusu neprides.

Anonimas

Anonimas portretas
Nemylimoji pelenais pavirto,o mylimąjai -dvaras ir paauksuoti kambariai...va ką reiškia meilė.

Anonimas

Anonimas portretas
Kiek es paramos gavo , asmeniniam dvaro naudojimui ?

Anonimas

Anonimas portretas
„Tai asmeninis pirkinys. Kainavo 93 tūkst. eurų“, – atsakyme, kurį BNS perdavė jo atstovas spaudai, nurodė V. Matijošaitis. Jis teigia, kad Kaciūniškės dvaru vadinamas įsigytas pastatas iš tikrųjų nėra dvaras, o tiesiog „senas, apleistas pastatas, neturintis jokios paveldosauginės vertės“. ATMATOS PATYTS NUSPRENDŽIA KAS YRA KAS

Anonimas

Anonimas portretas
Norint dvarą grąžinti gyvenimui, reikalingos nemažos lėšos, todėl savivaldybė jį parduoda. Sumanus verslininkas dvarą galėtų paversti turistų traukos objektu, gal įkurdamas viešbutį ar konferencijų salę, restoraną ar sveikatingumo centrą, upėje sukurti baidarių trasos infrastruktūrą ar pan. Dvarui suteikus kultūrinę ar rekreacinę paskirtį, jis neliktų nuošalyje ir prisikeltų naujam gyvenimui. TIK NEPASIRŪPINS PARAZITAI Į PARDAVIMO SUTARTĮ NEĮTRAUKS KAD BŪTU PRITAIKYTAS turistų traukos objektu . VA TAIP VALSTYBĖS PRIEŠAI TYČIOJAS IŠ LIETUVOS . ASFALTAVIMUI PINIGŲ ATSIRADO

Anonimas

Anonimas portretas
Kačiūniškės dvaro sodyba yra Lietuvos kultūros vertybių registre. Ją sudaro du gyvenamieji namai (plotas 302 ir 162kv. m), penki ūkio pastatai, kiemo statiniai. Beveik hektaro žemės sklypas nuomojamas. Dvaro istorija prasideda 1864 m., kai jis pateko Kauno seserų benediktinių žinion. Tarpukariu Kačiūniškės žemės buvo išnuomotos pusininkams, o nuo 1929 m. jį vėl valdė vienuolės. Tuomet dvaro sodybą sudarė 2 kiemai, sodas, kapinės ir 10 trobelių. Šiuo metu yra išlikę rūmai, tarnų namas, svirnas. Sovietmečiu pastatas buvo atiduotas kolūkiui, vėliau – Žemės ūkio elektrifikacijos mokslinio tyrimo instituto eksperimentiniam ūkiui. Čia veikė pieninė, skalbykla, gyveno žmonės. 2004 metais dvarą perėmė Kauno rajono savivaldybė. 2014 metais gyventojai buvo iškelti, išmokėjus pinigines kompensacijas naujiems būstams įsigyti. Nuo to laiko pastatas stovi tuščias. Šiuo metu gražus dvarelis yra apleistas, neišnaudojama jo vieta.

Anonimas

Anonimas portretas
Dvarą viešajame aukcione parduoda dabartinė jo savininkė – Kauno rajono savivaldybė. Pradinė kaina – apie 119 tūkst. Eur. Kauno miesto meras Visvaldas Matijošaitis įsigijo buvusį dvarą Kauno rajone, Kačiūniškės kaime. Kainavo 93 tūkst. eurų“, –

Anonimas

Anonimas portretas
2017 asfaltuojamas nuo Raudondvario į Kaciūniškės kaimą, šalia kurio įsikūręs dvaras, vedantis kelias – daugelį metų čia buvo žvyrkelis. Kauno rajono savivaldybės Kelių ir transporto skyriaus vedėjo Tautvydo Tamošiūno teigimu, kelią Lietuvos automobilių kelių direkcijos užsakymu remontuoja bendrovė „Kauno tiltai“, jo tiesimui skirtos lėšos iš nacionalinio, ne rajono biudžeto.

Pranukas

Pranukas portretas
O ar ten , dvare yra AUKSINIS BATONAS, kaip Ukrainoje Janukovičius turėjo. jei ne- tai nevažiuosiu žiūrėti...

Anonimas

Anonimas portretas
dvaro teritorija taps uždara ir vargiai bus atverta dvarų istorija besidomintiems lankytojams.

Anonimas

Anonimas portretas
Dvaras žmones nukelia į sovietinius laikus. Viskas seniau priklausė seserims benediktinoms. Vienuolės turėjo didelį žemės plotą, kurį pačios tvarkė. Tačiau po 1863-ūjū metų sukilimo, caras atėmė dalį teritorijos ir perdavė rusakalbiams gyventojams. Kačiūniškės dvaras ir aplinkinės teritorijos buvo pervadintos į „Maskvą“. Siekiama atgaivinti ir prikelti antram gyvenimui visą dvarą, mat turistai vis apsilanko šioje vietoje. Siekiama atgaivinti sakralinę paskirtį turėjusį dvarą, įkurti muziejų ir kamerinių koncertų erdves, atverti dvarą lankytojams, meno kūrėjams. Ateities vizijose Kačiūniškės dvaras turėtų tapti Nevėžio pakrantės dvarų grandinės dalimi. Prie Nevėžio ateityje planuojama tiesti dviračių takus, upėje sukurti baidarių trasos infrastruktūrą. Be to, už dvaro atsidengia Nevėžio krantai, kurie leidžia pailsėti ir pasvajoti. Vienas iš dvaro gaivinimo būdų – sukurti istoriniai kvepalai. Mažame buteliuke uždaryta carinių laikų atmosfera.

Anonimas

Anonimas portretas
Kačiūniškės dvarą rekomenduoja aplankyti ir Kauno rajono Turizmo ir verslo centro atstovai. Jie šią vietą įtraukė į 60-ies lankytinų vietų žemėlapį, todėl nusprendėme patyrinėti šią vietą ir mes. Be to, jei kam ši vieta nebus ta, kurioje tiesiog tirpsta istorija, siūlome aplankyti kitas netoliese esančias lankytinas vietas.

Anonimas

Anonimas portretas
Kačiūniškės dvaras, kuris, pasak VšĮ „Kačiūniškės dvaras” direktorės, nėra įprastas dvaras, bet vienuolynas. 1850 m. buvo įteisintas seserų benediktinių palivarkas su daugiau kaip 97 dešimtinėmis žemės. Kačiūniškių dvaro sodybą sudarė 2 kiemai, sodas, kapinės ir 10 trobelių: seserų gyvenamasis namas – rūmai, trijų aukštų pastatas, statytas 1929 m. Pirmame aukšte buvo virtuvė ir sandėliai, antrame – koplyčia, trečiame – kambariai ir vonios. Mūrinis dviejų aukštų šeimynos namas su požemiais pastatytas 1931 m. Tuo metu buvo pastatyta ir medinė klėtis, klojimas, kiaulidė, medinė daržinė. Šiuo metu išlikę tik rūmai, tarnų namas ir svirnas. Bendradarbiaujant su vienuolėmis, ketinama atkurti šios vietos sakralumą. Pilies pastate ir apžvalgos bokšte ketinama organizuoti nedidelius koncertus, parodas, menininkų plenerus, įrengti konferencijų ir seminarų salę. Planuose vietos yra ir svečių namams, ir senovinių valčių bei upinių žvejybos reikmenų muziejui.

Anonimas

Anonimas portretas
prisimenu kur lauko šikanas buvo , ir koks pijokas vienam is kambarių apsimyžes gyveno ir ten pat myžo .

Anonimas

Anonimas portretas
Dvaro sodybą buvo planuojama paversti turistų traukos objektu, nes šalia atsiveria gražus Nevėžio krantų vaizdas. Buvo siekiama atgaivinti sakralinę paskirtį turėjusį dvarą, įkurti muziejų ir kamerinių koncertų erdves, atverti dvarą lankytojams, meno kūrėjams. Ateities vizijose Kačiūniškės dvaras turėjo tapti Nevėžio pakrantės dvarų grandinės dalimi. Prie Nevėžio ateityje planuojama tiesti dviračių takus, upėje sukurti baidarių trasos infrastruktūrą.

Anonimas

Anonimas portretas
Kačiūniškės dvaras buvo Kačiūniškėje, Kauno rajone, dešiniajame Nevėžio krante. Buvusi dvaro sodyba pasiekiama iš kelio 1922 Raudondvaris–Naujieji Bernatoniai–Žemaitkiemis pasukus apie 2 km per Biliūnų km. link Nevėžio. Už 1,5 km į pietus, priešingame Nevėžio krante, išlikusi Kudrėnų dvaro sodyba. Dvaro sodyba įtraukta į Kultūros vertybių registrą. Iki 2019 m. buvo išlikę rūmai, tarnų namas, svirnas. Dvare buvo 5 butai, dar du įrengti sovietmečiu šalia pastatytame name. Pastatas virtęs kaimo daugiabučiu su neįteisintais būstais. Dvaro pastatai, dėl ten gyvenančių privačių asmenų chaotiškos arba netinkamos priežiūros buvo nepatenkinamos arba avarinės būklės, dvaro teritorijoje „atsiradęs“ naudotų mašinų kapinynas. Nepritaikomas ir tinkamai neprižiūrimas Kačiūniškės dvaro kompleksas nyko. Kačiūniškės dvaras stovėjo tuščias, nes buvo neišspręstos tam tikros nuosavybės problemos.

joptvaimat

joptvaimat portretas
5sikinykai,parasykit kiek zmones viciunuose uzdyrba,buoze,bus kaip janukoviciui,rodys kaip muzieju ta jo dvara

Pakaunietis

Pakaunietis portretas
;Gerbiamas; mere, ar paklausėte administracijos direktoriaus kaip pakampėse gyvena kauniečiai iš Biržiškų g. 11to namo.O GAL MERAS PRIIMS KELIAS ŠEIMAS PAGYVENTI, KOL SUTVARKYS NAMĄ BIRŽIŠKŲ G.

Lina

Lina portretas
Kodel didzioji dalis komentatoriu tokie pikti ir pavydus? Juk zmogus dvara pirko uz savo uzdirbtus pinigus, graziai viska sutvarke, malonu ziuret. Visiems atrodo, kad jeigu zmogus turi versla, jis butinai isnaudoja darbuotojus, o jam pinigai tik byra, nieko daryti nereikia, tik semk tuos pinigus rieskuciomis ir pirk dvarus. Mazai kas supranta, kiek darbo, pastangu, kiek nervu kainuoja tureti sekminga versla. Taigi nepavydekim, o dziaukimes tokiais sekmingais zmonemis. Kaunas atsigauna tik Matijosaicio deka, tegul gyvena tam dvare ir dziaugiasi gyvenimu!

Oho

Oho portretas
Net 5 tualetai, bet juk subinę tik vieną turi. O , aplamai, tai bjauru skaityti apie Matijošaitį, jo turtus ir sugyventinę. Gudrus, slidus tipas. Kvaili žmonės išrinko tokį šliužą į valdžią, tai jis dar ir savo synokus susitempė. Pasistatė rūmus, auksu dekoruotus, bet prabangos mokesčio nemokės ir darbininkams didelių algų nemokės. Ir akis išpūtęs vograus, kad labai rūpinasi kauniečiais.

Xx

Xx portretas
Kazin dirbantieji pas Matijosaiti kokiais turtais gali pasigirti ??

Joris

Joris portretas
kad Matijošaičiui neatsitiktų kaip Karpavičiui ,o Loretą neišdurtų dar kita.

O GAL VERCIAU

O GAL VERCIAU portretas
Atsisakyti meravimo ir PRISIREGISTRUOTI PILY ?...

O GAL MATJOSAITIS

O GAL MATJOSAITIS portretas
Galetu padengti trukstama suma tai KEDES AKCIJAI ???... Gi aiskus pinigu perteklius !

KODĖL?

KODĖL? portretas
Kodėl mūsų turtuoliaii nieko neskiria visuomenei,kuri ir uždirbo jiems turtus.?Gal nors taip atsilygintų už tai,kad mokėjo labai mažus atlyginimus ir išvarė dalį tautos emigracijon.juk emigracija tai dabartinių turtuolių nuopelnas.

kaunietis

kaunietis portretas
ką besakytumėt ,V.Matiijošaitis tvarko ir savo miestą ir tas tikrai matosi. Kitų merų darbų Kaune kažkodėl nesimatė.

KLAUSIMAS

KLAUSIMAS portretas
O DIRBANTIEMS KOKIUS ATLYGINIMUS MOKĖJO.?SUKAUPTI DIDELI PINIGAI,JUK NE AITVARAS ATNEŠĖ,--TAI KIEK ŽMONIŲ NUSKRIAUDĖ. MOKĖDAMAS MENKUS ATLYGINIMUS.O GAL BUVO JAUTRUS IR TEISINGAS?

Statybnioks

Statybnioks portretas
teko vilniuje remontuoti didelį pastatą...ten buvo paauksavimo darbų...jie daromi taip: pvz. paukščiukas išdrožiamas medinis, tada apklijuojamas labai plona mikronų plonumo aukso plėvele ir atrodo kaip auksinis...visai nedaug kainuoja tos aukso plėvelės...

AUKSINIS MATIJOŠAIČIO ŠIKINYKAS

AUKSINIS MATIJOŠAIČIO ŠIKINYKAS portretas
Kaip be jo Kaune ? Gal ir padėjėjas tas pats- mero švelniai priglaustas Rabačius ? KAUNAS- AUKSINIŲ WC MIESTAS.

svarbiausias.....akcentas

svarbiausias.....akcentas portretas
...tai šikinykas. Ar ne bus tai poniai Loretai kaip ir visom draugužėm.....laikui bėgant per bortą pasiūsta.

Petras

Petras portretas
O turto mokescio nereikes uz si dvara moketi, kaip ir Skverneliui,kaip ir Nausedai. Sumokes tik tie,kurie turi sovietini buta ir perstatyta is sukiuzuso namelio kaimo sodyba

skvernelis su nausėda

skvernelis su nausėda portretas
tik plepa ir plepa apie socialinės atskirties, turtinės nelygybės mažinimą, o matijošaitis tik pyst ...ir padarė. Žodžio žmogus, špyga taukuota.

Runkelmann

Runkelmann portretas
O runkeliai tik džiūgauja, tik ploja, taigi užsidirbo žmogas, duskit pavidolei...

Pastebėjimas

Pastebėjimas portretas
O žinot, kas juokingiausia - Kačiūniškės dvaras yra Kauno rajono Raudondvario seniūnijoje. Viename iš šioje seniūnijoje esančių 19 kaimų, iš kurių garsiajame Kauno miesto tarybos sprendime, kuriame išrankioti Kauno rajono gabaliukai, išvardinti tik 8. Ir tarp jų NĖRA KAČIŪNIŠKIŲ KAIMO, kuriame ir yra Matijošaičio dvaras!!! Taip, kad net ir perėmus tą taip miesto mero trokštamą Kauno rajono dalį, jo dvarelis vistiek liktų rajone ir "ponas meras" negalėtų jame registruotis, kaip kad svaigsta šiame straipsnyje :D. Kaip čia taip išėjo? Pamiršo tokį svarbų kaimą įsirašyti? Būtų kaip tik lygiai 100, o ne 99

wacekas

wacekas portretas
nu bet ir skonis pas milicinyka,o svecius gales vaisint krabu lazdeliu misraine ir rolmopsais

?

? portretas
jeigu zmogus sugeba tiek uzdirbti, tai sekmes jam, atstate dvara, graziai viskas atrodo, bus grazi aplinka, dvarai puosia Lietuva, o ne tokie apsamanotais stogais , ilinde i zeme Juozapaviciaus pr. namai. Gerai kad turime tokiu turtingu zmoniu, bet tokie turtingi zmones galetu ir duoti , padaryti gera ir savo miestieciams. Kodel toks turtingas zmogus negaletu pastatyti seneliu namus, kuriu taip truksta, palengvinti ju gyvenimo pabaiga?

Ramunė

Ramunė portretas
Gyvenu Vokietijoje, kur turtingi žmonės savo turtų neafišuoja, tai laikoma labai prastu skoniu. Tai daro tik possovietinių šalių turtingi žmonės. Vietoj auksinių tualetų ponas Matijošaitis geriau paaukotų pinigų našlaičiams vaikams, sergantiems žmonėms, bet...toks jau jo mentalitetas...

gyventoja

gyventoja portretas
buvęs policininkas ir tokie turtai iš kur negi viskas teisėta kada vičiūnų darbuotojai gaus tokius atlyginimus kad galės be paskolų įsigyti namus su plastiko jungikliais manau kad žema demonstruoti savo turtus prieš tautą kai dauguma gyvena skurde gerai dvarą atrestauravo tai tegul lieka visuomenės naudojimui o ne vienam ponui kuris sugebėjo pralobti per 30 nepriklausomybės metų kodėl dauguma nuskurdo o dalis pralobo protu nesuvokiami sąžiningu būdų taip pralobti

Anonimas

Anonimas portretas
nereikia pavy

Kaimynas

Kaimynas portretas
Mums tai gerai, kelius sutvarkys visų užmirštame užkampyje :D

Oligarchas

Oligarchas portretas
Padvelkė Turkmėnistanu

Rimas

Rimas portretas
na, lokit lokit pavidoliai. Geriau jau tegu kokia lūžena stovi nei restauruotas dvarelis, pagal jusu logika. Šaunuolis krabas - kaip tare taip ir padare. Tik Palemono neužmiršk su visom evropinem vezem (gatvių gerbūvio sutvarkymas, tinkamų apsauginių sienelių, tinkamų, ne butaforinių sienelių įrengimas,senu senų gelezinkelio gelzbetonio stulpu isvezimas, ir t.t.))

Safyras

Safyras portretas
Paskaičiuokite kiek kainuoja toks namo išlaikymas, apsauga, tvarkymas ir kiek visas turtas teigia žmogui tikrą džiaugsmą? Auksas yra tik metalas, tik gaila, kad dėl jo net žmonės nužudomi, kaip ir einama plėšti ten, kur yra ką parduoti... Tačiau delfinų pasirodymas , jūrų muziejus, zoologijos sodas vaikui daro didesnį įspūdį nei paauksuotos vonios... O ir gėlių parkai su muziejais yra didesnė vertybė už politikų pasistatytas pilis, kurios neatspindi tikros pinigų vertės šalyje..Per 30 metų buvo sukurta tokia "teisinė" valstybė, kad joje jokios teisybės net su žiburiu nesurasi... Technikos pažanga turi savo pliusų ir minusų. Kai chemijos maiste daugiau nei naudingų medžiagų, tai ir pelnas gaunasi didesnis... Tik ar sveikesnis?

Svarbu

Svarbu portretas
Tegu turi nors ir 10 tokiu neskoningu dvaru. Bet gerbia ir rupinasi paprastais zmonemis, o ne ismeta i gatve del jam patinkamos vietos.

!!!!!

!!!!! portretas
Koks skirtumas tarp zmoniu ir mero. Neitiketina. Ko gero jis to nesuvokia, nes jam neidomus paprastas zmogus. O ir susidoroja ziaurokai, kas ne su juo ir ne pagal ji.

Taigi

Taigi portretas
Laikas gražinti Kauno žmonėms pavogtus iš kauniečių 15 milijonų eurų už šildymą .Kada susidomės STT ,laikas bėga ????????????

kazi

kazi portretas
ar nenutiks ir jam tas pats kai zmonai ,nuo laiptu ne sava valia.

tas

tas portretas
AUKSAAAAAS[kabutese...]Jo kg egipte neka brangesnis uz vari....cia paerzintii pustazandzio glusams,ane?....komentaruose -ju cia=8....

jūra

jūra portretas
Šaunuolis ,kad grąžina Lietuvėlę,bet neišveža pinigėlius svetur.

Man patiko

Man patiko portretas
Ne tiek tie jo rūmai kiek pats Matjošaitis. Jokios pompastikos ir gražus žmoniškumas - eikit žiūrėkit. nei patyčių, nei cinizmo, nei įprasto valdžiukams išsireiškimo - ,,dėl duomenų apsaugos nefilmuokit".Nors tos kk2papūgos tai jau nelabai lygis

I am LEDINA

I am LEDINA portretas
...būtų gerai,kad savo sąžinę pravertų,tada daug kas atsivertų ir iš kur pinigai,ir kodėl Loretukė atsirado ir dar daug kas,kas jam turtus sukrovė tik kambarių auksu tikrai nedekoravo,čia tik dėl žmonių akių dūmimo parašyta.....

...

... portretas
O kur baseinai krabams?.. (ko jūs stebitės kambarių dydžiais, juk krabams augti daug vietos reikia).

koks neidomus turtuoliu gyvenimmas

koks neidomus turtuoliu gyvenimmas portretas
visas ju gyvenimas tustybiu muge.kinieciu patarle sako -geriau gyventi lusneleje ir buti laimingam ,negu gyventi rumuose ir lieti asaras.Prabangos perteklinis demonstravomas yra puikybes israiska.prisiminkim jenukoviciaus auksini batona ir kita ausini slamsta.

Rrazinka

Rrazinka portretas
Viskas kaip ir normalu, tarytum teisinga, bet kada auksu dengia tuoleto įrangą, tai toks neskanus, Jonukovičiaus užkratas, labai tuo nekuklumu nuliūdino, kad pasidarė gėda už tikrą KUANIETĮ, ir tuo girtis labai žema.

mento spekulianto mentalitetas

mento spekulianto mentalitetas portretas
jam vis mažai, mažai ir mažai. Kad tik nenusprogtų.

Paulius

Paulius portretas
Puikiai. Sutvarke apleista, begriuvanti, niekam nereikalinga objekta. Is savo asmeniniu lesu. Bet pkitiems Kupcinsko rinkejams is daugiabuciu visada bus blogai. Sovietinis ju mentalitetas - visi turi gyventi lygiai (ir prastai).

pavydim

pavydim portretas
GERAJA prasme! Linkime KUO GREICIAU prisijungti kauno rajna ,o jo driskius,pavydincius sekmes jums ,,pristacius jiems nauju chrusciovkiu , suvaryti i ta naujaji Bangladesa [kur nors,gal prie Senavos kapiniu ar RUKLOJE.?...]!!!!!!!!!!

kažkoks siaubas

kažkoks siaubas portretas
dvasios ubagystė, godumas, naglumas......kaip mes kauniečiai taip apsišovėme.

Makena

Makena portretas
Kauno meras ir Kauno tarybos narys negali būti registruotas Kauno rajone. Bet kad jau pilis su auksais yra ne kur kitur, o Kauno rajone, tai reikia rajoną prijungt prie Kauno. Aišku. Tik kam tas šūkis tegu sprendžia žmonės, jei iš tikrųjų sprendžia auksinės rozetės?

taip

taip portretas
sis /fruktas/ neturi izulumui ribu ir dirba pagal zydiskabergerprograma tik idomu ar dar /gerbia/ savo sunaus motina pakabindamas portreta?.... VARGIA nes tokie tipai prarade betkokia morale ir greiciau jos netureje.....

Vidmantas

Vidmantas portretas
Labai grazu.Atstate oilaite is griuvesiu tai reiktu pasidziaugti.kad dar viena grazi pilaite papuos Kauno rajona.Man idomu kodel zmonys kitu statytoju nekritikuoja kurie pasistato prabangius namus o tik seka Matjosaiti.Jis gi toks pats zmogus kaip ir mes visi.Tik jis sugebejo uzdirbti daugiau pinigu nei tie kurie kritikuoja. O jei jus manot kad jam aitvarai nesa pinigus tai jus esat pavyduoliai.

auksu dvasios skurdo neuzdengsi...

auksu dvasios skurdo neuzdengsi... portretas
tegyvuoja ubagu karalius!

VIČIUNIŠKĖ

VIČIUNIŠKĖ portretas
GERB. MERE, NEJAUGI AUKSAS YRA VERTYBĖ, DIDESNĖ UŽ JŪSŲ INTELEKTĄ , UŽ JŪSŲ ORUMĄ, PAGALIAU UŽ GAILESTINGUMĄ. KADA JUMS BUS GANA. PERKRATYKITE SAVO SĄŽINĘ IR GAL SUPRASITE KAD ANAPILYJE AUKSAS NEBETURI VERTĖS. TEN REIKS ATSAKYTI UŽ SAVO KLAIDAS IR NUODĖMES. MANO PATARIMAS , KOL LAIKAS ĮJUNKITE STOPĄ, NES JAUČIU KAD JŪSŲ LAUKIA SUNKI DALIA TENAI...ŽINAU, JŪS NETIKINTIS, PATIKĖKITE, GREITAI TAI PAJUSITE.... IR MOKSLO ĮRODYTA KAD VISKAS GRĮŽTA BUMERANGU. AŠ JUMS TO NELINKIU, BŪKITE LAIMINGAS SU SAVO LORETA, IR A.A. IRENAI. BANDYSIU TELKTI KAUNO BENDRUOMENĘ, KAD TOKIŲ DALYKŲ NEBESPAUSDINTŲ JŪSŲ VALDOMA KAUNO DIENA. AŠ VIČIŪNIŠKĖ, PAŽINOJAU JŪSŲ TĖVUS IR JŪSŲ ŠEIMĄ, LORETĄ UŽSIAUGINOTE.TEBŪNIE, BET 200 METŲ NIEKAS NEGYVENA. TAI GAL PAMASTYKIT......

Aha

Aha portretas
Į kambarių dekoravimą visus kauniečių suneštus mokesčius sukišo, garažui paauksuot, matyt, pritrūko, tai ir prireikė riebesnius rajono šmotus prisijungt.

Nustebusiems

Nustebusiems portretas
Gal kas norėjo, kad dekoruotų krabų lazdelėmis su žuvų piršteliais?

Kauno rajonas jega

Kauno rajonas jega portretas
Stai ir papaiskejo kodel jam reik prijungt Kauno rajona, nes jo dvaras Kauno rajone. Taigi jis gyvens rajone, o dirbs mieste. Nepusk miglos, mielas mere, kad tau rupi Kauno rajono zmones. Tu nori, kad dvaras butu mieste ir tiek. Liudna, kai zmones nebemyli zmoniu.

Geda Korumpuotiems Koncervatoriams

Geda Korumpuotiems Koncervatoriams portretas
Saunuolis meras! Sutvarke dar viena vaiduokli kurid daugeli metu stovejo sugriuves. O Korumpuotu Koncervatoriu pakalikai kaip visuomet nesamones komentaruose rasineja. Tokiu budu skleidzia neapykanta ir stengiasi kad korumpuoti Koncervatoriai vel papultu i valdzia ir vel vogtu Kauno biudzeto pinigus

Anonimas

Anonimas portretas
siluma jau junkite salta

zita

zita portretas
Ne veltui Kauno savivaldybe is mokesciu moketoju pinigu komunikacijai su visuomene liaudiskai savireklamai kasmet skiria beveik po puse milijono euru....tai ir varo kasdien visais kanalais teigiamus straipsniukus....

Kavenskis

Kavenskis portretas
Va ir paaiskejo kur Matijosius Kauno pinigus gatvems tvarkyt padejo ! Gatve link dvaro turbut auksiniais sviestuvais papuosta....

kvailiems landsbergininkams

kvailiems landsbergininkams portretas
nesprokit iš pavydo, nesėkmingieji :) Pasiekit gyvenime 1proc. Krabo pasiekimų - tada lokite savo landsbergininkiškus kauksmukus :)

KEMBRIKAS

KEMBRIKAS portretas
O as galvojau kur dingo Lietuvos cigonu baronas ,o jis pasirodo dvare ,opisuaras ne per aukstai ,kurdupelis pasieks ?? Putlerio draugelis turbut ir su pinehodais.

KLAUSTUKUI

KLAUSTUKUI portretas
Matomai jums reiktų pakartoti pradinį mokyklini aritmetikos kursą., Nes skaičių 9 840 dalinant iš 18 tikrai gausit 546,6666....Jeigu netikit yra tokia priemonė kaip kalkuliatorius...

Kam

Kam portretas
Sitaip didziuotis ziurek visvaldai laiptus , bobelka tavo kad ir me grazuole bet daug jaunesne. Ir daugiau skirk demesio savo fabrikuose dirbantiem zmonem NES KARTAIS AUKSAI IR SUDU PAVIRSTA

Žiūrėk savo nosį mere!!!

Žiūrėk savo nosį mere!!! portretas
Dar jam bl* atkatų mažai, spriegiasi į rajoną, kai miesto kiemai byra. Dalb***s

:)

:) portretas
Nu labai gražu.

o kur auksinis

o kur auksinis portretas
batonas ? Unitazas auksinis yra, be abejo..?

?

? portretas
Alvi berods iš 10 padauginai

kauno diena muset jau irgi gavo aukso

kauno diena muset jau irgi gavo aukso portretas
vien auksinius straipsnius apie mera raso

???

??? portretas
Kiek vidurkis fabrikuose jojo

KAIP ŠLYKŠTU

KAIP ŠLYKŠTU portretas
KAD NEBAIGTŲ, KAIP JANUKOVIČIUS

turto niekam

turto niekam portretas
turetu prisimint laiptus,turtas beda,ypac sykstuoliui,bet i kapus nenusinesi,vel beda.... .

mokėsit už mašinų statymą kaime

mokėsit už mašinų statymą kaime portretas
mokėsit už mašinų statymą kaime ir milijonai sugrįš Merui

Kaimiete

Kaimiete portretas
O man nusispiaut ant svetimu turtu bet savo kaimo trobele ginsiu

Nepasiduosime

Nepasiduosime portretas
ŠALIN RANKAS NUO KAUNO RAJONO!!!

Alvis

Alvis portretas
Nors retkarčiais pagalvokit ką rašot. Visų atstatytų "Valdovų rūmų" Vilniuje bendras plotas yra 13 540 kv. m. O čia tik dviejų aukštų namukas, kuriame yra 9 840 kv.m. Idijotizmas. Jei viduje 13 kambarių ir 5 vonios (viso18), tai vienos patalpos plotas turi būti apie 546 m. Kas matė tokias gyvenamas patalpas

VICIUNAI

VICIUNAI portretas
UZTAI DABAR JAM REIKIA PRISIJUNGTI KAUNO RAJONA IR DABAR REKES NAGLAI DIRBTI KAD UZSIDIRBTU TUOS MILIJONUS KURIUOS ISLEIDO DABAR GALES PAKLODE VESTI

pala

pala portretas
tai čia dabar ir bus CARSKOJE SELO?

...

... portretas
O laiptai be turėklų irgi yra?

dekoravimas auksu

dekoravimas auksu portretas
beskonybė visiška. Bet tai ko norėti iš milicinyko..
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių