Aistros dėl R. Karpavičiaus milijonų: teismas imasi testamento bylos

 • Teksto dydis:

Teismas pirmadienį pradeda iš esmės nagrinėti mirusio pieno perdirbimo įmonės „Marijampolės pieno konservai“ akcininko ir vadovo Raimondo Karpavičiaus testamento bylą.

Pirmadienį teisme numatoma apklausti liudytojus. 

Ieškinį prieš metus mirusio verslininko broliui Henrikui ir sutuoktinei Aistei Karpavičienei, kuriems paliko palikimą, Vilniaus miesto apylinkės teismui pateikė jo sūnus Rokas Karpis – jis nesutinka su tėvo valia ir ginčija testamentą, prašydamas jį pripažinti negaliojančiu

Skaičiuojama, kad verslininko turtas gali siekti daugiau nei 100 mln. eurų.

Klaipėdos prokuratūra yra pradėjusi ikiteisminį tyrimą dėl turto vagystės iš verslininko namų Palangoje ir Nidoje – iš jų buvo pavogtos įvairios meno vertybės ir kiti daiktai, o įtarimai buvo pareikšti R. Karpiui. Prokurorai balandį buvo nutraukę tyrimą, nesurinkus pakankamai įrodymų, tačiau Klaipėdos apylinkės teismas tokį jų sprendimą gegužės pabaigoje panaikino. 

Žiniasklaida skelbė, kad R. Karpis dar 1999 metais buvo sulaikytas Naujojoje Zelandijoje už kokaino kontrabandą, tačiau pabėgo į Europą. Vėliau Ispanijos teisėsauga lietuvį įtarė narkotikų platinimu, pinigų plovimu, dokumentų klastojimu ir kita nusikalstama veika.

Rokas Karpis/nzherald.co.nz nuotr.

Naujosios Zelandijos teismai 2012 metais lietuvį pripažino kaltu dėl narkotikų kontrabandos ir 2,25 mln. eurų išplovimo. Jis buvo nuteistas kalėti 11 metų, tačiau po ketverių metų santykinai paleistas ir deportuotas į Lietuvą, rašė „Kauno diena“.

Be to, R. Karpis bylinėjosi su „Marijampolės pieno konservais“ dėl negrąžintos paskolos. 

R. Karpavičius per įmonę „Karpis“ valdė bendroves „Marijampolės pieno konservai“, Lukšių pieninė, „Ferogama“ ir Ukrainos „Vitaut“.

Registrų centro duomenimis, H. Karpavičius Marijampolės bendrovei vadovauja nuo pernai liepos. Jis taip pat yra „Karpio“ prezidentas.NAUJAUSI KOMENTARAI

Sguščionkė

Sguščionkė portretas
Na bet ir snūkeliai nuotraukose. Lietuvos "verslo elitas". Pasak Ožio, "jam rūpėjo Lietuvos atetis". Čia jis apie tėvą. Apie sūnelį dar nieko nesakė, dar pasakys.

o kodel nepaviesinate kunigo

o kodel nepaviesinate kunigo portretas
kuris esant galiojanciai pirmai baznytiniai santuokai ir gyvai sutuoktinei,simuliavo santuokos sventima su antraja.PAVIESINKITE TA KUNIGA NEDORELI !

Rurkarpis

Rurkarpis portretas
Ta čigonė iš Kauno senamiesčio tik "podstavkė". Kieno nurodymu Kauno policijos vadovai,apsevę tapkėmis, triusikais ir išverstais pilvais pasirodė "Karpušos" viloje Tenerifėje ? Juk net "Ožys" dabar liudys teisme, kad matė kaip "Karpuša" mylėjosi vėžininkų palatoje su šita čigone. Pasirodo "Ožys" savaitėmis leido laiką "Karpušos" viloje Palangoje, už nieką nemokėjo, dar "Karpuša" Ožio sūnelio knygiūkštes už savo pinigus spausdino. Tokie tai dalykai ant Lietuvos. Biezpredelas visiškas.
VISI KOMENTARAI 18
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių