Dviem gydytojoms – teismo kirtis

  • Teksto dydis:

Šiandien Kauno apylinkės teismas priėmė apkaltinamąjį nuosprendį, kuriuo buvusios Šančių poliklinikos gydytoją radiologę N. U. ir radiologijos technologę O. K. pripažino kaltomis klastojus dokumentus.

Joms skirtos piniginės baudos – 1883 Eur ir 1506 Eur.

Šis ikiteisminis tyrimas buvo atskirtas iš didelės apimties tyrimo, šiuo metu nagrinėjamo Kauno apygardos teisme, kuriame buvęs bendrovės „Kauno vandenys“ technikos direktorius Valys Venslovas kaltinamas kyšininkavimu, piktnaudžiavimu ir dokumentų klastojimu, taip pat teisiami dar aštuoni asmenys.

 

Poliklinikos darbuotojos nuteistos už tai, kad realiai neatlikusios pilietei I. V. rentgenologinio tyrimo, medicininiuose dokumentuose įrašė tikrovės neatitinkančius duomenis, neva toks tyrimas atliktas ir nustatyti sveikatos sutrikimai, suteikiantys teisę jai vykti į sanatoriją.

Ikiteisminio tyrimo metu kaltinamosios neigė savo kaltę, taip pat neigė savo kaltę ir teismo proceso pradžioje. Vėliau teisiamosios savo kaltę pilnai pripažino ir prašėsi teismo atleidžiamos nuo baudžiamosios atsakomybės pagal laidavimą. Teismas, įvertinęs aplinkybes, pasisakė, kad jų prisipažinimas nėra nuoširdus ir prašymus atmetė bei skyrė pinigines baudas.

Ikiteisminį tyrimą atliko STT Kauno valdybos pareigūnai, tyrimą kontroliavo ir kaltinimą teisme palaikė Kauno apygardos prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo skyriaus prokurorai.


Šiame straipsnyje: gydytojosteismas

NAUJAUSI KOMENTARAI

Lukaa

Lukaa portretas
Jauni medikai negauna darbo LT,net ne piniguose esmė. Ir tik tada kai esamu pakeis jaunimas, baigsis visas kyšininkavimas, ir prasidės gydymas.

Būtų gerai

Būtų gerai portretas
Kad grąžintų visi,kurie Isvoge milijardus...iš valstybės. O tada ir mažos žuvelės nevogs...nes bus iš ko normaluas algas mokėti.!

Lukaa

Lukaa portretas
Visur taip ir Aleksoto poliklinikoje,keik iš pažystamų girdžiu gauna sanatorijas tik per finansinius susitarimus su gydytojais, ir kituose miestuose. Sanatorijas gauna ne tie kuriems labiausiai reikai, o tie kurie draugauja su gydytojais.
VISI KOMENTARAI 8

Galerijos

Daugiau straipsnių