Kaune griūna dar vienas daugiabutis: sienoje atsivėrė didžiulis plyšys

Krematorius

Krematorius portretas
Va iki ko daveda tas beprotiskas butu kapitaliniu remontu darymas, sieniniu pertvaru griovimas ir visokiu sarvuotu duru montavimas! Kap pastate nama, tep reik ir gyvent. Nu gal tapetus karta y dvidesim metu persilipdyt...

Kaunietis

Kaunietis portretas
Nekenčių UAB Busto valdos verslininkų,nes jie butų savininkam priskirti išlaikyti kaip vaikai.Negali būti jokia verslo rūšies verslininkai priskirti butų savininkam juos išlaikyti kojęsčių mžkėjimo principų ,be sutarčių be tų kyrue kokėti turi. Per prievartą bendrą turtą išsaugoti ,rūpintis juo privalo butų savininkai o ne paskirti išlaikytiniai.Kiek bepykstu ant jų tačiau kalčiausi yra tie kurie be projekto,be statybos inpekcijos leidimo pradėjo didinti buto erdves,versti sienas bute .Ne vienas namas ,kuriame didinamos buto redvės skyla namų sienos ,namai praranda stabilumą.Kartojų. kalti yra buto savininkai kurie vertė sienas,jie turi atsakyti ir apmokėti namui padarytus nuistoliys.Gal kiti daugiau nesusigundys savavališkai daryri pertvarkas butuose.

Dar

Dar portretas
Baisu, nes kai kuriuos butus nusipirkę šeimos paėmę banko paskolas. Bankas tai neatleis nuo paskolù. O už šitus remontus teks susimokėti patiems, gerai, jeigu kažkiek savivaldybė iš avarinio fondo pagelbės. Neduok Dieve atsidurti tokioje situacijoje.

pipiec

pipiec portretas
Labai gaila gyventojų. Gaila, bet turbūt tas nepilno proto žmogus, kuris darė remontus,bus nenubaustas, o visos tvarkymo išlaidos guls ant tų pačių vargšų gyventojų pečių. Reikėtų gerai paspirginti tą žmogėną, kad pajustų savo savanaudiško kvailumo pasekmes. Savivaldybė, seniūnija irgi rodo savo 'kompetenciją'- tiek metų leido žmonėms gyventi avariniame name, tai čia stebuklas, kad neįvyko katastrofa per tiek laiko.Stovi, vertina dabar,atsibudę..

Statybininkas

Statybininkas portretas
Kad nesugriutu likusieji, greiciau apklijuokit ,,juros puta ,,

M

M portretas
Reikia reidus daryt su tais griovimais patikrint ,nes dauk debilu sienas griauna

verksniai

verksniai portretas
Ko jus verkiat, juk daugiabuty gyvenat, kai nera savo busto tik visu bendras, tai taip ir griuna, kai visi daro ka nori.

mūsų

mūsų portretas
šustriakai kaimynai irgi griovė sienas, grindis, darė atsieit europinį remontą, visa laiptinė duso nuo dulkių. Neabejojame kad namo irgi laukia panašus likimas.

Anonimas

Anonimas portretas
O tai ne rusai su Putinu čia kalti ? O gal mistiniai sovietai ?

Jurgita

Jurgita portretas
Vargšai namas griūna dar ir prabangūs būsto valdos meistrai remontuos.

Daiva

Daiva portretas
Pritariu, sujungineja erdves,o paskui stebisi. Sugrius tie daugiabuciai daug kur

Vida

Vida portretas
Nesuprantu kaip tie sienų griovėjai patys nesupranta, kad namas gali sugriūti. Dabar labai daug kur virtuvė sujungta su kambariu. Gal tik galima griauti sieną tarp vonios ir tualeto. Kai tik naujakuriai įsikelia , tai ir prasideda sienų griovimas

To kapse

To kapse portretas
Matyt bendrijos name gyveni kad sakai nėr kur teisybės ieškot. Bendrija tai pragaras , tai vergija, ir nerasi teisybes, nebent tada pats turi duot į teismą, bet teismai brangiai kainuoja.

Anonimui Pidarui

Anonimui Pidarui portretas
Eik kalėms subinių uostyt.

kapse

kapse portretas
mus name ir toks ozys gyvena, mano bute siena sutruko, o jis ka as galiu padaryt, glusas ir tiek, o svarbiausia, ieskot teisybes nera kur, visiem vienodai.

tai jo jo

tai jo jo portretas
tas pats gręsia ir Baltų 35name,kai vienas inovatyvus žąsinas,antram aukšte sugalvojo nugriauti nešančią sieną,…ale atseit pirmininkas leido ,tipo pastatė atramas ir namas negrius... pasistatė pats sau namą ir tepė slides,o jūs pasikarkit... O dabar gal matot kas vyksta kitur ,o čia pas mus tas pats visų laukia… Neleisti iš viso griauti nešančias sienas,mat atsirado išradėjai… nepadės nei buto draudimas… liksim gyvent ant gatvės arba įkiš į kokią pašiūrę,atseit rūpinamės gyventojais...

:)

:) portretas
Kai jurgeliai meistreliai pradeda sienas griauti tai taip ir gaunasi...kas svarbiausia tokioms savivalems stabdyti nera sukurta priemoniu, todel kas kam sauna i galva tas ta daro. O dar liudniau yra tai, kad is kaltininku nelabai pavyktu kazka issireikalauti. Juk name butu nemazai ir bendra zala butu milziniska ir vargiai bent 2 butu savininkams pavyktu grazinti nuostolius jei namas sugriutu.

Tam gyventojui taip pat

Tam gyventojui taip pat portretas
Prie ko cia maskolija!? Jo,db tai cia rusu diversija,padaryta pries n metu.Durniu laivas.Gydytis reik. Ale ir "tinka"_konserv autoriu mintys,nekitaip...

Kaunietis

Kaunietis portretas
Visas Chruščiovas 6 forte ir Vilijampolėje reikia griauti jų vietoje statyti 9-12 aukštų namus juose suteikiant butus senbuviais gi likusius parduoti ir statybos a nekainuos,bet milicininko nedasunta

tam Gyventojai

tam Gyventojai portretas
Jei nebėgo stogas, normaliai tos vidinės konstrukcijos išsilaikiusios turėtų būti. Aišku, daug kas priklauso dar nuo to, kas statė. Jei statė atėjūnai iš plačiosios Maskolijos tyrų, tada galima visko tikėtis.

Laidoj "Kakadu "

Laidoj "Kakadu " portretas
Seniunė sakė "kai pašals susitrauks". Dar nepamiršom jos" rūpesčio "seniūnijos gyventojų gerove... Va,tep..

Gyventojai

Gyventojai portretas
Vi forto rajonas 1960m statybos,Priklausė remontas kas 25 m už amortizacines mokamas lėšas ,Tos lėšos buvo paprasčiausiai pavogtos vyriausybių..Dabar vėl klijuoja ant griuvenų-susidėvėjusių polistirolą-šildo..kai vidinės konstrukcijos jau nelaiko-armatūra ,perdengimai ir t.t. trupa -skyla..

Gerai kad Būsto valdai priklauso

Gerai kad Būsto valdai priklauso portretas
o ne kokiai bendrijai. Būsto valda ar savo ekspertus turi, ar pasisamdė, bet žmonėm mokėt nereikės, nebent tam , kas išgriovė sienas. Ir va, greitai, operatyviai visi prisistatė, su Civinyti vyrais, kurie kažką darys, tvirtins. O jeigu namas butu bendrija, tai niekas neskubėtu taisyt namo, taip ir sugriūtu momentaliai su visais gyventojais. Ir dar gerai kad šilta, tai žmonės nesušals su vaikais laukan išvaryti.

Jeigu turi pinigų remontams daryt, sienas griaut tai

Jeigu turi pinigų remontams daryt, sienas griaut tai portretas
turės pinigų ir baudom sumokėt. Aš tai siulau, kad ne tik Būsto valda, bet ir kitos įmonės administruojančios daugiabučius, vieną kartą imt , ir patikrint visus butus Kaune, bet jau reikia pasiimt įgaliotinį-policininką, nes tie brudai be policijos neatidarys durų. O kai policija stovės prie durų, nori nenori privalės atidaryt duris. Ir kiek baudų prisirinktu , ar ne gerai butu papildyt miesto biudžetą, ar namą administruojančios įmonės. Nes kitaip , ir toliau griaus laikančias sienas.

WWw

WWw portretas
Tokius ožius kurie griauna sienas daugiabučiuose reikia bausti pinigais,nes nesupranta, kad daugiabutis tai ne nuosavas namas,kur noriu griaunu,noriu statau.

tiems namams

tiems namams portretas
25 metai garantija ir ju visu laukia toks likimas

Rima

Rima portretas
Būsto valdos administracija turėtų praeit kiekvieną butą ir pamatytų kiek daug gyventojų yra issigriove sienas virtuvės sujungia su svetaine. Čia ne vienam namui toks likimas. Uždėt baudas ir tegul tvarkosi. Kodėl kiti turi kentėt.

Viltis

Viltis portretas
Tik laiko klausimas , kada pradės griūti ištisos laiptinės .Kaip Rusijoj , po to kaltins dujas , teroristus .Tai tik paprasčiausi remontai , sujungti salonai su virtuve , ar kiti prasiplėtimai .Tokių daugumoj daugiaaukščių namų , butų pakeitimai , gerai , kad pas mus žemė nedreba , nes pusė jau senai būtu sugriuvę.

Kurva tu kurva

Kurva tu kurva portretas
Šitą pidarą iš Biržiškų 11 namo 3 buto užmušt vietoj maža, kur tai matyta, blokiniame name išgriaut laikančią sieną. Čia jam ne naujos statybos, ar murinis namas, kurie yra tvirti, nelabai ir bijantys tokiu griovimų, nu bet jau blokiniai tai tikrai labai opūs namai, ir jie dreba nuo garsesnio lėktuvo ar kokio motociklo be duslintuvo garsaus ūžimo, kad ir nuo sunkvežimių, kurie lekia net pasišokėdami pro blokinį namą. Nebe nauji namai visam Kaune, ir dar daug Chruščiovinių.

Ir Vilniuje toks yra

Ir Vilniuje toks yra portretas
Namo sienoje vertikalus taisyklingas įtrūkimas nuo pat stogo iki pamatų. Pamatų blokas išklibęs, nes toje vietoje buvo kiauri vandentiekio vamzdžiai, ilgą laiką sunkėsi vanduo. Pradėjus renovaciją pirmiausiai užklijavo putplasčiu įtrūkimą. :) Kai pradės atkasinėti pamatus, kad apšildyti nuogrindą, gali būti nuotykių. Vilniaus savivaldybė informuota, bet nieko nedaro.

uzjauciu gyventojus

uzjauciu gyventojus portretas
Uzjauciu gyventojus, kuriu NT dabar nebeteko vertes, net jei namas nesugrius. Kas nores pirkti busta name paramstytomis sienomis? Ten joks busto pirkejas nebepasirodys. Sienas griove kaimynai padare didele zala, del ko nukentejusieji turi kreiptis i teisma su ieskiniu.

Anonimas

Anonimas portretas
sitie namai state stroibatas.skirti 25metams paskui juos reikia utilizuot.bet dar gerai atlaike

Monik

Monik portretas
Tokį ieškinį 3 butui iškelt, kad likusius metus žagsėtų. Savavaliai blyn, nepagalvoja apie kitus ir jų turtą, bele jiem gerai..

boba

boba portretas
zaliakalnyje tokiu seinu grioveju sociai, nieks nieko.......

Anonimas

Anonimas portretas
Cia turbut ne vienintelis atvejis, kai gyventojai savavaliskai pasalina laikancias konstrukcijas ir del to kyla pavojus visam namui. Zinant musu zmoniu mentaliteta (mazdaug taip: "man liedziama viskas, kas nera uzdrausta") paprasciausia butu daugiabuciuose visiskai uzdrausti vykdyti bet kokiu sienu griovimo darbus.

bausti remontininkus buto 10 000 bauda

bausti remontininkus buto 10 000 bauda portretas
bausti remontininkus buto 10 000 bauda už sienų griovimą..... kvailiukai šlavėjai apsimete statybininkais rekonstruoja..... apie statybas neišmaydami visiškai savamoksliai nebaige nei profkių
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių