G. Nausėda Kauno klinikose aplankė žiauriai sumuštą merginą

Grįžti į straipsnį

Laima

Laima portretas
Šaunu,Prezidente! Reikia tikėtis,kad seksit tolimesnius įvykius ir teisingumas nugalės.Juk sunkus kūno sužalojimas!!! Ką jau kalbėti apie psichologinę būseną...!!!Tai gali atsitikti kiekvienai merginai,kuri yra dukra, anūkė ir t.t.Pinigai, pažintys,turi būti pamiršti !!!!

Nakim

Nakim portretas
Gerai, kad aplankė,...įsitikino, kad mergaitė sunkiai sužalota, tai dabar tegu pasirūpina to nestabilaus bandito gyvenama vieta kalėjime, o ne motinos kotletus valgant sėdėti namie. KADA POLITIKAI IR PROKURORAI BAIGS TYČIOTIS IŠ TAUTOS IR JOS SKAUSMO? A?...

Kęstas

Kęstas portretas
Kodėl visas pasaulis iš mūsų juokiasi? Išsirinkome egoistę D.Grybauskaitę, kuri galvoja tik apie jos likimą, niekad apie tautą. D.Grybauskaitė susigaudė, kad, kurstydama neapykantą rusams skandalingiausiu būdu, ji sulauks daug dėmesio Ir prasidėjo... Kad Rusija - teroristinė valstybė, tai yra gražiausias D.Grybauskaitės perlas, niekas šitokio pasaulyje neturi. Visas Lietuvos elitas pasižiūrėjo, kad toks metodas veikia, todėl irgi puolasi į neapykantos rusams kurstymą, pradėjome net mus reklamuoti, kad esame drąsi tauta, girdi, rusus visus išsmaugsime plikomis rankomis, užmėtysime kepurėmis.

Kęstas

Kęstas portretas
Dėmesys politikui tikrai yra pigiausia reklama. Todėl D.Grybauskaite padarė puikią karjerą, o iš mūsų visi juokiasi, kad išsirinkome primityvią, niekam tinkamą, egoistę Prezidente, todėl esame durniu tauta, svajojanti sukelti branduolini kara. Pasaulyje nieko kito dabar apie mus nežino, tik apie D.Grybauskaitės vykdomų nuolatinių rusų puldinėjimų cirką. Ar tik tiek mes turime? Ar D.Grybauskaitė, susisukusi į mėlyną lovatiesę, ryjanti dulkes ant greitai riedančio per smėlynus vokiečių tanko, yra vienintelis likęs mūsų tautos simbolis? Ar tai geriausia, ką galima pasakyti apie Lietuva? Ar tokioje durniu Lietuvoje verta gyventi rimtam žmogui? Nuorodas ir platesnį aptarimą galima rasti, guglinant žodžius apie mokslą-studijas-ekonomiką.

...

... portretas
Nieko sau stogą US'paskix įsitaisė, berniuką-pasiuntinuką nusipirko, kažkas dabar turi už rinkimus susimokėt.

taip

taip portretas
pagarba prezidentui tai ne magnolija arogantiska savanaude ir veidmaine bei melage.

Mhm...

Mhm... portretas
Ir va toks sveikatos sutrikdymas,pasirodo, yra NESUNKUS, smulkmena...:(

Ozys&Ozesnis

Ozys&Ozesnis portretas
>Gintai NESULYSK I SUBINE BE MUILO, pagailek Nuosedos, jis jau skoloje uz lauko stendus, nebeissimokes

Gintas

Gintas portretas
DIDŽIULĖ PAGARBA TOKIAM RUPESTINGAM PREZIDENTUJ, tikiuosi kad ir toliau viskas klostysis gerai.

Jokūbas

Jokūbas portretas
Prezidentas ne su nukentėjusia mergaite turi kalbėti, bet Jurbarko miesto savivaldybės mero paklausti kodėl ten bandiugos laisvai siaučia ir ne tik muša, bet ir žudo?

Pirmyn, Prokurorai

Pirmyn, Prokurorai portretas
Kad naujas prezidentas aplake sukalta mergina yra bandiugos dangstymas

Pagarba

Pagarba portretas
Ačiū, Prezidente , už Jūsų žmogiškumą. Jūsų apsilankymas pas nukentėjusią mergaitę suteikia vilčių, kad Jus padarysite tvarką ir Jums pavaldžioje teisėtvarkoje.84 kartus žmonės rinkosi Dukanto aištėje ieškodami TIESOS, kur ir kodėl pradangintos dvi pedofilų išnaudotos mergaitės.Nueinanti prezidentė nesugebėjo išeiti kieman ir pasikalbėti su žmonėmis.Tikime, kad Jus taip kaip Grybauskaitė nesielgsite , todėl Jus ir rinkome.

Ozys&Ozesnis

Ozys&Ozesnis portretas
Tos mano kaimynu mergaites tevai soke, visiskai nezino ka daryti. as sakau dekit jai gerai i zubus, garantuoai atvaziuos

Ozys&Ozesnis

Ozys&Ozesnis portretas
Kai mano kaimyno mergaite suzinojo kad Nauseda aplaneke ta kita mergaite tai nudraske nagais visus salionio tapetus ir klyke ant viso Balbieriskio jog nori , kad ir ja Nauseda aplankytu

Ozys&Ozesnis

Ozys&Ozesnis portretas
O tai kur dbar visi oziu fermos sudvabaliai klykiantis jog prezidento darbas yra uzsienio politika???? O ne kazkokios neviso proto sventoriausi davtkines bobutes , suniukai, ar sumusti vaikuciai.

klp

klp portretas
gitanas dar negali patikėti, kad rinkiminė kampanija jau baigėsi - vis dar piarinasi. Tik ar nebus užlipęs ant kukuraičio grėblio ? Tikiuosi aš klystu ir neinauguruotasis nesistengia uždirbinėti pasinaudodamas žmonių nelaime.

Romas

Romas portretas
Tegu aplanko ir prokurore

Kur?

Kur? portretas
Kur dingo žiobienė, šakalienė, jakavonienė, kur “pagalba” šeimai auginančiai tokį sūnų, kur pozityvios tėvystės kursai ir t.t.

turbut radom savo

turbut radom savo     portretas
oAR MŪSŲ MADAM BENT VIENĄ TOKĮ SUNKIAI SUŽEISTĄ LIGONĮ BUVO APLANKIUSĮ AR BENT VIENĄ GIMDYVĘ BUVO APLANKIUS NUSIŠVILPT JEI VA KAS REIŠKIA KAI ŽMOGUS YRA AUGĘS ŠEIMOJ IR MATĘS ŠILUMA UŽUOJAUTĄ SUPRATINGUMĄ ATJAUTĄ O NE ižulumą įsterija kaprizingą ego

Atsakymas kukuraitis 2

Atsakymas kukuraitis 2 portretas
Tai gal geriau riesutu turejo pasiulyti su sulauzytu zandikauliu pagal jus ar ne

net KK2

net KK2 portretas
vakar prakalbo apie sužalotą merginą. Jei Prezidentas nebūtų jos aplankęs, tai kažin, ar būtų apie tą vargšelę užsiminę. Sveikatos mergaitei, tvirtybės jos tėvui ir visokeriopo gėrio visiems geros valios žmonėms, užjautusiems ir padėjusiems sužalotai merginai.

Išsilaižys,o gal ne?

Išsilaižys,o gal ne? portretas
Tai,kad lygtai tas išgama net neareštuotas.Tokie turi būti rodomi per televizorių,kas 5 minutės.Nors,atrodo jo vieta psichiatrinėje ligoninėje,nes normalus žmogus taip elgtis negali.Labai gaila,kad tokios psichikos asmenis priima treniruotis,visokias sporto šakas,ypač kovinio.

viskas teisinga

viskas teisinga portretas
Prezidentas dar neįnauguruotas, todėl gali elgtis laisviau. Po tokio jo žingsnio lieka mažiau šansų gydytojams suklastoti sužalojimo laipsnį, teisėjams - manipuliuoti teisingumu.

Oud al tai yra labai daug

Oud al tai yra labai daug portretas
Nuoširdus Parodomasis išvažiavimas

LIUTKA

LIUTKA portretas
TikiuosI LABAI LABAI LABAI,KAD TEISINGUMAS LAIMĖS IR BŪTŲ LABAI GERAI,KAD TEISMO POSĖDIS BŪTŲ RODOMAS PER TV KAD KIEKVIENAS IŠGAMA SUSIMASTYTŲ PRIEŠ SKRIAUSDAMAS UŽ SAVE SILPNESNĮ

Kas

Kas portretas
Vyksta su darzelinukais ? Veliau vel kaltinsit policij Kas vyksta net su darzelinukais ? Ilgai dar savo vaikams leisit loti nesamones ? Kam tai naudinga ir kas pradejo nezinote? Nekaltinkit veliau policijos. Nuotraukas atkakliai parenkate netinkamas. Ka idejote isavo vaiku sielas su tuo ir dziaukites

Kestas

Kestas portretas
Įskastroti gyvuli

valio

valio portretas
tai dabar jau ragas tam itakingu teveliu vaikeliui, jeigu jau net prezidentas susidomejo. Dabar jau kalejimas neisvengiamas, nepades kysiai valio

...

... portretas
Reikia skelbt moratoriumą mirties bausmės uždraudimui.

Kaunas

Kaunas portretas
Lauksim istorijos pabaigos. Noretusi tiketi kad tesingumas dar egzistuoja ir nusikaltelis bus pasodintas ilgam ir nesvarbu kas jo tevai!

norėčiau ryžtingų veiksmų

norėčiau ryžtingų veiksmų portretas
gražus gestas ir gerai, jeigu ne tik "piaras". O šiaip aš iš Prezidento laukčiau kitų dalykų - kad jis PAGALIAU nusausintų šitą pelkę. Priverstų policiją efektyviai tirti net mažiausius nusikaltimus, inicijuotų kovą prieš galimą kyšininkavimą prokurtatūroje., inicijuotų įstatymų sugirežtinimą, ypač už chuliganizmą ir t.t. Tik vargu ar Prezidentas to RYŽTINGAI imsis

cia ir skirtumas

cia ir skirtumas portretas
Prezidentas turi seima ir zino,kas yra seima,uzjaucia.Senmergiu era baigesi.Pagarba Prezidentui.Ir toliau lauksime nauju pokyciu.Bet itariu bandito seimoj nermu,nes susirupino Prezidentas.

Jokubas

Jokubas portretas
Kas padejo daktarams nustatyti : LENGVAS SUZALOJIMAS ?:Baisu . slykstu .

Pagirtinas ir kilnus

Pagirtinas ir kilnus portretas
naujojo Prezidento poelgis. Ar neturėjo sunkiai sužalotos merginos aplankyti teisėja, vyr. komisaras ir kiti teisėsaugos atstovai? Juk nusikaltimas ne eilinis. Pagarba Prezidentui už žmoniškumą.

kukuraitis 2

kukuraitis 2 portretas
paklausė "ar ko netrūksta" ??? sulčių ir bandelių nepamiršo paimt?

Irena

Irena portretas
Tokius iskrypelius kastruoti

KLP

KLP portretas
Tai ką dabar pasakys tie kurie aiškina kad čia nieko tokio ir pan..?

Juozas

Juozas portretas
Pprezidentas yra PILNAVERTES SEIMOS zmogus, todel jam aiskiai suprantama kaip jis jaustusi jei butu taip atsitike su jo dukra. Ar tokie laikai atejo, kad zmones bijo vaikscioti gatvemis, kad jaunimas drasiai nebegali paselti, kodel ? AR TOKIAIS BANDITELIAIS GIMSTAMA IR MATO PAVYZDZDI SEIMOJE, AR JUOS SUFORMUOJA TRENERIAI MALONU, KAD SIUO ATVEJU SUSIDOMEJO NAUJASIS PREZIDENTAS, KA APIE TAI MASTO SUPULIAVUSI TEISESAUGA?

Paf

Paf portretas
Ce gi labai lengvas suzalojimas, po keliu metu isleis is ligonines. Bet seip idomu kur mentai deda konfiskuotus narkotikus? Jei ne patys susniokscia ;)

VYTAUTAS

VYTAUTAS portretas
manau nepavyks bandito močei išsukt savo benkartą,kada prezidentas susidomėjo tuo reikalu.Teks susiruošti į zoną.

Realybė

Realybė portretas
Vienos gundo, kiti smurtauja, treti kaltina ir teisia....

vot to tai nesitikejau

vot to tai nesitikejau portretas
Begaline pagarba ir padeka musu Prezidentui.Va dabar jau tikiu,kad reikalai visur pajudes i prieki.DZIUGU, jau turim tikra Prezidenta.

xxl

xxl portretas
museikos motina politike, isvartys suneli

Arunas

Arunas portretas
Perskaiciau čia daug komentaru. Vieni teisina kad girti buvo (bet ar girtam galima daryti ka nori ir likti nenubaustam?). Kad pati ejo i vakareli? Ar jus neidavote i vakarelius nevaziuodavote i sodybas? Kiti kad pasidaze pasipuose tai to ir reikejo tiketis. Tai jei vaikinas pasportavo pries zibureli, apsilo dabar jam reikia ten sklaidytis. (Reta mergina nesodazo eidama i svete.) O del to smulkaus kuno suzalojimo tai mane stebina prokurores pareuskimas. Man idonu jei ja kas su masina nutrenktu persiverstu per masina tris kartus,trenktusi i zeme issimustu dantis susilauzytu zandikauli. I veidrodeli persilestu aorta. Ir dar kol gulety ant zemes vairyitojas prieitu ir ispirtu i klina klausdanas ar neuzsigavote. O ji atsistotu ir dakyti as max....ma man viskas pox :D cia is tos pacios serijos. Zodziu islikite nesaliska ir vertinkite teisingai o ne pinigais kurie jums mokami.

xd

xd portretas
Pagarba naujajam musu Prezidentui !

kaunietis

kaunietis portretas
Galejo Prezidentas pakomentuoti mergaites "nezymus sveikatos sutrikimus" ir pasiulyti prokurorei pakeisti darba.

kauniečių pagarba Nausėdai

kauniečių pagarba Nausėdai portretas
Didelė kauniečių pagarba Nausedai!

A1b2

A1b2 portretas
Visi skaitytojai su nekantrumu laukia straipsnio apie sportininko ateiti. Jo tevu vietoje leisciau ji i kalejima.

...

... portretas
Kai Jurbarko smogikai į ligoninę nebeįleidžiami, reikia ieškot kitų kelių... oi suklestės Uspakich tokį 'stogą' įsitaisęs. :/

lijopardas

lijopardas portretas
Viešpatėlis kauno turėjo pirmas būti bet prašliopino toki reikalą,na jei nėra navaro tai ko ten eit.

Anonimas

Anonimas portretas
ar mergina sutiko teikti prezidentui busena apie bukle>? nes tam reikalingas sutikimas

boba is kaimo

boba is kaimo portretas
kaip tokie issigimeliai dar sv,zemele vaikscioja,imuryt ji gyva i siena kaip eksponata,,,,

Politologas

Politologas portretas
Manau , kad naujasis Lietuvos Prezidentas turėtų viešai pareikšti savo nuomonę , dėl šio įvykio - ko su nekantrumu ir lauksiu ...

todel

todel portretas
generalinis pernavas turejo aplankyt, bet ne prezidentas ir be abejo ta labai demokratiska prokurore, kad pamatytu savo akimis kokia bausme skirt nusikalteliui

Algys

Algys portretas
Expertu isvados-lengvas kuno suzalojimas. Reiketu kad" lengvai" pazalotu juos kas nors,tada pajaustu ta lengvuma!

Skaitytojas

Skaitytojas portretas
Nu duokyt tam išgamai p..dy, vyrai!!!! Nejaugi tas gaidys nesulauks bausmės!!!!

del ko jis vaziavo lankyt tos merginos?

del ko jis vaziavo lankyt tos merginos? portretas
del ko jis vaziavo lankyt tos merginos, protingiau būtų jei susimąstytų kas jo valstybėj ne taip, kad vyksta tokie baisūs dalykai, prasti jo patarinėtojai

To Startuojančiam Lietuviui

To Startuojančiam Lietuviui portretas
O Tu viską padarei, kad taip nebūtų.Ne tik Lietuvoj, šeimoje Tavo.Ar visada elgiesi tinkamai, ar visada suvaldai save, savo vaikus to mokai?O kaip su alkoholiu? Šventės su juo.O vaikai mato, jie elgiasi taip, kaip elgiasi suaugusieji.Neįmanoma pateisinti tokio elgesio, bet Tu garantuotas, kad Tavo vaikas bus , yra kitoks?

Na

Na portretas
Daug kas būdavo, daug visokių nuotykių patyrė dauguma, bet vertybės dabar kitokios - ir vaikinų, ir merginų.Nebėra pagarbos, pareigos, tik teisės, tik AŠ....Ir tie, kurie reikalaujate žiaurumo, patys esate tokie patys - žiaurūs, negailestingi, nesuprantantys, tik bukai tikintys savo teisybe...O juk kalti visi.Aišku, jaunuolio vertybės apgailėtinos...bet iš kur jis toks? Iš mūsų visų aplinkos...Kur tėvai švenčia gerdami, kur kitaip neįsivaizduoja gyvenimo, atsipalaidavimo.O smegenys tai dar skystos...

Startuojančiam Lietuviui

Startuojančiam Lietuviui portretas
Neduok Dieve Lietuvai tokių Lietuvių, kad kuo mažiau tokių chamukų gimtų. Jaunystėje visi su nepažįstamais iš šokių eidavome. NIEKAS NEPULDAVO, NES TADA TĖVAI VAIKŲ NEDVIEVINO, JIE DIRBO, NESIVALKIOJO IR NEBUVO PSICHOPATAI. REIK KEIST TĖVAMS AUKLĖJIMO STILIŲ, O JAUNUS MOKSLEIVIUS NE PRIE MUŠTYNIŲ, O PRIE DARBO PRATINTI. REIKIA LIETUVAI NAUJO MAKARENKOS, KURIS IŠ VISŲ BANDITŲ ŽMONĖS DARBU ŽMONĖMIS PAVERSDAVO. Valdžia turi keist įstatymus, nes užaugę banditėliai nesivaldantys ir juos užmuš ne tik paneles. Baisus šitas vyras teršiantis Lietuvos vardą!

taip

taip portretas
Stebina komentatoriai.Nesigilina, o reikalauja linčo.Tai čia normalu?Esate tokie patys, kaip tas nesivaldantis jaunuolis.Tokie patys, tik vaidinate sąžiningus, dorus, teisingus.Smurtas bet kur, bet koks nepateisinamas, reikia už tai atsakyti.Bet kaltė turi slėgti visus, kurie ten buvo - merginas, kurios norėjo nuotykių, visus, kurie prisigėrę nebekontroliavo savęs...

kaunietis

kaunietis portretas
anksčiau tai vadindavosi "pakazucha"

Rita dėl Darbo partijos įtakos

Rita dėl Darbo partijos įtakos portretas
Reik stebėt, kad jaunuoliui, norint išpirkti, nebūtų "prisegta psichinio ligonio etiketė. DP yra psichiatrų, viena tokių Kauno Šilainių PSC vadovė Rudžianskiene. Psichopatija yra auklėjimo defektas, ne liga, jie turi atsakyti pagal įstatymus!

Nike

Nike portretas
Dabar svarbiausia, kad smurtautojas būtų suimtas, ir nuteistas, o ne, kad vėl žmonės nešiotųsi neteisybės ir kartėlio jausmą. Lietuvoj iki šiol prie magnolijos viskas perkama, klesti kyšiai ir prokurorų nebaudžiamumas, ...juk tą mamytę už pliaukštelėjmą baigia korumpuota ir sadististų teisėsauga negyvai užtampyti. TAI KAS ČIA PER VALSTYBĖ ?

Įdomu

Įdomu portretas
Įdomu ar Jurbarko savivaldybės meras ar vaikų teisių atstovai aplankė???

Anonimas

Anonimas portretas
Įdomu, prokurorė Edita grįžo iš šiltų kraštų?

nusivylimas

nusivylimas portretas
tikiuos kad aptars tą situaciją su valdžioje esanciais atsakingais už nepilnamečių užimtumą ir auklėjimą..nes tokių situacijų nemažėja.. Geriaus but kad grąžintų mirties bausmę urodamsnepriklausomai nuo jų amžiaus,.o ir "įžymūs" tėveliai kiek kitaip auklėtų savodebilius vaikus, vis mažiau budulių veistųsi valstybėje.

Kauniete

Kauniete portretas
Nu nieko nesuprantu tai dar naujagimis sumuštas girtų tėvų guli gal ir tą aplankys nu visai be ryšio neturi ką veikt.

Linas

Linas portretas
O gal dabar nores aplankyti prokurore?

Kažin

Kažin portretas
Ar generalinis aplankė?

Kaunietis

Kaunietis portretas
Nežinau ar busimam prezidentui reikėjo lankyti nukentėjusią.Manau užtenka pasidomėti, kokio seimo nario vaikas tai padarė.Tuo turėtų užsiimti tam skirtos tarnybos .

AK

AK portretas
Pagal prokurorus cia tik buvo pliaukstejimas. Kaip tokius begalvius ir išlaiko valstybe.

lol

lol portretas
Aga, papasakokit mums, kaip merginos valandas praleidzia dazytis / puostis / gerintis ir vien del saves. Nea, vyrai ne prie ko cia ;)))

Lietuvis

Lietuvis portretas
Nematomi ryšiai tarp vyro ir moters yra gamtos surėdyti. Todėl ....jūs , moterys, negalite elgtis kaip norite, ne priešingu atveju vyrai irgi elgsis kaip nori. Ir tokiu atveju tik daugės.....

nuomonė

nuomonė portretas
pagarba prezidentui,tik reikia eiti iki galo,banditėlis turi sėsti ir pilnai atsakyti už savo veiksmus,nenuvilkit žmonių

nezinau

nezinau portretas
Kaip cia vertint,tik zinau,kad dabartine tikrai nelankytu,na,bet dar netikras prezidentas,na o tiems kurie sako ko ejo,reikia ziuret su kuo eini,kai tau 17 tu mazai negal galvoji,juk ir mes savo laikais po sokius ,tada taip vadinosi,ir mus lydedavo po ju,atrode,kad viskas saugu

Lietuviui

Lietuviui portretas
vyrų toną merginos užgauna? O merginų tono vyrai neužgauna,jeigu jie mąsto su anuo galu. Kaip nori merginos taip rengiasi. Ir visų pirma ne dėl vyrų ar jų dėmesio,požiūrio,nukrypimų,įgeidžių,savo visų galų nevaldymo,rengiasi dėl savęs,savo malonumui,savo pasitikėjimui. Ir ant savo kūno... ant savo!!!!! O ar jis be merginų dar kam priklauso? Kažkokiems buožgalviams. Jeigu nevaldo visų savo GALVŲ,tegu kiša į tarpdurį. Tokiems neišsivyščiusiems,trupapročiams,smirdalams tik ten vieta. Kas tie vyrai? Tokie? Šū/das ir nieks! Surikatos su mažais smegenų pusrutuliais.Taip tai ereliai,kai prisidirba visa drąsa dingsta. Tuoj galvas į smėlį grūda.

To Lietuviui ir jam pritarentiems

To Lietuviui ir jam pritarentiems portretas
Jei vyro tkri jausmai merginai ar moteriai, tai jis jos niekada nežagins, nedaužys, neprievartaus, o RŪPINSIS, GĖRĖSIS ir DŽIUGINS ją... Vyro sugyvulėjimas, t.e. lytinės aistros nesuvaldymas, yra pilnoje jo atsakomybėje. Kad ir kokios seksualios būtų moterys bei merginos ar kaip laisvai besielgiančios, tai neatleidžia vyrų nuo ATSAKOMYBĖS už jų poelgius, nesusivaldymus bei kitokius veiksmus.

to dėdei

to dėdei portretas
O ką Tau duos pavardė? Susidorosi? Ir pats būsi toks pats, kaip tas jaunuolis.Juk kalti visi.Visus sudorosi?

Pritariu Lietuviui

Pritariu Lietuviui portretas
Pritariu Lietuviui. Juk tai nebuvo užpuolimas netikėtai, juk mergina pati ėjo pasivaikščioti, juk gal ir jautėsi išskirtinė , pamaloninta, kad visoms patinkantis (juk merginos jį pasikvietė) jai pasirodė neabejingas... Tėvai, kodėl nediegiate savo vaikams, kad yra ir kitos laisvalaikio ,pasilinksminimo formos.Kaltas jaunuolis dėl tokio sužvėrėjimo, bet draugus visi rinktis turi atsakingai...

nu

nu portretas
butu labai puiku ,jei pasirupintu ,kad tas su-bin-gal-vis sestu ilgam

Lietuvis

Lietuvis portretas
Pykite, mielos moterys , nepykite bet esate taip pat atsakingos už tokius smurto proveržius. Jus galit sau leist "paerzinti", "paaudrinti" vyrukus vaikščiodamos pusnuogės, aptemtom kelnėm ,paryškinant savo seksualumą. Tai vat ir prisižaidžiat!!!! Kokį toną užduodat iš vyrų, tokį ir gaunat....vyro jausmai ne žaisliukas. Kita vertus, galvokit su kokiu tipais obuoliaut einant!!!

Lietuviui

Lietuviui portretas
Už ką pitbulius įžeidinėji? Pitbuliai taip nesielgia, nebent juos išsigimę žmonės priverčia...

xxx

xxx portretas
maziau reikejo gerti. Nebutu alkoholio, nebutu ir problemu. O dabar vieni piemenys sodyboje. Ir durnam aisku, kad bernai nores sekso.... Kodel tevai isleido vienus mokinius?

Kristin

Kristin portretas
Saunuolis prezidente. As Jus visada prisimenu nuo vaikystes. Aciu, kad aplankete mergina, tai daug ka reiskia mums nusivylusiais teisingumu zmonems.

Vai

Vai portretas
Lietuvele.vai Lietuva...apvogta,isvaikyta,pazeminta ir nusikalstemu klanu uzvaldyta....tsakant per 30 metu gavom lzedemokratija liyuviskai.Tai lyg mirtinas HOLOKAUSYTAS nekaltai sunaikintai Lietuvos zydu diasporai...

Kauno Vytis

Kauno Vytis portretas
Tas išsigimėlis marozas pyyderastas Mantas Icikevičius pozavęs su motinos liemenuku selfie, jau turėtų būti apsišikęs iš baimės. Kai G. Nausėda susidomėjo šiuo įvykiu ir aplankė merginą. Jau tegul tas erelis gryžta 5-6 metam į zoną. Galėjo per tokį balvoną baigtis kaip su Strazdauskaite. Tokiu išsigimėlių pilna gatvėse.

Dedei

Dedei portretas
kaip neviešinamos pavardės? Visi žino jų pavardes ir vardus. Netgi Delfio straipsnyje apie mergaitės operaciją,yra komentaras su gatve ir namo numeriu.

DEDE

DEDE portretas
Svarbiausia ,kad nusikaltelis sestu uz grotu ir gautu tiek,kiek priklauso uz toki ziauru nusikaltima,o jo tevai gautu solidzia bauda uz sunaus neprieziura ir taip pat butu teisiami.Dabar kepstelejusi vaikui motina tampoma po teismus,osiu teveliu net pavardes neviesinamos.Teisingumas turi visiems but vienodas.

Nu

Nu portretas
Kukū...raitis yra kukū...kukū...raitis!

Arunas

Arunas portretas
Idomu kokie korumpuoti velniai nustate lengvus kuno suzalojimus jai jiem taip butu suzalota kaip skambetu .mano sunkus kuno suzalojimas ir toks velnias kuris taip padare seniai jau butu pakeites orentacija ir sedetu kaliuze .geda kad pas mus tokia korumpuota teisesauga nekalbant apie valdzia.gaila merginos ir jos tevu .

dede

dede portretas
kai ministras Kukuraitis nuėjo prie Matuko kapo - tai visi dergti ji puole. o kai nauseda -oj koks humaniskas

AS manau

AS manau portretas
O Uspaskichas ko tyli?Tai jo klano nariai tevai.Kaip bebutu bet jis turetu pasirupinti savo nariais ,kad jie neziuretu kaip issukti sunu smurtautoja,o galvotu apie nukentejusia.

KAUNIETIS

KAUNIETIS portretas
kad mergina dar po narkozes.

vyte

vyte portretas
kas del teisesaugos,tai prezidento igaliojimai labai dideli ir net perdaug.Prezidentas skiria visu jegos strukturu vadus,teisejai daro karjera deka prezidento,gen.prokuroras skiriamas vieno zmogaus.Taip neturetu butiPrisiminkit kas paskyre dabartinius gen.plicijos komisara,gen.prokurora ir t.t.Prezidentas gali labai daug,tik noro reikia tureti ka padaryti.O iki siol to noro nebuvo.....

Ilona

Ilona portretas
Štai tau ir prezidentas su šeima,pliusiukas jo naudai,daug reiškiantis poelgis

Anonimas

Anonimas portretas
Ant smailo kuolo!! ta skystapauti ,jeigu nepajegus susitvarkyti savo mizhini

Nu

Nu portretas
Grazu is prezidento puses,deja musu prezidento igaliojimai labai mazi,tai atsitiktu Baltarusijoj jau jis sedetu kaleime

Saule

Saule portretas
Dar teisesauga reikia gerai papurtyti,kad nusikalteliai negaletu uz kysius gauti laisve.

Rasa

Rasa portretas
Reiktų pertvarkos teisėjų ir prokuraturos įstaigose,kad nebeliktų kišeninių ministrų...gal tada teisingumas nugalėtų....

...

... portretas
Che - va ką gali PINIGAI: "Tą merginą jau PATS NauSėda aplankė, ko jūs DAR norit aš mūsų VARGŠELIO berniuko". :/

Anonimas

Anonimas portretas
Pliusas prie Nausedos autoriteto. O jei pades ta galvija ikisti uz grotu, bus dar vienas pliusas. Nors dabar manau, musu teisesaugos pataikunai tikrai pasistengs itikti naujam prezidentui. Deja, musu poniute nerado tokiam dalykui laiko, vis kariauja su rusais...

nuomonė

nuomonė portretas
Už ką, žmonės myli ir po mirties Velso princesią Dianą, už jos begalinę pagarbą ir meilę žmonėms.

Inga

Inga portretas
Saunuolis Prezidentas!!! Nors karta zmones issirinko tinkama Prezidenta neabejinga paprastu zmoniu skausmui.

Taip

Taip portretas
Butent to mes ir tikejomes. Kad si zinia isgirstu Prizidentas! Dabar viskas bus savo vietoi!!

As

As portretas
Uz Nauseda! Stipru!

Rimui

Rimui portretas
ne tame esmė... banke,ne banke dirbtų. Yra esmė,kad Nausėda mergaitę aplankė po prezidento rinkimų,o ne prieš juos,kaip daro daugelis norinčių lyžtelt į vieną vietą vardan savo kėdės.

Lietuvis

Lietuvis portretas
Svarbiausia dabar tą ,,pitbulį,, atskirti nuo žmonių,...neaišku kada vėl jam užeis agresijos priepuolis... Malonu, kad mūsų prezidentas tokios jautrios širdies ir aplankė žiauriai sumuštą mergaitę. Tikimės teisingos bausmės, kad auka ir Lietuvos žmonės nebūtų bauginami.

tikiuosi

tikiuosi portretas
p. Nauseda des visas pastangas, kad nusikaltelis atsakytu pagal pilna programa be jokiu islygu

O kodėl?

O kodėl? portretas
Galėjo magnolija per 10 - metį panašų žestą padaryti, bet gimęs šliaužioti skraidyt negali...

...

... portretas
Julyt, elementaru: "Pasakyk kokiai partijai priklausai, pasakysiu kas tu".

Julija

Julija portretas
Kodėl visą laiką žurnalistai pabrėžia, kad nusikaltėlio tėvai yra Darbo partijos nariai ?

...

... portretas
Geriau būtų savo rankomis tą gyvulį nušovęs... merginai nuo to lengviau netaps, bet visuomenei saugiau taptų.

Rimas

Rimas portretas
Kaži,jei dirbtų banke,ar atvyktų pas merginą?.....Visas gerumas,kai atsiduria valdžioj.

O tà, kad

O tà, kad portretas
Labsi žmogišksi pasielgė ir paridė, kad taip lengvai tas visuomenės oarazitas neišsisuks. Prieš įtakingus tėvus stojobįtakingesnis padorus žmogus

Italas

Italas portretas
Kas čia per šau

na

na portretas
Ir ką?
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių