Incidentas su vaikais: kas dangsto pareigūną?

Grįžti į straipsnį

Nukentėjusysis

Nukentėjusysis portretas
Aš taip pat dar būdamas nepilnametis prieš kokius 6 metus esu gavęs nuo mento. Pagalvojo, kad jų rajoną apvaginėjam, o mes tiesiog pas draugą eidavom pro jo kiemą (į jį neįeidami). Naktį padarė pasalą su kaimynais (keli iš jų buvo girti), pasigavo mus, pasiguldė ir spardė. Bandėm klaust kas, už ką, kodėl, tai gavom dar stipriau, iškvietė policiją ir paleido mus lyg niekur nieko... Nuo tada nekenčiu mentų. Domeikava, Kaunas. Aš tau, kiaule, atkeršysiu.

Petras

Petras portretas
Kas su tais vaikais negerai, "mento" namą.. Tai kai jų namą plėš ne pas tą "mentą" kreipsis jų tėvai? Kokie degradavę žmonės tokie patys iš tos erdvės ir pareigūnai, nepateisinu, bet kaip šaukia taip ir atsiliepia. O tam reik galvot su kokiais draugais tryntis.

Situacija

Situacija portretas
Pareigunas juk ne zmogus,jis neturi vaiku,jis guli tik girtas per Angelu sargu diena. Jo namo langai neduztantis,jo vaikai nieko nebijo ir neissigasta kai paaugliu gauja namus puola,jis policijos nekviecia nes pats policininkas. Jis tik is niekur nieko laksto su chalatu po miesteli. Na matomai beprotis.....

Ievai

Ievai portretas
Aš manau čia viskas dėlsito: Kiek man zinoma,straipsnyje minimas pareigunas pernai metais pasodino ponios Linos vyra,nepilnamecio patevi. Gal todel cia lieja toki tulži ant pareiguno?????

Ieva

Ieva portretas
Bet jau komentarai kiti...rašo kaip pasamdyti.Dauguma net nesigylina į straipsnio antrašte,ir kiek suprantu labai yra už,kad būtų mušami vaikai.Ir kiek žinau tai nėra pirmas kreipimasis į teismą,dėl M.Ylos rankų nevaldymo,dėja pastoviai išlipdavo sausas iš balos.Labai gerai kad paviešinta,gal šį karta prokuratūra atsimerks.

Son of Anarchy

Son of Anarchy portretas
Apsimyžes,girtas gatvei per angelu sargu diena šitas voliojosi "pareigunas".

Zuvis

Zuvis portretas
Vat auginau vaikus ir kol buvo nepilnameciai neleisdavau i jokias naktines sventes. Maza kas,pilna apsirukusiu,girtu ir siaip neadekvaciu. Aciu dievui vaikai suprato ir jokiu incidentu nebuvo.....

Oho

Oho portretas
Vaikai mokosi langus daužydami??! Eina jaunimėlis kuriam dar motinos pienas nuo lūpų nenudziuves ir jiems viskas galima, jie nebaudžiami... O pareigūnas kuris gynė savo turtą, šeima ir vaikus linčiuojamas ir jums čia normalu?

Tiesiog

Tiesiog portretas
Aš apakęs, kiek dar žmonių yra, kurie palaiko smurtą. Ne apie šeimą ir vaiko auklėjimą straipsnis! Straipsnis apie pareigūno smurtą vaiko atžvilgiu. Kaip jis ten atsirado, vėlu paros laiku ir ką ten veikė - tai niekaip nesusiję su šiuo straipsniu. Pareigūnai turi atsakyti už savo veiksmus. Vaikai lieka vaikais, jie dar tikrai mokosi gyventi, iš klaidų mokosi. Statutinis pareigūnas turi būti psichiškai ir emociškai stabilus bet kokiu atveju. Turi būti taikomi dvigubi standartai už tą nešiojamą vardą.

21

21 portretas
Kiek čia mentą užstojančių! Spėju visa mentinė susirinko komentuot koks mentas geras ir kokia mama ir paauglys netikę

Anonimas

Anonimas portretas
Eh milicija milicija ... na pavadinimas policija ... bet

Siaubingas siaubiakas

Siaubingas siaubiakas portretas
Milicininkas atsisake prevartauti vaika, todel motina supiko, nes negavo atligio uz vaiko tvirkinima, uz kuri butu nupirkusi vodkes su kanapem.

o kas dangsto tave Liana Krapovickaite

o kas dangsto tave Liana Krapovickaite portretas
dvi paklodes čia prirašei, aš suprasčiau, kad būtum ten įvykio vietoj, dabar pezi šūdą ir dar pareigūną atliekanti savo darbą mali su šūdų, juos saugoti reikia, nes greitai bus yrašyti į Lietuvos raudonaja knyga

o toje

o toje portretas
verandoje nėra kamerų??? Ir kodėl mama taip kategoriškai teigia kaip viskas vyko, jei jos ten nebuvo??

Linos sūniukas

Linos sūniukas portretas
Nebuvo prie namo, langų išdaužyti nebandė, bet į snukį gavo... Reiktų suprasti - namo šeimininkas songokas ir pasiuntė kamehame :D Jei rimtai - mamyt, logiškai pamąstyk ir suprasi, kad vaiko pasakojime nesueina galai.

Abejoju...

Abejoju... portretas
"nukentėjusiųjų" nuoširdumu . Kad ir koks žmogus bebūtų, reikia provokuoti, kad tas atsitiktu... reiktu išvis pasidomėti... gal vėl kokios partijos .... Ir dar... kur vaiku prieziura? Ka nepilnametis ten veike....

Faktas

Faktas portretas
Lansberg plikom rankom svaide ru tankus, todel siulom vietoj milicijos, viena ji paskirti patrulioti gatves, jis su savo dydveriais gerasirdziais pedoparteciais isgelbes vaikus nuo visokiu woldemortu ir tradiciniu seimu.

Xc

Xc portretas
Nušauti Tą Menta

taip

taip portretas
siandien beveik visi farai tarnauja saikai su retom isimtym tai ilgai neuzsibuna skvernu brolija privercia atsistatydint -;;-;;-;;-'''

Prajuokino

Prajuokino portretas
Kažkas mėtė gniūžtes, bet tikrai ne Linos sūnus. Kažkas vėl ėjo mėtyt, bet tikrai ne Linos sūnus. Visi išsibėgiojo, tik ne Linos sūnus. Bet tik jis, va, kažkodėl vienintelis buvo sumuštas pareigūno, kuris lakstė su chalatu po apylinkes su draugu, kuris buvo tik su šortais.

Gyventojas

Gyventojas portretas
Kiek man zinoma,straipsnyje minimas pareigunas pernai metais pasodino ponios Linos vyra,nepilnamecio patevi. Gal todel cia lieja toki tulži ant pareiguno?????

Žiniuonė

 Žiniuonė portretas
Kur motinos protas ...išleisti nakčiai į gatvę, 13 metų paauglį,po to laksto ieško kaltų,Pati kalčiausia. Palauk moterie prisivergsi nuo to vaikio.

Anonimas

Anonimas portretas
Policija gerai daro kad tuos jaunus banditelius aukleja. Zmoniu tukstantamete ismintis sako - lenk medi kol jaunas nes isaugs banditas.. Gera kekse motinele kad leidzia nepilnameti slaistytis vidurnakti po miesta. Tikriausia ir apsirukes ar prisproges buvo. Na negali susirinkusi gauja angeleliu choralus giedoti.

Vaikučiai

Vaikučiai portretas
irgi visada geručiai,senus žmones apmėto akmenukais,koją pakiša,o ir langus daužyti bando,bet tą daro kiti ,kaimynų vaikai,ne mano.

Kaimynas

Kaimynas portretas
Normalus bahuras yla, nepulkit

Mentu muziku

Mentu muziku portretas
Gauja,yra nevaldoma,ir nebaudziama?

Kopūstas.

Kopūstas. portretas
Geras Policijos Pareigūnas, jis lenkia medį kol jis jaunas, o paskui jau ir per vėlu gali būti.

Kopūstas.

Kopūstas. portretas
Reik, reik Nepilnamečius Auklėt, daugiau tokių Policijos Pareigūnų būtų tai bent gal tvarka gautūsi su tais Nepilnamečiais nes jie labai gerai apsiskaitę apie savo Nepilnametystės Teises kaip juos Zakonas gina. Pareigūnui linkiu Sėkmės ir toliau Auklėjant Malalietkius.

a skriaust baust apmokestint politika duoda rezultatus

a skriaust baust apmokestint politika duoda rezultatus portretas
kaip sakoma policijos pareigunas - nezmogus - jis valdzios yrankis... bukas be teises galvot ir 24/7 privalo aklai vykdyt ystaymus... is kitos puses bukas aklai vykdantis ystaymus pareigunas per ystaymu rema ziuri i ystaymais nuzmogintu zmoniu banda ir mato : piliecius - privalomu mokesciu ir preivoliu atlikejus kuriuos uz nepaklusnuma privalu baust skriaust kirsint provokuot ir apmokestint...viskas tam ka valdovams ir valdziai butu gerai...viskas pagal ysrtayma...atsiminkit vaikuciai jei pareigunas tai jis jau iki mirties...ir 24/7 ...ne jus jam o jis jum nurodynes a jeigu nepaklusit teisetiems pareiguno reikalavimasms tai gerbiama prokurore jum paskirs priverstini medikamentini gydima tam ka nustotumet galvot klaidingai...

Abi puses

Abi puses portretas
geri gaidelioniai ir tiek. Ir nera cia ko kiausu pazastyje ieskoti!

ll

ll portretas
Tai mama ne su savo vaiku sutinka Naujus metus ir jai normalu, kad su kitais paaugliais vėlai alubariuose sėdi ir laukia N.Metų ir kur vaiko tėvas?Dėl girto policininko veiksmu tai išsiaiškins,niekur jis dabar ne dings,bet vaikas ypač jei toks geras vėlai vakare turi būti su tėvais.Gal kada ir pas mus bus tokia tvarka,kaip Austrijoje kur vaikai be tėvų viešose vietose nesišlaisto,ypač vakarais,.

Tai

Tai portretas
Kauno policijai teko is Vilniaus E, Jablonski atsiust vadovaut ,kas daresi Darius su draugelu i Ispanija tvarka daryt , kiti kontrabandinem prekem , ,buves igaliotinis Petras, B. koki medzio spirita stumde , kol pats gala gavo , daug policininku baigia darba iesko lengvo pragyvenimo ir jie ner ir nebuna saziningi .

to tam kur neseniai buvo

to tam kur neseniai buvo portretas
tu kaip įsivaizduoji malalietkų pydariukų veiksmus? Keliese pasitikę duoda tau į snukį, atima pinigus, .Telefoną dar palieka kol paskambinsi policijai. O tada ir tą atima. Klausimas - ką vartoji?

Klaipėdietis

Klaipėdietis portretas
Policinikas - Putinas

kokie buki tautieciai

kokie buki tautieciai portretas
paskui išrenka koncervus tokius kaip celofanas ..ir t/ dar farai kalti .patys pirma pvz.parodykit nuo saves pradekit auklejimo kulturos stoka .

Gyventojas

Gyventojas portretas
Kėdainiu policija, ypač yra kriminalinė yra tiesiog apgailėtina. Prastesne situacija jau dešimtys metu negu ligoninė. Šitas degradas, alkoholikas m.yla visiems čia žinomas, knyga būtų galima parašyti kiek jis prisišikęs, bet tarp aukštesniu pareigūnų niekas nereaguoja į skundus, niekam neįdomu. Ranka ranka plauna :)

tam ku nesenai buvo

tam ku nesenai buvo portretas
Todėl reikia iš karto kviesti policiją, neužsiimnėti Linčo teismu.

neseniai buvo

neseniai buvo portretas
Šilainius šiurpina nepilnamečių gauja. Jei nuo to brudo atsigisi - garantuotai praneš kad tu juos užpuolei ir sumušei.

vaikai meluoja

vaikai meluoja portretas
prisimenat neseną istoriją KTU gimnazijoje. Be teismo nuosprendžio paskelbtas "kaltininkas", vardas, pavardė. Tai jau nusikaltimas prieš asmenį. Ir visi tie kaltinimai subliuško. Mergos melavo. Toliau. Nepilnametė gal nuo laiptų nukrito, gal snukin nuo draugių gavo. Nosis kraujuoja. Mokyklos direktorei pareiškė kad ją sumušė mokytoja.

keidanskas

keidanskas portretas
Miglota istorija.Vaikas N.Metų vakarą išleidžiamas į gatvę ir vietoj eglutės pasirenka kokio tai baro verandą.Paskui kokie tai pramoginiai sniego mėtymai į svetimus langus.O policininkas ką,nusikalto siaubingai su tomis promilėmis savo namuose sutikinėdamas N.Metus?Aha,ir po antros sniego gniūžčių salvės išėjęs lauk turėjo pagal kokį tai protokolą užsivilkt fraką?O kad tokie škietai,ypač krūvon susibūrę,dar ne tokių ,,šposų''pridaryt sugeba mes jau ir be laikraščių žinom.

Kaip tik gauna antpečius

Kaip tik gauna antpečius portretas
taip iš karto tampa dievais

Birutė

Birutė portretas
Paauglystė- toks amžius, kai tėvams reikia labai atsargiai priimti jų sprendimus. Žinau atvejį, kai tėvai tokį neišleido švęsti su draugais Naujųjų Metų , tai jis iššoko per balkoną ir užsimušė. Aš sutinku su ta nuomone, kad tas policininkas, dėl chuliganizmo, turėjo pranešti į policiją ir būtų atvažiavęs ekipažas ir pasikalbėjęs su paaugliais. O dabar jis prisidarė sau bėdos iš nieko. Tuo labiau, kad jam tik mėtėsi sniegais o jokių dūžių ir nebuvo. Žmonės vieni kitus pažysta ir kalbos greitai pasklinda.

Vatansbergis

Vatansbergis portretas
Milicija tai bandytu saika, kuri skriaudzia taikius seimunus, kurie net cento nepavogtu.

Anonimas

Anonimas portretas
n0e policija baisi o 0tevai ir ju vaika0i

Anonimas

Anonimas portretas
ŠAIKA

L

L portretas
Lietuvos policija tai gėda prieš pasaulį ju elgesys

X

X portretas
Apie Lietuvos policija tai baisus padalinys tai rodo fanai laidoja šlykštu

Tomas

Tomas portretas
Maza vaika isvare viena prie eglutes nakti? Gal tikejosi, kad bartosevicius ji patvarkis, o poto is jo gaus atligi? Beet nedoras pareigunas apsaugojo vaiko?.......

Nagli

Nagli portretas
Pacukai kai bandoje jie kieti ....kai po viena kelnes deda.tėvu auklėjimas baisus.

Arūnas

Arūnas portretas
Tai, kad ne ant to vaiko išsiliejo. Šitam ponui policininkui, reikėjo iškviesti Policijos ekipažą, kad tuos paauglius sudrausmintų o ne pačiam su chalatu lakstyti po miestelį. Atvykę policininkai ir būtų išsiaiškinę to incidento esmę ir kaltininkus. O ne griebti auklėti pirmus , po ranka, pasitaikiusius.

Vaje

Vaje portretas
Koks mano sūnelis geras ir pūkuotas. Nepilnametis valkiojasi, o policininkas kaltas. Neaišku ko tas vaikelis taip uodegą suka. Mamyte, auklėk savo vaiką, neleissk su gaujom jokiuose baruose naktinėt. Esi pati kalta. Vaikas aišku nėra šventas.

Normalūs

Normalūs portretas
Vaikai taip nesielgia, normalūs milicinykai irgi taip nesielgia, tiesa kažkur ten

Jis istatymo sergeyojas

Jis istatymo sergeyojas portretas
Policininkas turi but auksciau savo asmeninio kersto ir privalo laikytis istatymo kaip pavizdys visai visuomenei

Na

Na portretas
Kazkas turi aukleti paauglius, jei tevai nesugeba isaukleti
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių