Miesto centre sustabdytas įtartinas ekipažas: nelegalių migrantų banga atsirito ir iki Kauno?

 • Teksto dydis:

Į Lietuvą plūstant nelegalių migrantų būriams nerimastingas signalas gautas ir iš Kauno. Antradienį perpiet Jonavos gatvėje pastebėtas ir sustabdytas autobusiukas. 

Kol kas pareigūnai negali pasakyti, ar pranešėjų įtarimai pasivirtino, ar neteisėti migrantai kažkaip prasmuko iki Kauno.

Kauno policijos atstovė Odeta Vaitkevičienė portalui kauno.diena.lt patvirtino, kad 13.11 val. gautas pranešimas apie Kaune pastebėtus galimai neteisėtai šalyje esančius žmones.

„Pareigūnai nuvyko tikrinti informacijos. Jie dabar dirba įvykio vietoje. Autobusiuke rasta užsieniečių. Tikrinamos jų tapatybės. Laukiame Valstybės sienos apsaugos pareigūnų“, – portalą kauno.diena.lt informavo O. Vaitkevičienė. Jos turimais duomenimis, dalis užsieniečių turi asmens dokumentus, dalis yra be jų.

Laimučio Brundzos nuotr.

Portalo skaitytojų užfiksuotose nuotraukose matyti, kad tarp sulaikyto ir išlaipinto ekipažo narių yra vaikų. Skaitytojo teigimu, į autobusiuką galėjo būti susigrūdę apie 17 asmenų ar net daugiau. 

Autobusiuke rasta užsieniečių.

Valstybės sienos apsaugos tarnybos Komunikacijos skyriaus vedėjas Rokas Pukinskas portalui kauno.diena.lt teigė, kad perims Kauno policijos sustabdytus asmenis.

Jis dar negalėjo patvirtinti, ar sulaikyti migrantai šalies sieną kirto neteisėtai. „Kai jie mums bus perduoti, tada bus aišku. Šiuo metu negaliu pasakyti, iš kur tie žmonės. Gal jie yra iš Latvijos? Latviai irgi tokį centrą turi“, – teigė R. Pukinskas. 

Į Lietuvą per sieną su Baltarusija šiemet pateko rekordiškai daug, apie 4 tūkst., neteisėtų migrantų.

Lietuvos pareigūnai išaugusius migracijos srautus vadina Baltarusijos režimo hibridine agresija. Dėl to šalyje paskelbta ekstremali situacija.

Valstybės sienos apsaugos tarnybos vadas Rustamas Liubajevas šiandien teigė, kad į Lietuvą nuo vidurnakčio antradienį neįleista apie 180 neteisėtų migrantų, ketinusių kirsti valstybės sieną iš Baltarusijos.

Vidaus reikalų ministrė pasirašė įsakymą, leidžiantį pasieniečiams apgręžti į Lietuvą atvykstančius neteisėtus migrantus. 

Laimučio Brundzos nuotr.NAUJAUSI KOMENTARAI

Baisu

Baisu portretas
Kaino centre vel sustabde 450 irakieciu islipusiu is dvieju autobusu. O trys juodi emigrantai isprievartavo dvi moteris Ziezmariu kaime. Bet policija juos paleido. O spauda atsisako isspausdinti.

jurate

jurate portretas
jie yra nusikalteliai pazeide valstybes siena ju vietauz grotu nenori uz grotu nesdinkis namo

Anonimas

Anonimas portretas
Pusmetis ir čiulpsit babajams....
VISI KOMENTARAI 54
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių