Kaune žmonės apsupo R. Jakščio namus ir neišleido policijos, kol ji nesurado vaiko

Trečiadienio vakarą Kaune vyko speciali policijos pareigūnų operacija. Į vieną gyvenamųjų namų kvartalą žmonės iškvietė policiją ir neleido pareigūnams išvažiuoti, kol šie nepateko į seksualiniais nusikaltimais įtariamo vyro nuomojamus namus ir nesurado čia, įtariama, slėpto nepilnamečio, rašo delfi.lt.

Policijos pareigūnus privačių namų kvartalo gyventojai iškvietė apie 20.30 val. – jie telefonu nufilmavo, kaip per tvorą peršoko ir tiesiai į namus per terasą pateko maždaug 13-14 metų berniukas.

Į policiją kreipęsi gyventojai teigė, kad vaikas nuėjo į skandalingai išgarsėjusio viešosios įstaigos „Mokinio karjera“ vadovo, garsaus jaunimo mentoriaus Remigijaus Jakščio namus. Pastarasis prieš metus buvo nuteistas dėl kelių berniukų seksualinio tvirkinimo. Policijoje yra atliekamas dar ne vienas tyrimas dėl galimai įvykdytų nusikaltimų.

Pasak namo gyventojų, iškviesti policijos pareigūnai R. Jakščio, kuriam teismas buvo uždraudęs bendrauti su nepilnamečiais, nuomojamame kotedže berniuko nesurado.

Policijos pareigūnai norėjo išvykti, bet žmonės jų neišleido ir pagrasino, kad vėl kvies kitą ekipažą, kol galimai slepiamas vaikas bus surastas. Tuomet pareigūnai telefonu susisiekė su kotedžo šeimininku, jis leido išlaužti namuose įrengtą slėptuvę. O joje ir buvo aptiktas nepilnametis vaikas.

„R. Jakštį policijos pareigūnai uždarė į savo automobilį, ką tik atvyko ir jo advokatė, kurią jis pats išsikvietė“, – delfi.lt pasakojo skandalingų įvykių liudytoja.

Ketvirtadienį Kauno policija pateikė platesnį komentarą dėl šio įvykio.

R. Jakštį policijos pareigūnai uždarė į savo automobilį, ką tik atvyko ir jo advokatė, kurią jis pats išsikvietė.

Policija patvirtino, kad minėtas asmuo, R. Jakštys, pernai buvo nuteistas už nepilnamečių berniukų seksualinį tvirkinimą. Šiuo metu teisme yra nagrinėjama dar viena panašaus pobūdžio byla. Teismas minėtam asmeniui yra uždraudęs bendrauti su nepilnamečiais.

Anot Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato, policijos pareigūnai, vykdydami prevencinę priemonę, bendradarbiavo su gyventojais ir prašė gyventojų pranešti apie bet kokį įtartiną elgesį susijusį su nepilnamečiais. Trečiadienio vakarą, apie 20.25 val. buvo gautas pranešimas, jog Kaune, Pasimatymo akligatvyje, pas 25-erių vyrą pastebėtas nepilnametis asmuo.

„Į įvykio vietą nuvyko policijos pareigūnai, kurie, pasikalbėjus su liudininkais, nepilnametį, gimusį 2008 metais, aptiko pasislėpusį gyvenamajame name esančioje nišoje. Informacija, jog policijos pareigūnams iš įvykio vietos, kol jie neras vaiko, neleido išvykti kaimynai, nėra tiksli“, – informavo Kauno policija.

Anot komisariato, policijos pareigūnai laukė gyvenamosios vietos savininko leidimo nuodugniau apžiūrėti gyvenamąją vietą.

Pirminiais duomenimis, išorinių smurto požymių ant paauglio kūno nepastebėta, apie įvykį informuoti nepilnamečio tėvai, Vaiko teisių apsaugos skyrius.

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos Sunkių nusikaltimų tyrimų valdybos pareigūnai tikslina šio įvykio aplinkybes. Surinkta tyrimo medžiaga pagal Baudžiamojo kodekso straipsnį dėl vengimo atlikti baudžiamojo poveikio priemones.

Anot komisariato, 25 metų asmuo policijos pareigūnams yra žinomas, policijos pareigūnai deda visas pastangas, kad nustatytų nepilnamečio buvimo įvykio vietoje aplinkybes. NAUJAUSI KOMENTARAI

Spalvoti akiniai

Spalvoti akiniai portretas
kodel tu baidykliu nesodina i cype? Kur tas akiniuotas?

Netavo reikalas

Netavo reikalas portretas
As nesuprantu . Lietuva mazyti ,bet daugeja visokiu iškrypėliu . Ar ta lietuva belikusi iškrypėliu kraštu ? Žmonės pradėkime savo teismus... Nes valstybė nesutvarko tuos pedofilus .....Paliks mūsų vaikai traumuoti.Baisu ir į kiemus išleisti ...

Šlykštu

Šlykštu portretas
Iškrypėliai siaučia. Ačiū pilietiškiems žmonėms.
VISI KOMENTARAI 115

Galerijos

Daugiau straipsnių