Krakių miestelyje kilo chaosas: seniūną kaltino slepiant koronaviruso atvejį

Kėdainių rajono Krakių miestelyje nežinomi žmonės melagingai skelbė apie naują koronaviruso atvejį ir kėlė miestelyje paniką, seniūnui dėl jų teko kreiptis į policiją.

Nuotraukos, kuriomis buvo skleidžiama melaginga informacija, socialinio tinklo Facebook grupėje „Krakių turgelis“ pasirodė penktadienį vakare. Nuotraukose matomas asmuo, apsirengęs apsauginiais drabužiais ir užsidėjęs kaukę, imitavo miestelio centre esančios parduotuvės dezinfekciją neva specialia įranga.

Prie nuotraukų patalpintame įraše buvo klausiama ar Krakėse jau yra koronavirusas ir ar valdžia žmonėms meluoja.

Įrašas socialiniame tinkle sukėlė miestelėnų reakciją, daugelis jų kreipėsi į Krakių seniūną Ernestą Barčą reikalaudami paaiškinimo.

„Tas kreipimasis buvo ir tą patį vakarą, ir rytojaus dieną buvo, ir į specialistus seniūnijos kreipėsi pažįstami. Čia buvo šurmulys neprastas“, – ketvirtadienį BNS sakė Krakių seniūnas.

Sulaukęs tokios gyventojų reakcijos seniūnas kreipėsi į policiją prašydamas išaiškinti asmenis, kurstančius paniką maždaug 600 gyventojų turinčiame miestelyje.

Buvau apkaltintas kodėl slepiu, kodėl žmonių neinformuoju. Žmonės paėmė už gryną pinigą.

„Todėl ir kreipiausi, kad labai prastai reagavo žmonės, kilo panika. Buvau apkaltintas kodėl slepiu, kodėl žmonių neinformuoju. Žmonės paėmė už gryną pinigą“, – sakė E. Barčas.

Pasak seniūno, kai tik jis pranešė gyventojams, kad siekdamas išsiaiškinti įvykio aplinkybes jis kreipsis į policiją, įrašas ir anketa, iš kurios jis buvo paskelbtas, iš socialinių tinklų buvo pašalinti.

„Kai komentarai pasipylė, aš parašiau, kad kreipsiuosi į policiją, tai iškart ir įrašas dingo ir to tariamo asmens anketa iškart dingo. O ta anketa tikrai buvo dirbtinai sukurta, kad tik tą įrašą patalpint “, – teigė seniūnas.

Kauno apskrities vyriausiame policijos komisariate dėl įvykio yra pradėtas tyrimas, tai ketvirtadienį BNS patvirtino Kauno apskrities policijos atstovė Odeta Vaitkevičienė.

„Per ePoliciją, internetinį paslaugų portalą, sulaukėme pranešimo, kad kovo 13 dieną, maždaug 22 valandą, pradėjo tarp Krakių gyventojų sklisti informacija, kad socialiniame tinkle vienoje iš grupių dalinamasi informacija, jog galima miestelyje nustatytas koronaviruso atvejis. Pranešime per ePoliciją pareigūnų prašoma nustatyti asmenis, kurie nepagrįstai kelia paniką tarp miestelio gyventojų“, – sakė O. Vaitkevičienė.

Pasak miestelio seniūno, po to, kai įrašas buvo pašalintas ir apie jį pranešta policijai, miestelyje situacija nurimo.

„Šiaip, dabar jau iš tikrųjų esu patenkintas. Į seniūniją su reikalais žmonės kreipiasi elektroninio ryšio priemonėmis, telefonu, elektroninio pašto pagalba. Dabar iš tikrųjų ramu “, – džiaugėsi E. Barčas.NAUJAUSI KOMENTARAI

hara

hara portretas
Kaimams nuo "sarmo" stogus nunese. Nebegerkit tiek...

Su užuojauta

Su užuojauta portretas
Yra toks nelaimingas Žilvinas Užkuraitis iš Naujųjų Lažų kaimo, žmogelis visaip bando išgarsėti. Šiaip dažniausiai visi dalinasi tuo, ką turi... Na o jo pagrindinis turtas - dergimas ant kitų.

dar

dar portretas
Po kiek laiko per tokius durnius ir seniunus isiute gyventojai uzmus,pasirodys kad dabar nauja baime,rusai tai niekis
VISI KOMENTARAI 3
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių