Lietuvą sukrėtusios žmogžudystės byla: Kauno teisme apklausiami nukentėjusieji

 • Teksto dydis:

Kauno apygardos teismas penktadienį tęsė jaunos plungiškės Ievos Strazdauskaitės nužudymo bylos nagrinėjimą, joje pradėta nukentėjusiųjų apklausa.

Nukentėjusiuosius planuojama apklausinėti ir kitame teismo posėdyje, jis numatytas spalio 15 dieną, BNS sakė teismo atstovė Joana Daubaraitė.

Kaip jau rašyta, šioje byloje yra du epizodai: vienas susijęs su I. Strazdauskaitės nužudymu, kitas – su Latvijos piliečių automobilio pagrobimu.

Teismas ir kaltinimą byloje palaikantis prokuroras platesnės informacijos apie proceso eigą neteikia, motyvuodami tuo, kad procesas nėra viešas.

Ankstesniuose posėdžiuose apklausti kaltinamieji, jie savo kaltę pripažįsta.

Karolis Bieliauskas

Pusbroliai kėdainiečiai Karolis Bieliauskas, Leonas Bieliauskas ir Mantas Bieliauskas šioje byloje kaltinami, kad siekdami nuslėpti kitą nusikaltimą bendrininkų grupėje kankindami žiauriai nužudė bejėgiškos būklės žmogų. Jie taip pat kaltinami neteisėtu laisvės atėmimu bei turto sugadinimu.

Mantas Bieliauskas

Maksimali bausmė už šiuos nusikaltimus – laisvės atėmimas iki gyvos galvos.

Leonas Bieliauskas

I.Strazdauskaitė pernai kovo 5 dieną išvyko į Vilnių iš tėvų namų Plungėje ir netikėtai dingo. Po kelių intensyvios paieškos dienų jos kūnas rastas Kėdainių rajone.

Teisėsaugos duomenimis, mergina buvo mirtinai uždaužyta kastuvu.

Įtariama, kad nusikaltimo motyvu tapo prabangus merginos automobilis. Į organizuotą grupę susibūrę kaltinamieji, bylos duomenimis, inscenizavo eismo įvykį, o I. Strazdauskaitei išlipus iš automobilio, ją pagrobė.

Šioje byloje kaltinimai pateikti dar dviem asmenims: marijampolietis Algimantas Stankevičius kaltinamas neteisėtu disponavimu šaunamaisiais ginklais, jis ir kėdainietis Tomas Zagurskas dar kaltinami plėšimu naudojant šaunamąjį ginklą. Jiems skirtos švelnesnės už suėmimą kardomosios priemonės.

Pusbroliams Bieliauskams bei T. Zagurskui taip pat pateikti kaltinimai, kad pagrobė didelės vertės svetimą turtą – daugiau nei 32 tūkst. eurų kainuojantį automobilį ir asmeninius dviejų nukentėjusiųjų Latvijos piliečių daiktus bei pinigus.NAUJAUSI KOMENTARAI

piliete

piliete portretas
Jei Latvijos piliečio byla tuo laiku būtų ištirta ( jei prokuroras nebūtų tingėjęs dirbti) Ieva šiandien būtų buvusi gyva. Kodėl prokurorai neturi motyvacijos dirbti? juk atlyginimai jiems gerokai padidinti? Ju dideli nusikaltimai prasideda visada nuo mažesnių. Užkardinti reikia mažus musikaltimus ir nebus didelių nusikaltimų. Kodėl laukiama kol įvyks nužudymas??????

Blinda

Blinda portretas
Kas cia per papuasai? Ant sakos tokius.

klausimas

klausimas portretas
koki krovini veze si mergina?
VISI KOMENTARAI 8
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių