Mersedeso apgultis Kaune – operacijos dalis: narkotikų platinimo gijos apraizgė ir Pravieniškes

 • Teksto dydis:

Ketvirtadienį portalas kauno.diena.lt skelbė, kad Karaliaus Mindaugo prospektu važiavę vairuotojai bei „Akropolio“ prieigose esančių biurų darbuotojai pasijuto kovinio trilerio dalyviais. Apie 10 val. ginkluoti „Aro“ pareigūnai išguldė mersedeso ekipažą: įvyko su nusikalstamomis grupuotėmis susijusio asmens sulaikymas. Penktadienį teisėsauga atskleidė daugiau informacijos apie šį neeilinį įvykį.

Kaip buvo skelbta, įtariamasis kažkokia nusikalstama veika buvo ištrauktas ginkluotų „Aro“ pareigūnų iš savo automobilio „Mercedes-Benz“ ties sankryža, esančia prie „Akropolio“. Panašu, kad jį sekęs „Aro“ autobusiukas tik ir laukė, kol užsidegs raudona šviesoforo akis. Tą pačią akimirką iš šio autobusiuko be jokių skiriamųjų ženklų iššoko grupė ginkluotų pareigūnų. Ir netrukus mersedeso vairuotojas jau gulėjo ant grindinio veidu į žemę.

„Aro“ rinktinės vadas Viktoras Grabauskas šį šokiruojantį vaizdelį pačiame Kauno centre portalui kauno.diena.lt ketvirtadienį komentavo taip: „Buvo įtarimas, kad su nusikalstamomis grupuotėmis siejamas asmuo, kurį reikėjo sulaikyti, gali būti ginkluotas, todėl ir buvo paprašyta mūsų pagalbos. O jis sulaikytas būtent ten, kur sulaikytas, sulaukus tam pirmo patogaus momento.“

Marijampolės policijos atstovė už pusvalandžio po įtariamojo sulaikymo tegalėjo pridurti, kad kolegos iš „Aro“ buvo pasikviesti į pagalbą ir todėl, kad šis asmuo jau yra baustas už pasipriešinimą pareigūnams.

Penktadienį policija pranešė, kad Marijampolės kriminalistai su „Aro“ kovotojais Kauno mieste surengė sulaikymo operaciją bei atliko didelio masto kratas Pravieniškių pataisos namuose.

Pareigūnai identifikavo tarp regioniniu mastu veikusios asmenų grupės veiklą. Anot Marijampolės apskr. VPK, ši grupė dideliais ir labai dideliais kiekiais Lietuvos miestuose platino narkotines bei psichotropines medžiagas. Dauguma asmenų, priklausę minėtai grupei, yra kriminalinės asmenybės – anksčiau teisti ir kalėję už tyčines sunkias ir labai sunkias nusikalstamas veikas.

Ilgalaikės operacijos metu Marijampolės, Kauno ir Prienų miestuose buvo vykdomi sulaikymai, kurių metu konspiracinėse slėptuvėse bei kitose vietose buvo aptikti dideli ir labai dideli kiekiai narkotinių bei psichotropinių medžiagų: kanapių, amfetamino, MDMA, kokaino. Operacijos metu iš viso sulaikyta ir išimta virš aštuonių kilogramų narkotinių ir psichotropinių medžiagų.

Ketvirtadienį Marijampolės policijos pareigūnai kartu su „Aro“ kovotojais Kaune sulaikė kaunietį, įtariamą didelių kiekių narkotinių medžiagų platinimu bei prisidėjimu prie narkotikų platinimo tinklo organizavimo Kaune bei kituose miestuose.

Kadangi šios asmenų grupės veiklos organizavimo gijos buvo nustatytos pataisos namuose, penktadienį Marijampolės pareigūnai kartu su Kalėjimų departamento Kriminalinės žvalgybos skyriaus pareigūnais atliko didelės apimties kratą Pravieniškių pataisos namuose, kurios metu rasti tyrimui reikšmingi objektai.

Tyrimui vadovauja Kauno apygardos prokuratūros prokurorai. Ikiteisminio tyrimo metu įtariamųjų ratas gali plėstis.

 

 NAUJAUSI KOMENTARAI

Morgana

Morgana portretas
pagrindinės platinimo gijos- seime. Pasistengsim.

Čia,

Čia, portretas
biskį ne į temą: Kodel visi merso ir bemvų vairuotoja, važinėja nenusivalę sniego nuo galinių stiklų?Negi visi banditai?...Ką slepiat? A,a nefasonas, durneliam, valyt langus? Supratom...

SUSODINT

SUSODINT portretas
VISAS ISGAMAS,PAGARBA PAREIGUNAMS!
VISI KOMENTARAI 9
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių