Nelegalus mėsos versliukas užsidarė po pilietiškų gyventojų skundo

Grįžti į straipsnį

Į mėsos skundus sureagavote

Į mėsos skundus sureagavote portretas
O narkodilerius kada suiminėsite?

Pilietiški

Pilietiški portretas
Padugnės

nu

nu portretas
jo mekesciu nemoka ,gal prakuto ...taii iskunde.

Įvykių stebėtoja

Įvykių  stebėtoja portretas
Areštuoti visus , nemokančius mokesčių.

Paklauskite

Paklauskite portretas
saldytuvus tampanciu furistu,kokia mesa is Ispanijos,pakeliui Lenkijoje "virsta lietuviska"! Prekybcentriuose dar ne toki mesla perkate!

stukaciai

stukaciai portretas
stukino ir i sibira zmones veze

Nurodė SUNAIKINTI?

Nurodė SUNAIKINTI? portretas
Blyn pilve NAIKINU geriausiai....

O tuo tarpu

O tuo tarpu portretas
Afrikoje vaikai badauja.... Siųskit mumus, suvalgysim...nes mirštama badu... Kas neleis dėl savęs augintis, gamintis... OŽIAI, STUKAČIAI ir PAVYDUOLIAI...

Veikia istisi

Veikia istisi portretas
cechai dar blogesnemis salygomis,superkantys "sava mirtimi" atsiradusia mesa ir pristatantys gaminius i prekybos tinklus! Yra net konservu fabrikeliu,isikurusiu buvusiose kolchozu fermose. I juos irgi plaukia kritusiu,subrakonieriautu gyvunu mesa,zuvis ir virsta graziomis skardinemis. Tik ... Jie "stoga" turi!

Čia ne piliečiai

Čia ne piliečiai portretas
O STUKAČIAI...

Kaunietis

Kaunietis portretas
Vajėzau,vel antisanitarinės sąlygos,o ką didieji gamintojai daro,ka į dešras deda? Paskaičius gamintojų sudėtį,tiek chemikalų,kad iš dešros gerą bombą galima padaryti

Nu ,

Nu , portretas
Tai cia nieko nuostabaus JUK LIETUVIAI .vienas kitam is pavydo grelles perkastu!!! Nezinau nemaciau KAIP buvo gaminama BET MANYCIAU NEBLOGIAU TEN KUR GAMYBA VYKSTA I PARDUOTUVES TIK MATOT TIE TURI DAUG TAI IR VISOKIOM KOMISIJOM TEPA STORAI O TAS KURIS RUKINO 30 kg ir dar saldikli turejo 40kg TEPTI NETURI IS KO!!!!!!! Taigi KAIP prisimenu tevai augindavo kiaules ir zinot rukydavo gal po 50kg. O DABAR NIEKO NEGALIMA PARSIUKO AUGINT NEGALIMA ,RUKYT MESOS NEGALIMA,O PERST AR GALIMA ???? IDIJOTU SKUNDIKU VAGIU GAUJOS.

patiko

patiko portretas
geras

Galerijos

Daugiau straipsnių