Pagrobimas Rukloje: auka – agresyvi daugiavaikė motina

Moters pagrobimo ir grasinimo sudeginti istorija Rukloje, Jonavos rajone, įgauna naujų spalvų.

Moters pagrobimo ir grasinimo sudeginti istorija Rukloje, Jonavos rajone, įgauna naujų spalvų.

Ruklos seniūnas Gintas Jasiulionis teigia, kad apie šiurpius savaitgalio įvykius policijai pasakojusi  34 m. gyventoja I. V. mėgsta girtauti, o apsvaigusi būna labai agresyvi.

Anot jo, nukentėjusioji yra daugiavaikė motina, tačiau mėgsta "laisvą gyvenimo būdą", yra įtraukta į socialinės rizikos šeimų sąrašą.

"Mano žiniomis, iš jos yra atimti trys vaikai. Ketvirtas laikinai taip pat perduotas močiutei. Svarstoma, ar visam laikui atimti ir jį", – portalui kaunodiena.lt teigė seniūnas.

Jis teigė, kad prieš mėnesį socialinės darbuotojos moters buvo ne tik išplūstos, bet ir iš jos sulaukusios grasinančių susidoroti žinučių telefonu.

"Nenustebčiau, jei bent dalis jos pasakotos istorijos apie pagrobimą ir grasinimą sudeginti yra išgalvota", – kalbėjo G. Jasiulionis.

Seniūnas pasakojo, kad I. V. dažnai matęs su pamušta akimi. Kauno apygardos prokuratūros Kauno miesto apylinkės prokuratūros Penktojo skyriaus prokuroras Artūras Bužavas teigė, kad moteris policijai buvo žinoma dėl kitų ikiteisminių tyrimų.

Policija tebeieško dviejų įtariamųjų, kurie galėjo pagrobti šią 34 metų daugiavaikę motiną ir grasino ją sudeginti. Kiti du įtariamieji, kurių vieną auka pažinojo ir nuo jo jau buvo nukentėjusi anksčiau, sulaikyti.

Pirmasis sulaikytas, o vėliau ir suimtas 45 m. moters skriaudikas – Kauno miesto gyventojas, jis jau yra teistas už žmogžudystę. Vyras yra sumušęs I. V., tačiau ši jam atleidusi ir kaltinimų nereiškusi.

Antrasis įtariamasis – Jonavos rajono gyventojas V. V. ketvirtadienį iš areštinės paleistas. Jam skirtas rašytinis pasižadėjimas neišvykti. Šis 38 m. vyras jau yra teistas už vagystes.

I. V. policijai pasakojo, kad spalio 26 d. apie 20.40 val. jai einant Piliakalnio gatve, Ruklos miestelyje, prie daugiabučio namo laiptinės ją užpuolė keturi vyrai. Vienas iš jų esą sudavė jai ranka į veidą, po to keliese, panaudodami fizinę jėgą, atėmė mobilaus ryšio telefoną ir prievarta ją įgrūdo į lengvojo automobilio bagažinę. Nuvežę į netoli Ruklos miestelio esantį miškelį, vyrai prievarta ją girdė alkoholiu, grasino sudeginti. Nutaikiusi progą I.V. nuo užpuolikų pabėgo.

Pareigūnų teigimu, po įvykio moteriai nustatytas vidutinis girtumo laipsnis.

Žmones, mačiusius minėtą įvykį Piliakalnio gatvėje, Ruklos miestelyje, ir galinčius suteikti informacijos apie įtariamuosius asmenis, policija prašo pranešti bendruoju pagalbos telefonu 112, Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Jonavos rajono policijos komisariato telefonu 8 349 33 100 arba Kriminalinės policijos skyriui telefonu 8 349 72 992. Taip pat informaciją galite suteikti naudojantis policijos elektroninių paslaugų sistema www.epolicija.lt.NAUJAUSI KOMENTARAI

VA

VA portretas
TOKIOM DEGRADĖM AUKOJAM MAKARONUS , O JOS CIRKUS TAISO DYKO PRISIĖDĘ IR ŠNABE UŽPYLĘ.

v

v portretas
Kas ja degins sumane pinigeliu uzsidirbti

nelaimingi

nelaimingi portretas
vaikai, bet žmogaus teisės ypač gina tokių šiukšlių teises, o galėtų pritarti jų kastravimui ir tauta apsivalytų, nebūtų nelaimingų vaikų.
VISI KOMENTARAI 4
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių