Po avarijos ties Giraite pratrūko: kritikai, šįkart kaltas ne BMW

 • Teksto dydis:

Pirmadienio popietę kelyje Kaunas-Klaipėda, ties apsisukimu į Giraitę, į BMW rėžėsi automobilis „Opel“. Po smūgio BMW nulėkė nuo kelio ir trenkėsi į kelio atitvarus. Laimei, per avariją niekas nenukentėjo, tačiau pastarąjį automobilį vairavusios moters artimieji turi atsaką eismo įvykio kritikams, manantiems, jog dėl to, kas įvyko, kaltas BMW.

Atsakomąją reakciją eismo įvykyje dalyvavusios BMW vairuotojos artimieji paruošė tada, kai portale kauno.diena.lt perskaitę informaciją apie avariją internautai vėl nepristigo kritikos strėlių: „BMW šoferiai – budeliai. Gal „atskrido“, kol „Opel“  sukosi. Ten greitis – 80 km/val. Blogai įvertino situaciją, manė, kad taisyklės BMW negalioja ir gali nepraleisti pagrindiniu keliu judančios mašinos. Nesvarbu, ar ji skrido, ar važiavo“, – pirmadienį plūdo kai kurie internautai.

„Ta vieta yra beviltiška, kol nepadarys viaduko, skirto posūkiui į kairę, į Giraitę geriau važiuoti nuo pietinio apvažiavimo, už sankryžos į dešinę. Šioje vietoje avarijos dažnai įvyksta dėl iš „Viados“ išvažiavusių ir tiesiai į apsisukimą per ištisinę juostą „neriančių“ gudručių kaltės. Porą šimtų metrų pratęsus metalinį atitvarą, šios problemos išsispręstų savaime ir galbūt skaudžių pasekmų ateityje būtų išvengta...“, – ginamąją poziciją tuo tarpu užėmė kiti, akcentuodami vietos, kur nutiko avarija, trūkumus.

Feisbuko grupės „Kur stovi policija Kaune“ nuotr.

Pastarąją poziciją užėmė ir su portalo kauno.diena.lt susisiekę BMW vairuotojos artimieji. „BMW kaltas, BMW kaltas... O esmė ta, kad „Opel“ vairuotoja neturi nė dviejų metų vairuotojos stažo. Ji išvažiuodama iš degalinės per ištisines linijas bandė sukti į kairėje esantį apsisukimą taip užkirsdama kelią BMW. Tada BMW spustelėjo stabdžio pedalą ir nučiuožė į griovį“, – detalizavo BMW vairuotojos artimieji, į įvykio vietą atvykę iškart, kai tik buvo pranešta apie avariją.

Tokią versiją patvirtino ir Kauno apskrities Vyriausioji policijos komisariato (VPK) pareigūnai, registravę gegužės 11-osios eismo įvykį ties apsisukimu į Giraitės kaimą.

Šioje vietoje avarijos dažnai įvyksta dėl iš „Viados“ išvažiavusių ir tiesiai į apsisukimą per ištisinę juostą „neriančių“ gudručių kaltės.

„Pirminiais duomenimis, „Opel“ sukdamas trenkėsi į BMW automobilį, nes „Opel“ vairuotoja atliko manevrą, nesilaikydama Kelių eismo taisyklių (KET) – kelio ženklinimo ir kelio ženklų“, – teigė Kauno apskrities VPK atstovė Justina Kazragytė ir pridūrė, kad, tikėtina, jog „Opel“ vairuotojai bus surašytas administracinio nusižengimo protokolas ir paskirta bauda.

Primename, kad avarija kelyje Kaunas-Klaipėda, ties apsisukimu į Giraitę,  netoli degalinės „Viada“, įvyko pirmadienį 14.02 val. Pasak pareigūnų, „Opel“ vairavo 1994 metais gimusi moteris, o BMW – 1988 metais gimusi moteris. Pastaroji po nelaimės buvo pristatyta į gydymo įstaigą, tačiau sužalojimų, laimei, nenustatyta, bet išgąsčio būta. Įvykio metu abi vairuotojos buvo blaivios.NAUJAUSI KOMENTARAI

Ji

Ji portretas
Viespatie, nors nusisauk.. Ta Opel vairuotoja apskritai neturėjo teisės ten iš degalinės sukti, yra ištisines linijos ir ji šiurkščiai pažeidė KET taisykles..Cia tiems, kurie sako, kad dar reikia padėkoti Opel vairuotojai..

Bmv

 Bmv portretas
karaliaučiuje maskoliai surinkinėja... ką čia rašinėjat...

Ina

Ina portretas
O prie ko čia neturėjimas stažo? Jei bmw vairuotoja žioplį pagavo ir nemato kas vyksta aplink tai nereik čia gynybos.
VISI KOMENTARAI 21
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių