Policija atlieka tyrimus dėl neapykantos prieš „Kaunas Pride“ dalyvius

  • Teksto dydis:

Kauno policija praneša apie pradėtus ikiteisminius tyrimus dėl veiksmų prieš šeštadienį vykusio renginio „Kaunas Pride“ dalyvius, tiriamas neapykantos skatinimas, viešosios tvarkos pažeidimai.

Kaip informavo Kauno apskrities policija, apie 12.30 val. Kaune, Nepriklausomybės aikštėje, 1986 metais gimęs vyras, kreipdamasis į kitus asmenis ir juos filmuodamas, tyčiojosi, įžeidinėjo, vartojo necenzūrinius žodžius, skatindamas neapykantą.

Pradėtas tyrimas dėl neapykantos kurstymo prieš asmenų grupę ar asmenį dėl seksualinės orientacijos, įsitikinimų ar pažiūrų, už tai numatyta griežčiausia bausmė – laisvės atėmimas iki dvejų metų.

Taip pat policija tiria įvykį, kai apie 15.00 val., jau pasibaigus eitynėms, Kęstučio gatvėje vyrui, gimusiam 2001-aisiais, į švarko gobtuvą buvo įmestas dūminis užtaisas, kitam kartu ėjusiam vyrui, gimusiam 1994 metais, suduota.

Sulaikytas 1992-aisiais gimęs asmuo.

Policija patikslino, kad šiuo atveju ikiteisminis tyrimas atliekamas dėl viešosios tvarkos pažeidimo. Už tai gali būti skiriama bauda, laisvės apribojimas, areštas arba laisvės atėmimas iki dvejų metų.

Iš viso Kauno policija informavo pradėjusi penkis ikiteisminius tyrimus dėl įvykių, susijusių su „Kaunas Pride“ eitynėmis. Vienas tyrimas atliekamas dėl neapykantos kurstymo, keturi – dėl viešosios tvarkos pažeidimo.NAUJAUSI KOMENTARAI

niekosau

niekosau portretas
gerai vienoj nuotraukoje iskart pirstais rura rodo?nu jo...

Petro13

Petro13 portretas
kodėl nėra atliekamas ikiteisminis tyrimas dėl raskeviciuus užrašo ant plakato, nes jo užrašsas sako, kad jis visus kauno žmones, vyrus išprievartavo iškreipta forma

U

U portretas
Nepatinka bet susirinko tiek zopliu.vadinasi palaikantys .eityniu dalyviu tikslas ir buvo save parodyti malonuma pajaust
VISI KOMENTARAI 67

Galerijos

Daugiau straipsnių