Prabilę kaltinamieji D. Bugavičiaus nužudymu vos tvardėsi

Kriste

Kriste portretas
Gera privacia mokykla!Ot intelektas.Viskas tuom pasakyta:))

Niekad nekomentuoju

Niekad nekomentuoju portretas
.. Bet sorriukas, senai taip juokiausi iš komentarų, net px kokia teismo baigtis, svarbu ilgai vyktų. Laukiu tesinio. A. T. A

ŽMOGUS, KURIS PASIKLYDĘS...

ŽMOGUS, KURIS PASIKLYDĘS... portretas
... tik neadekvatus žmogus gali teigti, kad AŠ - VITA JAKUTIENĖ nenoriu pasipelnyti iš viso to... :DDD Ir jeigu tai tik skaičiukai, tai kodėl ne MILIJARDAS? Vaikus augina tavo mama, pati esi neišsiskyrusi ir apie kokia ŠEIMA tu kalbi? Ar pati tu supranti ką "pezi" ir ką bandai apgauti? Žurnalistai teisingai pastebėjo - "Dangstėsi vaiko ateitimi", ir tai LABAI GĖDINGA!

jonas

jonas portretas
Man įdomu kur mes gyvenam,žmogus važinėjantis Mercedes primamas į darbo biržą..Valdžioj vieni asilai

j

j portretas
Jei tie estai nušovė tai ne profesionalai jie yra.Užvrst reik visus nusikaltimo liudininkus,Tada ir atpažininžmų nebus ir tuščių kalbų teisme.Čiagi nieko neįvyko.eilinė mafijos razborkė.Bugavičius žinojo kuo užsiima.Ir kad tai baigiasi kalėjimu arba mirtimi

tai pagal tos jakutienes -zuvies logika

tai pagal tos jakutienes -zuvies logika portretas
tekintojas turetu paduoti jeskini pries dabdavi-isnaudotoja ,nes jo vaikas negali mokintis privacioje mokykloje, o po to universitete

Tai bent

Tai bent portretas
Va čia tai lietuviška mafija :) Anot Bugavičiaus motinos, " automobilis „Mercedes-Benz“ Deimantui buvo nupirktas, kaip kompensacija už tai, ką šiam teko patirti už grotų, kur, jos teigimu, sūnus pateko už jaunystės lengvabūdiškumą. Susidėjo visi. Prisidėjo ir labai Deimantą mylėjusi močiutė". Nepaisant to, kad nei vienas banditas turto neregistruoja savo vardu dėl visiems suprantamų priežasčių, mamelės komentaras tai pramušė :) Visi susidėjo pinigais Deimantukui ant Mercedeso :))))))))))))))) Nu tvjmt.... :) Autoritetas mafijos :) Su babulkos pirkta mašina :)))

noxci

noxci portretas
SLYKSTI KALE.

r

r portretas
Pagrindinės liudytojos blondinės parodymai: "šaudymo metu ji snaudė nušautam banditui ant peties, bet atidžiai stebėjo aplinką"; "šaudžiusieji buvo užsidengę veidus kapišonais ir šalikais, bet nuotraukose ji atpažino veidus" ir "net dešimt centimetrų!!! suklydo dėl šaudžiusiojo ūgio, bet atpažino jį pagal eiseną". Čia gi totalūs absurdai!!! Jei pas estukus normalūs advokatai, po tokio blondinės briedo jie turėtų priversti teismą grąžinti prokurorams bylą pradėti tirti iš naujo.

morka

morka portretas
ji nemate veido ,tik is nugaros,bet ar isvis ji ka nors mate,bet sumos praso dideles,nenori varteliu darinet.

Aaa

Aaa portretas
Uz kiek pavogto kaifo nusove tiek ir nori gaut logiska !!!

Klaipedetė

Klaipedetė portretas
tada ir Jakutiene tokia pačia suma turi prisideti prie sunaus išlaikimo... Idomu, iš kur jinai gaus tokia suma? O kur dar kiti vaikai?

Leninas

Leninas portretas
Baisi ta jakutiene

expert

expert portretas
Manau visuomenei butu tik geriau,kad tie kileriai butu laisveje,juk normaliu zmoniu neks nesauna.

klausimuks

klausimuks portretas
o kiti "pupytės" vaikai irgi lanko brangias privačias mokyklas?

nuostabybi

nuostabybi portretas
Pirk , yra pripučiamų....

Nuostabi

Nuostabi portretas
svajoniu moteris !
Anonimas portretas
Paleiskit, geri bičai, tegu dar pašaudo.

SS

SS portretas
Tie pinigai turi buti priteisti tik seimos nariam,o ta pabaisa ne prie ko kol neyrodys kad tas vaikas tikrai velionio,nes su ja garantiju nera.

T

T portretas
Ka rukai ar vartoji kad ji tau nuostabi?

Nuostabi

Nuostabi portretas
moteris yra Vita ! Ir grazi ir protinga Sekmes ir istvermes jai !

Nu nu

Nu nu portretas
Trina visi. Tie uzmuse ir trina kad ne. Ta sliure irgi nesamones giefa 1.8mln nori. Eis i paprasta mokykla tas abelis ir bus gerai. Bajka trina vel sabo pasakeles. O teisejas tikes tuom kas duos pinigeliu daugiau. Taigi turgus atidarytas. Pirmyn loxeliai

w

w portretas
jakutiene melage ir afetyste , bandytu sugulove, ja toket negalima,gyvena is bandytu pinigu miegodama su jais, ji turi but teisiama ir konfiskuotas jos turtas , tai bandutu pirktas jai turtas, tokia mano nuomone.

Netikras zuikis

Netikras zuikis portretas
Tai kokį verslą vykdė Bugavičius, jei milijonus būtų skyręžčs Jakutienei? Manau, kad teisnga būtų įvertinti jo oficialias pajamas ir nuo jų skaičiuoti procentus vaiko išlaikymui.
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių