Romainiškiams šoką sukėlęs 19-metis jau nustatytas: tą pačią dieną apiplėšė prostitutę

  • Teksto dydis:

Kauno policijai pavyko rasti vadinamąjį Romainių iškrypėlį, kuris, panašu, kad buvo atvykęs praėjusį šeštadienį į Kauną plėšikauti. Iš vieno karinio dalinio, kuriame, pirminiais duomenimis, atlieka šauktinio tarnybą.

Kaip pavyko nustatyti šį devyniolikos metų įtariamąjį, Kauno teisėsaugininkai nelinkę atskleisti.

Portalo kauno.diena.lt duomenimis, buvo sudarytas jo fotorobotas.

Be to, tą patį praėjusį šeštadienį buvo pradėti net du su juo susiję ikiteisminiai tyrimai.

Plačiai nuskambėjusi keturiolikmetės romainiškės užpuolimo istorija, leidžiantis nuo Romainių kalno „Regitros“, įsikūrusios Raudondvario plente, link, buvo jau antras kriminalas, su kuriuo siejamas šis devyniolikmetis.

Prieš kelias valandas iki jo šis asmuo įtariamas apiplėšęs vieną Vilijampolėje – Linkuvos gatvėje butą nuomojančią užsienietę.

Su šia trečią dešimtį pradėjusia moterimi jis susipažino internete – radęs skelbimą apie jos teikiamas paslaugas. Ir atvyko pas ją tą šeštadienio popietę sutartu laiku.

Anot nukentėjusiosios, klientas, panaudodamas smurtą, iš jos pagrobė daugiau kaip 2 tūkst. eurų.

Tiesa, pats įtariamasis linkęs teigti, kad atsiėmė tik savo pinigus. Ir ši suma buvo daug mažesnė, už tą, kurią nurodo nukentėjusioji. Nors čia pat prisipažįsta, kad aplankęs ją, tikėdamasis praturtėti, nes įtarė, kad ji iš savo verslo sukaupusi nemažai pinigų.

Tokius parodymus šis devyniolikmetis davė, pareiškus jam įtarimą dėl apiplėšimo, panaudojant fizinį smurtą, už ką gresia areštas arba laisvės atėmimas iki šešerių metų.

Dėl keturiolikmetės užpuolimo įtarimas devyniolikmečiui iki šiandienos ryto dar nebuvo oficialiai pareikštas. Nors jis prisipažįsta ir dėl šio nusikaltimo.

Kaip jau rašyta, dėl šio atvejo buvo pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal Baudžiamojo kodekso straipsnį, numatantį atsakomybę už fizinio skausmo sukėlimą arba nežymų sužalojimą, už ką gresia viešieji darbai arba laisvės apribojimas, arba areštas, arba laisvės atėmimas iki vienerių metų.

Anot teisėsaugininkų, panašu, kad ketinta apiplėšti ir keturiolikmetę.

Asociatyvi fotolia.com, freepik.com nuotr.

Kaip jau rašyta, pamatęs ją leidžiantis nuo Romainių kalno į Vilijampolę priešinga nei jis pusę, devyniolikmetis nutaikė patogų momentą, kai nebuvo pravažiuojančių automobilių. Ir, užpuolęs nusižiūrėtąją į aukas iš nugaros, ėmė smaugti ir tempti į miškelį. Tačiau laiku ir vietoje atsirado šunį vedžiojanti moteris, kuriai pradėjus šaukti, nepilnametė buvo paleista.

Portalo kauno.diena.lt duomenimis, minėtais nusikaltimais įtariamas devyniolikmetis buvo pristatytas apklausai iš dalinio, kuriame tarnauja, antradienio pavakarę. Ir po jos paleistas, skiriant jam švelniausią kardomąją priemonę – rašytinį pasižadėjimą neišvykti.

Teigiama, kad iki šiol šis asmuo į teisėsaugininkų akiratį patekęs nebuvo. Tačiau, kur jis gyveno iki tarnybos kariuomenėje, nepatikslinama.NAUJAUSI KOMENTARAI

valdas

valdas portretas
O kur tas viesnamis Romainiuose?

vladas.

vladas. portretas
Tai tokie mus saugo?

Kaimu siuksles visi gimsta isigimeliais

Kaimu siuksles visi gimsta isigimeliais portretas
Vienu gaidziu bus daugiau..
VISI KOMENTARAI 17

Galerijos

Daugiau straipsnių