Prokuroras patvirtino: „Iki“ parduotuvėje mirštančio vyro darbuotojai negaivino

Nesvarbu

Nesvarbu portretas
Mieli komentatoriai, 1) keli iš jūsų esate patekę į panašias situacijas!?!? 2) keli iš jūsų esate realiai, ne per mokymus, jei iš viso tokiuose esate dalyvavę, gaivinote žmogų !?!? 3) tiesiog pamąstymui. Gal reikėtų mažiau kalbų, o daugiau darbų. Neieškoti kaltų, o bent kažką padaryti patiems, o ne kritikuoti ir teisti kitus, net nebuvus ir nemačius kas ir kaip buvo...

Pakraupusiam Stepui

Pakraupusiam Stepui portretas
Stepukai, tu pakrauptum dar labiau, nors kaži, ar bėr daugiau kur jau, kai giminės, sužinoję, kad mirusiajam lūžę šonkauliai ir kŗutinkaulis, tave apkaltintų nužudymu! Jau dabar kažkas ieško šiknoj sliekų, o kas būtų, jei jų būtų??? Nieks negaivino ir negaivino, vien per tokius pakraupusius!

Ema

Ema portretas
Labai gaila zmogaus, bet smerkti darbuotojus, kad nepadejo negaivino zinote kaip atsitinka tokia nelaime zmones tiesiog pasimeta sitoj situacijos tiesiog ka gali padaryti kviesti pagalba. Gerai jei zmogus yra med.darbuotojas ar tiesiog tuo metu blaivai mastantys gali padaryti sirdies masaza i.t.t. atrodo zinai ka reikia daryti , bet kai esi tokioj situacijos tiesiog pasimetam. Jug mes ne medikai kurie daug kartu susiduria su tokiomis situacijoms.

Ruone

Ruone portretas
Kodel si mirties istorija atsidure prokuraturoje? Mirsta visur[ne tik parduotuveje].Neuzmirskime tokios savokos,,pasipinigavimas''.

be to

be to portretas
gaivinti turi mokėti visi, tad bauskime visus, tuo metu buvusius parduotuvėje. Užuojauta artimiesiems, bet nenoriu sutikti, kad pardavėja labiau atsakinga už bet kurį , šalia buvusį žmogų

bus

bus portretas
Mieli šūdxiai, skleidžiantys šlykščias savo idėjas. Jei jūs drįstate žmogaus gyvybės nevertinimą susieti su alga, tai labai įmanoma, kad jums patiems teks tokia dalis - likti paverstiems ant šono jūsų kelyje pas abraomą. Baisu skaityti..... alga maža, tai nereikia gelbėti žmogaus.

To Nejaugi

To Nejaugi portretas
Klysti kalbėdamas apie farmacininkus. gal vos prieš 2 savaites skaičiau, kad Vilniuje, Camelia vaistinėje mirė moteris. Aplinkybės 1 : 1 tokios pat. Vaistininkė paskambino 033, iškvietė greitąją, pavertė mirštančiąją ant šono, nes jai tai pasakyta telefonu, ir nuėjo prekiauti vaistais. Dabar byla užvesta.

Kęstas

Kęstas portretas
Demokratija yra tinkama ir tvari tik religingiems žmonėms. Pagal deklaruojamas vertybes visi, kas reiškia nuomonę, - ir Gabrielius Landsbergis, ir Eligijus Masiulis, ir Gediminas Kirkilas - Lietuvoje yra neoliberalai. Lietuvoje dabar tai madinga. Deja, tai kenkia visiems mums. Demokratija reikalauja pilietinės dorybės, ir dorybės ugdymui reikalingas tikras dorybes formuojančių ir dorybes palaikančių institucijų buvimas, tačiau tai yra būtent tos institucijos ir praktika, kurias liberalizmas siekia išnaikinti vardan asmens laisvės. Demokratija yra tinkama ir tvari tik religingiems žmonėms - žmonėms, kurie galvoja, kad egzistuoja transcendentinė moralinė tvarka, suteikianti discipliną kontroliuoti save pagal tuos amžinus principus." Nuorodas ir platesnį aptarimą galima rasti, guglinant žodžius apie mokslą-studijas-ekonomiką.

Niekam neidomu

Niekam neidomu portretas
Žmonės dirba po 14-16 valandų,gauna menkus 380€ ir jie dar tikisi kad visi bėgs gelbėt kažką,jie patys vargšai dėl savęs negali pasirūpint o čia matai dar svaigsta apie pirmos pagalbos kursus, darbo sutartį pasiskaityk poniute ten viršuj, po*ui ant tavo tu mokymų, duok žmogui padoriai uždirbt nes pati galėsi ait darbuotojus gaivinti.

teisybe

teisybe portretas
jo jo--nei vienas geras darbas nelieka nenubaustas.......gyvenimas(kurie dar ji turi)moko...

Nesutinku

Nesutinku portretas
Tos atmatos prostitutės neturi teisės drumsti prieššventinės portalo skaitytojų nuotaikos. Be to, ir pati "Kauno diena" turėtų būti suinteresuota, kad nesužlugtų jos reputacija.

ar ne taip?

ar ne taip? portretas
patys musa patys rekia--kas itaise tokias taisykles ,kad zmones bijo ir prieiti prie nelaimelio?Kad ka nors ne taip padaryt ar sulauzyt o po to puse gyvenimo kompensacijas moket ?Is lempos/Tai va ka padare ta ir turim(sedintys valdzios kedese auu)...

Tokios jau

Tokios jau portretas
tos prostitutės: nei savigarbos, nei moralės. Reikia paprasčiausiai jas ignoruoti. Dvasios ubagės. Ir dar -- venerinių ligų nešiotojos. Tpfu.

suprantu

suprantu portretas
Geras... Ema 22 iseme... Galetu visur sitaip su ta kekse elgtis. O tai merga- absoliutus velnias, nieko jai nera svento, maunas trusikus net, kai kalba eina apie svenciausius dalykus- zmogaus gyvybe, mirti ir pan.Visuose portaluose. Uzkniso.

STEPAS ( pakraupęs)

STEPAS ( pakraupęs) portretas
Skaitau (komentarus) Ir nesuprantu. Artėja Šv Kalėdos, Tačiau didelė dalis komentatorių teigia _ Nenoriu kad mano Mama Tėtis Brolis Sesuo( .....) sėdėtų šalia manęs prie šventinio stalo. Noriu kad jie sėdėtų prie kasos aparato. Tad turbūt nereiktų stebėtis kad jie (JŪS ) nenorite kad koks praeivis pultų gelbėti Jūsų artimą. Užtektų kad paskambintų 112 ir palauktų greitosios ( dėl visą ko kad merdėjantis nesugalvotų pabėgti) Kaulai tai toks audinys kuris atsistato ( suauga). Smegenis deja ne.... Ar aš ką nors smerkiu? Na tam reikia būti tikram kad panašiu atveju mano pareiga nesibaigtų ties 112. Dėl to nesu tikras. Tam reikia daugiau mokymų, kiekvienas norintysis turi tai pabandyti ant manekeno kad lengviau suprastų kokią jėgą reikia naudoti.

Emai22

Emai22 portretas
šū de tu šūd e, kalba eina apie žmogaus mirti, apie pagalba, o tu net ir tokiu atveju randi proga pareklamuoti savo py zda. Vėmalas tu, ne zmogus!

Ruone

Ruone portretas
Parduotuves personalas turi pakankamai savo darbo ir atlieka ji gerai.Maciau,kad medikai gaivino.JUSU paklausius, kasininkes turejo begti is kasu ir gaivinti nelaimeli[pirkeju buvo daug].Nesuprantu,kodel pretenzijos parduotuves personalui.Gaila zmogaus ,bet palikite pardavejas,nes jos savo darbu turi daug.

darbuotojai

darbuotojai portretas
negaivino ,o ka veike darbdaviai ??? kodel darbuotojas turi kazka daryti ko neieina i pareigas ???

sirdis

sirdis portretas
yra nustatyta kad salyse kur reikalaujama pust ora ir daryt sirdies masaza atgaivinama maziau, nei salyse kur reikalaujama tik sirdi spaudinet. Tiesiog jei reikalaujama pust ora isvis niekas nepuola gaivint. beto vienas ir nepagaivinsi taip kad ir sirdi spaudineji ir ora puti, tam reikia sportininko, o ne eilinio darbuotojo. Tad siuolaikines rekomendacijos yra tik sirdi masazuot

O privalėjo?

O privalėjo? portretas
Privalėjo? NE Mokėjo? Manau irgi ne? O štai "greitoji atvyko maždaug po 10minučių ir turi prokurorus dominti labiau

Bile Koks

Bile Koks portretas
Pala pala. Parduotuvės personalas dirba vadovaudamiesi pareiginėmis instrukcijomis., Norėčiau pamatyti instrukciją, kurioje parašyta, kad jis privalo kažką tai gaivinti. Išimtis- greitosios med. pagalbos medikai. Bet jie nedirba IKI

Nejaugi

Nejaugi portretas
toje IKI nebuvo vaistinės? Jei buvo, reikėjo greit atvesti vaistininkę. Farmacininkai 100-tu procentų moka daryti dirbtinį kvėpavimą. Gaila mirusiojo. Amžino jam Atilsio, o jo artimiesiems -- Nuoširdi Užuojauta...

B. B. d.

B. B. d. portretas
Tegu tas neaiškus prokurorė lis damoka iš savo algos IKI darbininkams iki garbingos algos.... Tada net ir valytoja ir dyryke gaivins kiekvieną

Xoxolai okupuoja

Xoxolai okupuoja portretas
Kiekvienas apsaugos darbuotojas ir nors viena pardavėja pamainoi tūrį praeitį pirmos pagalbos kursus.

Pranas

Pranas portretas
Daryti dirbtiną kvėpavimą "burna į burną", kad ir su nosine yra didelis pavojus. Ką tu žinai, kuo tas žmogus serga? Gali susirgti nepagydomom lygom.

to Baikit

to Baikit portretas
vat aš pažiūrėčiau į tave, oro pūtėją... Taip pat ir į intervalus tarp širdies masažo ir įpūtimo. Bet tu net neprieitum prie to mirštančio, po teisybei. Tik pakomentuot ir pasmerkt visi gudrūs, kol jų tai tiesiogiai neliečia

arunas

arunas portretas
tai parduotuves darbuotojoms-kasininkems, dar viena pareiga ruosiasi uzkrauti??? gal tuomet ir pirkejai galejo gaivinti? buvo kaip buvo. prokuroras ne ten kaltu iesko.

Draugas

Draugas portretas
gaivino, bet žmogelis mirė, tai po to teisme turėjo aiškinti ar teisingai darė širdies masažą. Susijaudinęs teisme negalėjo tiksliai pasakyti kaip reikia daryti širdies masažą, tai gerai kad teisėjai buvo žmogiški ir nenuteisė. Labai nedaug betrūko iki teistumo.

Haris

Haris portretas
Kad Savanorių 111 Iki parduotuveje ,vienos pamainos sena darbuotoja su kitomis dar dviem kolegemis dažnai būna girtos.Vienos vardą teko perskaityti korteleje, buvo parašyta Ala.Ką jos gali pagelbeti,jas pačias ,tas vyresnio amžiaus darb.reikia gelbeti,nes daro gėdą parduotuvei.

pasikartosiu

pasikartosiu portretas
jei kažkas pultų gaivinti ir.. tas žmogelis visvien būtų miręs?... Nevisada gi pavyksta net medikams gyvybes išgelbėti , ar ne? Tai po to visokie giminės ir artimieji tą nelaimėlį gaivintoją po teismus užtampytų.. Ir dar kaltas liktų. Tokios šių dienų realijos. Tokia "teisėsauga"

nu jooo gaivink

nu jooo gaivink portretas
paskui tas pats prokuroras tampytų po prokuratūrą su klausimu ar tinkamai gaivinai, gal nuo netinkamo gaivinimo žmogus pasimirė. Dabar tokie laikai, kad daryti kitam gerą, gali brangiai pačiam kainuoti

Anonimas

Anonimas portretas
Čia žmogiškumo klausimas, moki-nemoki, gaivink, kaip moki, spaudi krūtinės ląstą, trauki liežuvį, nemalonu, uždedi nosinę dirbtiniam kvėpavimui daryti. Bet darai!!! O ne paverti ant šono ir eini kavos gerti

Baikit

Baikit portretas
Linkiu kad jūsų vaikus taip ,,gaivintų ,,beširdziai ir begalviai abuojai komentatoriai . Kokio mokslo reikia sirdies masazui daryt ? Oro įpūst? Sązines reikia , nieko daugiau . Kiaules esat ! Dar cia reiskiasi ,,brudai paskutiniai

I

I portretas
Darbuotojai,nedelsiant iškvietė medikus,negaivino,kokia antraštė,ką gali eilinis apsauginis ar kasininkė atgaivinti,ar jie turi pasirengimą,priemones,ar jų veiksmai būtų efektyvūs????? Sakytum nekvietė medikų ,smerkčiau ,o čia net pikta ,tokios rašliavos niekinės,

ops

ops portretas
Ar privalo? Jie medikai?

Anonimas

Anonimas portretas
Kasininkės išgelbės visus už beveik minimalią algą - jos gi kasininkės, apsauginės, gydytojos, padirbtų pinigų ekspertės, psichologės, girtumo ekspertės, savigynos specialistės, daugybės kodų mintinai žinovės ir t.t.

PILIETIS

PILIETIS portretas
Pats prasčiausias prekybos tinklas Lietuvoje,- ypač IKI Girstupio
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių