Už „Akropolyje“ surengtą šou skandalingajam kauniečiui gresia nekukli bauda

 • Teksto dydis:

Pirmadienį įsigaliojus vadinamajam neskiepytųjų karantinui, kai dalis parduotuvių ir paslaugų prieinamos tapo tik turintiems galimybių pasą ar jam prilygstančius dokumentus, kaunietis Antanas Kandrotas ėmėsi savos taktikos. Į „Akropolį“ bandė patekti be apsauginės veido kaukės ir, pirminiais duomenimis, be galimybių paso. Už šį surengtą šou jam gali tekti nemenkai paploninti piniginę.

Apie incidentą tuoj pat buvo informuota policija. Pareigūnus kvietė vienas praeivių, o taip pat ir prekybos centro atstovai. Atvykus pareigūnams asmuo rastas lauke, o akiniai, kurių vyras atėjo atsiimti į prekybos centrą, jam buvo išnešti.

Pareigūnai pagal viešojoje erdvėje pasklidusius vaizdus pradėjo aplinkybių patikslinimą. Patikslinimui prireikė maždaug paros.

„Vakar pradėta administracinė teisena pagal LR ANK 45 str. 4d.“, – portalui kauno.diena.lt teigė Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Komunikacijos poskyrio vedėja Odeta Vaitkevičienė.

Minimas straipsnis numato atsakomybę už „visuomenės sveikatos srities Europos Sąjungos reglamentų ar sprendimų, higienos norminių aktų ar kitų visuomenės sveikatos srities teisės aktų, Lietuvos Respublikos žmonių užkrečiamųjų ligų profilaktikos ir kontrolės įstatymo pažeidimą“.

4 dalyje nurodyta, kad jeigu dėl kažkurio įvardintų pažeidimų kyla pavojus „išplisti pavojingoms ar ypač pavojingoms užkrečiamosioms ligoms, padarytos karo, nepaprastosios padėties, mobilizacijos, karantino, riboto karantino metu, taip pat susidarius ekstremaliajai situacijai ar ekstremaliajam įvykiui, jeigu ekstremalioji situacija ar ekstremalusis įvykis kelia pavojų žmonių gyvybei ar sveikatai“, fiziniam asmeniui gresia bauda nuo 500 iki vieno 1,5 tūkst. eurų.

A. Kandroto provokacija užfiksuota apie 11 val. Griunvaldo įėjime į „Akropolį“.

Antanas Kandrotas/Vilmanto Raupelio nuotr.

Pastarasis kauniečio, dar vadinamo Celofanu, šou prasidėjo, kai jį vos įėjusį į „Akropolį“ sustabdė ir galimybių paso pareikalavo šio prekybos centro apsaugininkas.

Skandalistas ėmė filmuoti ir aiškinti apie jo teisių pažeidimus. 

 

 

Praėjusią savaitę A. Kandrotui taip pat teko pabendrauti su policija, kai buvo sulaikytas dėl riaušių prie Seimo byloje.

Jam pareikšti įtarimai, skirtas pusės metų namų areštas, namuose privalant būti nuo 22 iki 6 val. Taip pat uždrausta bendrauti su 41 asmeniu, siejamu su minėta byla, bei nedalyvauti mitinguose prie Seimo, Vyriausybės ir Prezidentūros.



NAUJAUSI KOMENTARAI

piemene

piemene portretas
valdziukei GP nekainavo net karves , o baudu prisirinks visai bandai. Nebutu kancervatoriai jei nepasipinigautu

Tai

Tai portretas
Ta celofana senai reikejo uzdaryti uz kenkima Lietuvai

To Dab

To Dab portretas
Kaušas atsilupes, tavo skiepai nėra patvirtinti,sutrikus sveikatai dėl skiepo niekas nekompensuoja, net ir mirties atveju.Vaikšto jis drąsei su susilpninta imunine sistema! Boba guminė irgi geriau "daryt" nesusirgsi jokia liga ane, o malonumas tokiam kaip tau bus tas pats... nes tokie kaip tu esat savanaudžei "svarbu, kad AŠ neužsikrėsiu" pats nežinau kuom, bet svarbu AŠ!!! SKIEPAI neapsaugo nuo kitos atmainos!
VISI KOMENTARAI 82
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių