„Barca” po sunkios kovos palaužė „Athletic”

2011-02-21 12:31
„Barca” po sunkios kovos palaužė „Athletic” / SCANPIX nuotr.

Sekmadienį Ispanijos čempionate buvo sužaistos šešios 24-ojo turo rungtynės. Sunkią pergalę namuose iškovojo „Barcelona”, kuri 2-1 palaužė Bilbao „Athletic” vienuolikę.

„Barcelona” puikiai pradėjo rungtynes, mat jau 4-ą minutę po puikaus Dani Alveso perdavimo įvartį pelnė pastaruoju metu puikią formą demonstruojantis katalonų puolėjas Davidas Villa.

Po pelnyto įvarčio „Barca” ir toliau bandė atakuoti, tačiau „Athletic” futbolininkai dėjo daug pastangų į gynybą ir kartas nuo karto mėgino kontratakuoti, bet labai pavojingų progų nesukurdavo.

Antrasis mačo kėlinys prasidėjo Sergio Busquetso pražanga prieš Fernando Llorente savo baudos aikštelėje ir buvo skirtas vienuolikos metrų baudinys į katalonų vartus, kurį be vargo realizavo Andoni Iraola.

Po praleisto įvarčio šeimininkai iškarto užgulė svečių vartus. Labai aktyviai rungtyniavo „Barcelona” dešiniojo krašto gynėjas Dani Alvesas bei puolėjas Lionelis Messi.

Pastarasis duetas 78-ą minutę puikiai sužaidė tarpusavyje ko pasekoje Messi vienu lietimu nukreipė kamuolį į Gorka Iraizozo ginamus vartus ir padėjo savo ekipai iškovoti pergalę.

Visi rezultatai:

„Barcelona” 2 - 1 „Athletic Bilbao”
4' [1 - 0] David Villa
50' [1 - 1] Andoni Iraola (11 m.)
78' [2 - 1] Lionel Messi

„Almeria” 1 - 1 „Deportivo La Coruna”
48' [1 - 0] Pablo Piatti
90' [1 - 1] Daniel Aranzubia

„Getafe” 0 - 1 „Racing Santander”
88' [0 - 1] Pablo Pinillos (11 m.)
87' Ivan Marcano („Getafe”)

„Osasuna” 4 - 0 „Espanyol”
14' [1 - 0] Javad Nekounam
55' [2 - 0] Javad Nekounam (11 m.)
80' [3 - 0] Lolo
88' [4 - 0] Fernando Soriano

„Villarreal” 1 - 1 „Malaga”
36' [1 - 0] Marcos Ruben
82' [1 - 1] Sebastian Fernandez

„Sevilla” 1 - 0 „Hercules”
21' [1 - 0] Ivan Rakitič