„Barcelona” Karaliaus taurėje neįveikė „Athletic”

2010-12-22 12:18
„Barcelona” Karaliaus taurėje neįveikė „Athletic” / SCANPIX nuotr.

Ispanijos Karaliaus taurėje („Copa Del Rey”) antradienį buvo pradėti žaisti pirmieji aštuntfinalio susitikimai.

Kiek netikėtai namuose „Barcelona” nesugebėjo įveikti Bilbao „Athletic” komandos. Mačas tarp šių ekipų baigėsi lygiosiomis 0-0.

Ko ne stipriausios sudėties žaidusi „Barca” viso mačo metu kontroliavo žaidimą, bet dėka puikaus svečių vartininko Gorka Iraizozo žaidimo, bei gerai organizuotos priešininkų gynybos, jie nepelnė įvarčių.

Pirmame kėlinyje katalonai neturėjo daug progų. Tiesa, 25-ą minutę Andresas Iniesta galėjo nuginkluoti svečių vartų sargą, bet pastarasis sužaidė užtikrintai ir neleido kamuoliui atsidurti vartų tinkle.

Antrojoje rungtynių pusėje „Barca” strategas stiprino puolimą į aikštę išleisdamas puolėjus Lionelį Messi ir Davidą Villą, tačiau jiems nepavyko rasti kelių link varžovų vartų.

Atsakomosios rungtynės tarp šių komandų bus žaidžiamos po dviejų savaičių Bilbao miesto „San Mames” stadione.

Visi rezultatai:

„Barcelona” 0 - 0 „Athletic Bilbao”

„Cordoba” 1 - 1 „Deportivo La Coruna”
17' [0 - 1] Ivan Sanchez Riki
70' [1 - 1] Pepe Diaz

„Valencia” 0 - 0 „Villarreal”
Marius Stankevičius („Valencia”) žaidė visas rungtynes.