Čempionių lygą "Gintra Universitetas" pradėjo įspūdinga pergale

2009-07-31 11:09
Čempionių lygą "Gintra Universitetas" pradėjo įspūdinga pergale / E.Černiausko nuotr.

Kol Lietuvos futbolo mėgėjų dėmėsys krypo į Vilnių ir "Vėtros" UEFA Europos lygos rungtynes su "Fulham", Šiauliuose ketvirtadienį startavo UEFA moterų Čempionių lygos atrankos A grupės varžybos. Jas mūsų šalies atstovės Šiaulių "Gintros Universiteto" futbolininkės pradėjo įspūdinga pergale.

Legionerėmis šiemet pasistiprinusi Lietuvos čempionų ekipa rungtynes su Gruzijos klubu "Norchi" laimėjo net 7-1. Po pirmojo kėlinio lietuvės pirmavo 4-0, o dar tris tikslius smūgius pridėjo po pertraukos. "Norchi" paguodos įvartį įmušė jau trečiąją pridėtinio laiko minutę, praneša futbolas.lt.

Du įvarčius nugalėtojoms pelnė Ana Alekperova ir Galina Komarova, po kartą pasižymėjo Oksana Imanalijeva, Viktorija Budrytė ir Raimonda Bložytė.

Kitose grupės rungtynėse susitiko prie favoričių priskiriamos Miuncheno "Bayern" (Vokietija) ir "Glasgow City" (Škotija) žaidėjos. Škotėms buvo pavykę atsitiesti po praleistų dviejų įvarčių, tačiau vis dėlto vokietės nugalėjo rezultatu 5-2.

Šeštadienį, rugpjūčio 1 dieną, Šiaulių stadione nuo 14 val. "Bayern" žais su "Norchi", o nuo 18 val. vyks  "Glasgow City" ir "Gintros Universiteto" susitikimas.

Statistika

Šiaulių "Gintra-Universitetas" 7 - 1 "Norchi Dinamoeli"
9' [1 - 0] Ana Alekperova
22' [2 - 0] Oksana Imanalijeva
30' [3 - 0] Galina Komarova
45' [4 - 0] Galina Komarova
58' [5 - 0] Viktorija Budrytė
61' [6 - 0] Ana Alekperova (11m.)
73' [7 - 0] Raimonda Bložytė
90+3' [7 - 1] Tamriko Kvaliashvili

"Gintra Universitetas": Ina Bojko; Raimonda Kudytė, Tamara Starovojtova, Olga Dubrovska (71' Rita Mažukėlytė), Ana Alekperova, Viktorija Budrytė (58' Gitana Kerpiėnė), Jekaterina Nosova, Olga Ivanova, Elena Ševcova (46' Raimonda Bložytė), Galina Komarova, Oksana Imanalijeva

Miuncheno "Bayern" 5 - 2 "Glasgow City"
16' [1 - 0] Katharina Würmseer
32' [2 - 0] Julia Simic
50' [2 - 1] Jane Ross
77' [2 - 2] Ruesha Littlejohn
78' [3 - 2] Julia Simic
85' [4 - 2] Nina Aigner
90' [5 - 2] Nicole Banecki