D. Motiejūnas šįkart nusileido D. Nowitzkiui

Jamesas Hardenas nepataikė svarbiausiomis minutėmis o Hjustono „Rockets“ (33-29) ekipa išvykoje 108:112 (25:34, 31:26, 27:27, 25:25) Dirko Nowitzki ir Shawno Mariono vedamai Dalaso „Mavericks“ (27-33) komandai.

Iki rungtynių pabaigos likus žaisti pustrečios minutės po Hardeno tritaškio „Rockets“ pirmavo 104:102, tačiau tuomet 5 taškus paeiliui surinko O.J.Mayo, dvitaškį pridėjo Nowitzki ir šeimininkai įgijo 5 taškų pranašumą (109:104).

Nors Hardenas 4 baudų metimais priartino Hjustono klubą iki minimumo (108:109), per paskutines 30 sekundžių „Rockets“ žvaigždė nepataikė iš toli, prametė iš po krepšio ir pergalę iškovojo Dalaso ekipa.

Ji revanšavosi „Rockets“ krepšininkams už triuškinamą pralaimėjimą 103:136 pirmadienį Hjustone. Šeimininkus į priekį vedė po 22 taškus pelnę Nowitzki ir Marionas bei karjeros rezultatyvių perdavimų rekordą (12) pasiekęs O.J.Mayo.

Svečiai ketvirtajame kėlinyje vertėsi be vieno ekipos lyderių Jeremy Lino, kuriam mačas nesiklostė sėkmingai.

Nesisekė ir ketvirtas rungtynes paeiliui starto penkete pradėjusiam Donatui Motiejūnui. Jis aikštelėje praleido 16 minučių, pelnė 7 taškus (3/4 dvitaškių, 0/4 tritaškių, 1/1 baudos), atkovojo 1 kamuolį, po 1 kartą suklydo ir prasižengė.

Lietuvis žaidė trumpiausiai iš devynių aikštėje pasirodžiusių Hjustono ekipos krepšininkų.

„Mavericks“: Shawnas Marionas 22, Dirkas Nowitzki 22, Vince'as Carteris 16 (7 atk. kam.), O.J.Mayo 13 (12 rez. perd.), Brandanas Wrightas 12.

„Rockets“: Jamesas Hardenas 28 (9 rez. perd.), Chandleris Parsonsas 23, Omeras Ašikas 12 (15 atk. kam.), Jeremy Linas 12, Carlosas Delfino 11 ... Donatas Motiejūnas 7.