Disko metikas V.Alekna turnyre Lenkijoje buvo antras

2009-06-08 11:20
Disko metikas V.Alekna turnyre Lenkijoje buvo antras / Reuters nuotr.

55-ą kartą Lenkijoje vykusiose Janušo Kusočinskio atminimo tarptautinėse lengvosios atletikos varžybose sekmadienį dalyvavo trys lietuviai.

Vyrų disko metimo sektoriuje varžėsi šio sezono antrojo (Piotras Malachowskis; 68,75 m), trečiojo (Zoltanas Kovago; 67,64) bei ketvirtoji (Virgilijus Alekna; 67,62) rezultatų pasaulyje savininkai.

Nugalėjo lenkas P.Malachowskis - 65,98 m, antrąją vietą užėmė V.Alekna - 63,93 m (63,70-63,93-x-63,91-x-61,63). Šių disko metikų tarpusavio dvikovų rezultatas, trečią kartą iš eilės laimėjus lenkui, kol kas 19:3 lietuvio naudai.

Trečiąja poziciją tenkinosi vengras Zoltanas Kovago (62,22), kurį tarpusavio dvikovose V.Alekna lenkia net 54:3.

6. Robert Urbanek (Lenkija)      60,54

Šešiolikos bėgikių iš šešių valstybių draugijoje Irina Krakoviak 1500 m baigė vienuolikta (4:14,86). Nugalėjo anglė Stephanie Twell (4:03,62), aplenkusi ruses

Nataliją Jevdokimovą (4:04,44) bei Juliją Zarudnievą-Ivanovą (4:04,59).

Moterų 100 m bėgimo rungtyje Audra Dagelytė sugaišo 12,16 sekundės bei tenkinosi 18-19-ąja vieta.Finale nugalėjo lenkė Marika Popowicz (11,45), aplenkusi tautietę Iwoną Ziolkowska (11,58) bei Rusijos sprinterę Nataliją Rusakovą (11,66 sek.).