A diviziono čempionai - VDU krepšininkai

2010-05-10 18:37
A diviziono čempionai - VDU krepšininkai / KKML nuotr. – KKML A diviziono čempionė VDU komanda.

Kauno krepšinio mėgėjų lygos (KKML) A diviziono čempionatą laimėjo Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) ekipa.

Pajėgiausiame KKML divizione šį sezoną rungtyniavo dešimt komandų. Į finalo ketvertą pateko „AD G.I.N“ (vadovas R.Kudarauskas), „Voluktė“ (treneris G.Stelmokas), VDU (treneris A.Juknevičius) ir „TopSport-Arx Baltica“ (treneris G.Staniulis) krepšininkai.

Pusfinalio serijoje iki dviejų pergalių „TopSport-Arx Baltica“ 90:66 ir 91:81 įveikė „Voluktę“, o VDU 97:73, 85:88 ir 104:91 nugalėjo „AD G.I.N“.

Finale VDU studentai 97:92 (23:25, 27:13, 25:26, 22:28) įveikė „TopSport-Arx Baltica“ atstovus. Nugalėtojams Ž.Kuklierius pelnė 28 taškus, P.Počiuipa - 20, A.Nutautas - 17. Vicečempionų gretose pasižymėjo T.Rakauskas, surinkęs 31 tašką. R.Globio sąskaitoje - 17 tšk. V.Stiga pelnė 15 tšk. Naudingiausiuoju finalo žaidėju pripažintas Ž.Kuklierius.

A diviziono čempionais tapo R.Ringys, A.Varneckis, R.Juknevičius, V.Lukošius, J.Kalinauskas, Š.Zablockis, A.Nutautas, P.Počiuipa, Ž.Kuklierius, R.Ostreika, T.Martinkus ir L.Krivickas.

Sidabro medaliais pasipuošė „Top Sport Arx Baltica“ krepšininkai T.Masiulis, R.Globys, G.Staniulis, V.Jurgilas, A.Grigaliūnas, T.Simutis, D.Šilinskis, T.Rakauskas ir V.Stiga.

Mače dėl 3-iosios vietos „AD G.I.N“ 93:78 (22:20, 26:12, 20:21, 25:25) privertė kapituliuoti „Voluktę“. Nugalėtojams M.Linkevičius pelnė 21 tašką, M.Sandonavičius - 20, D.Jankauskas - 11. „Voluktės“ lyderis buvo R.Lukoševičius - 21 taškas. M.Burneika ir A.Lubys surinko po 11 tšk.

Bronzos medalius iškovojusiai „AD G.I.N“ atstovavo A.Šaulys, M.Linkevičius, K.Abromavičius, D.Jankauskas, M.Jankauskas, O.Višinskis, M.Sandonavičius, A.Zasas, D.Paulauskas, A.Gasiūnas ir R.Varanauskas.