D.Zubrus prie pergalės prisidėjo dviem rezultatyviais perdavimais

2012-05-02 12:42
D.Zubrus prie pergalės prisidėjo dviem rezultatyviais perdavimais / Scanpix nuotr.

Antrosiose Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) atkrintamųjų Stenlio taurės varžybų Rytų konferencijos pusfinalio rungtynėse Dainiaus Zubraus Naujojo Džersio „Devils“ klubas antradienį svečiuose 4:1 (0:1, 0:0, 4:0) nugalėjo Filadelfijos „Flyers“ ekipą bei išlygino serijos iki keturių pergalių rezultatą 1-1.

Pirmąjį pusfinalio mačą sekmadienį išvykoje „Devils“ varžovams pralaimėjo po pratęsimo 3:4 (1:1, 1:2, 1:0, 0:1).

33-ejų metų lietuvis per daugiau nei 15 žaidimo minučių (15:14) antradienį atliko 2 rezultatyvius perdavimus, pats trissyk metė į arenos šeimininkų vartus, blokavo varžovo metimą ir mačo pabaigoje (55:35) gavo dvi baudos minutes.

Po rezultatyvių „Devils“ komandos puolėjo perdavimų įvarčius svečiams pelnė Adamas Larssonas (43:08) ir Travisas Zajacas (54:01).

Iš viso per 9 atkrintamųjų Stenlio taurės varžybų mačus D. Zubrus pelnė 1 įvartį, atliko 3 rezultatyvius perdavimus bei surinko 8 baudos minutes.

Likusius įvarčius šeštąją vietą Rytų konferencijos reguliariajame sezone užėmusiam Naujojo Džersio klubui antradienį pelnė Davidas Clarksonas (51:17) ir Bryce'as Salvadoras (57:09).

Arenos šeimininkų, kurie reguliariajame sezone užėmė penktąją vietą Rytuose, gretose vieninteliu įvarčiu pasižymėjo Mattas Readas (2:53).

Trečiąsias bei ketvirtąsias pusfinalio serijos rungtynes komandos Niuarke žais ketvirtadienį bei sekmadienį.