Eurolyga: „Partizan mt:s“ – „Žalgiris“ 68:62

„Žalgirio“ krepšininkai neišlaikė egzamino Belgrade – kauniečiai Eurolygos grupių varžybų antro rato rungtynes pralaimėjo „Partizan mt:s“ ekipai 62:68.

Komandos dvikovą pradėjo šiais starto penketais: „Partizan mt:s“ - O.Lafayette'as, D.Kečmanas, N.Jawai'us, J.Vesely ir B.Djekičius, „Žalgiris“ - D.Collinsas, T.Watsonas, P.Jankūnas, D.Šalenga  ir A.Milaknis. Aktyviai palaikomi azartiškų sirgalių, „partizanai" iškart šovė į priekį - 9:2, tačiau „Žalgiris" netrukus pristabdė aikštės šeimininkus - 11:10. Belgrado krepšininkai nenusileido - 20:12. Po pirmo kėlinio 23:14 pirmavo Serbijos atstovai.

Antrajame kėlinyje žalgiriečiai nerado savo žaidimo - klydo gindamiesi, nesėkmingai atakavo. „Partizan mt:s" padidino persvarą - 33:20. Po dviejų kėlinių - 44:29 Belgrado komandos naudai.

Pirmosios rungtynių dalies akcentai. Rezultatyviausi žaidėjai: N.Jawai'us ir J.Vesely pelnė po 9 taškus, O.Lafayette'as - 8/M.Begičius - 8, D.Collinsas - 7, T.Watsonas - 6; komandų rodikliai („Partizan mt:s" - „Žalgiris"): tritaškiai - 4/8 (50 proc.) ir 0/4 (0 proc.), perimta kamuolių - 9 ir 3, klaidos - 7 ir 11.

Po didžiosios pertraukos „Žalgirio" stovykloje - nieko gero: belgradiečiai susikrovė solidų pranašumą 50:29. Kauniečiai nenuleido rankų ir priartėjo - 54:43. Ketvrtajame kėlinyje savo sąlygas tebediktavo „partizanai", nors ne taip užtikrintai, kaip per kitus kėlinius, ir iškovojo pergalę 68:62.

Rungtynių statistika. „Partizan mt:s" - „Žalgiris" 68:62 (23:14, 21:15, 10:14, 14:19). D.Milosavljevičius 19 taškų, O.Lafayette'as 12 (4 klaidos), N.Jawai'us (7 atkovoti kamuoliai), J.Gistas (8 atkovoti kamuoliai, 4 rezultatyvūs perdavimai) ir J.Vesely po 9, R.Katičius 6, D.Kečmanas ir J.Klobučaras po 2/M.Begičius 19 (5 atkovoti kamuoliai), D.Collinsas 12, M.Pocius, M.Kalnietis, P.Jankūnas (11 atkovotų kamuolių) ir T.Watsonas po 6, T.Delininkaitis 5 (4 rezultatyvūs perdavimai), A.Milaknis 2. Komandų rodikliai: dvitaškiai - 20/39 (51 proc.) ir 18/39 (46 proc.), tritaškiai - 5/18 (27) ir 2/11 (18), baudų metimai - 13/15 (86) ir 20/29 (68), atkovota kamuolių - po 33, perimta - 10 ir 7, rezultatyvūs perdavimai - 16 ir 11. klaidos - po 14.

Pirmo rato A grupės susitikimą Kauno sporto halėje 73:62 laimėjo žalgiriečiai, todėl tarpusavio akistatose Lietuvos vicečempionai prieš „Partizan mt:s" užsitikrino penkių taškų pranašumą.

Šiame straipsnyje: ŽalgirisEurolyga