„Ežerūnas-Karys“ vos išvengė pralaimėjimo prieš mėgėjus

2011-10-11 16:33
„Ežerūnas-Karys“ vos išvengė pralaimėjimo prieš mėgėjus / Andrius Ufartas (BFL)

Vilniuje įvyko pirmasis 2011-2012 metų LKF DnB NORD taurės turnyro atrankos etapo trečiojo turo mačas. Per jį šalies mėgėjų čempionai sostinės „TonyBet“ tik po atkaklios kovos paskutinėmis mačo minutėmis nusileido Molėtų „Ežerūnui-Kariui“ 69:76 (17:22, 16:18, 20:17, 16:19).

Ketvirtojo kėlinio viduryje rezultatas buvo lygus, tačiau Molėtų ekipa spurtavo ir buvo įgijusi dviženklį pranašumą. Jį kiek aptirpdė tik paskutinę minutę Mindaugo Budzinausko ir Rolando Skaisgirio pataikyti tritaškiai. Būtent šie žaidėjai ir buvo rezultatyviausi Vilniaus komandoje. R. Skaisgirys iš viso pelnė 25 taškus, o M. Budzinauskas – 18.

Molėtų klubą į priekį vedė Andrius Šležas (20 taškų), Paulius Leščinskas (14) ir Gytis Andrijauskas (13).

Atsakomąsias rungtynes Molėtuose komandos žais rytoj. Šios poros nugalėtojai LKF DnB NORD taurės turnyro pirmajame ture susitiks su Utenos „Juventus“.

Šiandien pirmąjį trečiojo turo mačą Kaune žais vietos „Voluktė“ ir „Gargždai-Bremena“. Rungtynės Kauno kolegijos sporto salėje (Pramonės g. 22) prasidės 19 val. 30 min.