„Getafe” išleido pergalę iš savo rankų

2011-03-15 14:29
„Getafe” išleido pergalę iš savo rankų / SCANPIX nuotr.

Pirmadienį Ispanijos futbolo pirmenybėse baigėsi 28-sis turas. Jį vainikavo rungtynės tarp vietos Madrido „Getafe” ir svečių Bilbao „Athletic” futbolininkų. Mačas baigėsi taikiai 2-2.

Visi keturi įvarčiai šiame mače krito antrame kėlinyje. Pirmasis iš jų buvo pelnytas 58-ą minutę, kuomet Manu Del Moralis išveržė šeimininkų komandą į priekį.

Sužaidus kiek daugiau nei dešimt minučių po pirmojo įvarčio, „Getafe” žaidėjų bei fanų nemaloniai rezultatas tapo lygus, kai pirmojo įvarčio autorius Del Moralis nukreipė kamuolį į savų vartų tinklą.

84-ą minutę pelnęs įvartį savo komandai, bei vėliau į savus vartus įsimušęs Del Moralis ištaisė savo klaidą bei vėl išveržė „Getafe” klubą į priekį.

Nepaisant to, šeimininkai nesugebėjo išlaikyti minimalaus pranašumo prieš Bilbao miesto ekipą, mat per pridėtąjį antrojo kėlinio laiką rezultatą lygino Urko Mateos Vera ir šitaip „Athletic” iškovojo tašką mačo pabaigoje.

„Getafe” 2 - 2 „Athletic Bilbao”
58' [1 - 0] Manu Del Moral
69' [1 - 1] Manu Del Moral (į savus vartus)
84' [2 - 1] Manu Del Moral
90' [2 - 2] Urko Mateos Vera