Italija: „Juventus“ ir „Lazio“ prarado taškus

Sužaisti du XXII Italijos „Serie A“ turo mačai.

Savo aikštėje žaidęs Turino „Juventus“ sužaidė lygiosiomis su lygos autsaideriais „Genoa“ vienuolike.

Visi mačo įvarčiai buvo pelnyti antrajame kėlinyje. 54 minute po „Juventus“ puolėjo Fabio Quagliarellos smūgio kamuolys atsimušęs į varžovo koją įriedėjo į „Genoa“ vartus. Rezultatą po 14 minučių išlygino dar praėjusiame sezone Turino ekipoje rungtyniavęs Marco Borriello.

Pažymėtina, kad rungtynių pabaigoje rungtynių arbitras neskyrė akivaizdaus vienuolikos metrų baudinio į „Genoa“ vartus dėl žaidimo ranka baudos aikštelėje.

Kitose rungtynėse netikėtą pralaimėjimą Veronos „Chievo“ vienuolikei rezultatu 1:0 patyrė vienais iš Italijos čempionato favoritų laikomi Romos „Lazio“ futbolininkai. Vienintelį mačo įvartį 61 minutę pelnė svečių puolėjas Andrea Paloschi.