Karališkasis klubas iškovojo dar vieną pergalę

2012-03-05 12:19
Karališkasis klubas iškovojo dar vieną pergalę / Scanpix nuotr.

Ispanijos „La Liga“ pirmenybėse Madrido „Real“ klubas ir toliau žygiuoja pergalingu keliu. Vėlų sekmadienio vakarą 25-ame ture sostinės ekipa susitiko su Barselonos „Espanyol“ vienuolike, kuri buvo sutriuškinta rezultatu 5-0.

Šeimininkai svečius iš Barselonos spaudė nuo pirmų susitikimo minučių. Greitos atakos ir pavojingi išpuoliai ne kartą kėlė grėsmę svečių komandos vartams.

Pirmasis į „Espanyol“ ekipos vartus kamuolį pasiuntė „karališkojo“ klubo puolėjas Cristiano Ronaldo. Tarsi iš vadovėlio idealiai suregzta „Real“ komandos ataka virto nuostabiu įvarčiu. Prie to labiausiai prisidėjo Barselonos klubo gynėjai, neapdairiai sužaidę gynyboje bei lygioje vietoje praradę kamuolį.

Po 15 minučių šeimininkų turima persvara padvigubėjo. Dar viena puiki „Real“ komandos futbolininkų surengta ataka ir rezultatas tapo 2-0. Šį kartą „madridiečių“ gretose pasižymėjo Sami Khedira, kuriam tai buvo pirmasis šio sezono įvartis Ispanijos čempionate.

Per pridėtą pirmo kėlinio laiką trenerio Jose Mourinho auklėtiniai galėjo įmušti dar vieną įvartį, tačiau Gonzalo Higuaino ir Mesuto Ozilo smūgiai tikslo nepasiekė.

Antrasis kėlinys šeimininkams tebuvo formalumas. Antroje rungtynių dalyje „karališkasis“ klubas įmušė dar 3 įvarčius ir rezultatas tapo kiek nepadorus: 5-0. Įvarčius „Real“ ekipai pelnė Kaka ir Gonzalo Higuainas. Pastarasis pasižymėjo 2 kartus.