Kauno „Sparnai“ laimėjo 2500 litų

2010-04-18 19:16
Kauno „Sparnai“ laimėjo 2500 litų / zemaitijosledas.lt nuotr. – „Sparnų“ ir „Vanvitos“ grumtynės.

Klaipėdoje surengtą ledo ritulio turnyrą dėl „Akropolio“ taurės laimėjo ir 2500 litų čekį namo išsivežė Kauno „Sparnų“ ekipa.

Finale kauniečiai po dramatiškos kovos rezultatu 4:3 (2:1, 0:0, 2:2) nugalėjo Vilniaus „Vanvitos“ ledo ritulininkus. Visą mačą pirmavo „Sparnų“ komanda. Baigiantis dvikovai „Vanvita“ pakeitė vartininką šeštuoju aikštės žaidėju. Vilniaus komandos puolėjas Andrejus Klimovecas galėjo išplėšti savi ekipai pratęsimą, tačiau po jo smūgio ritulys, iki rungtynių pabaigos likus 45 sekundėms, pataikė į vartų skersinį. „Sparnų“ komandoje pasižymėjo 2 įvarčius pelnęs Vygantas Sajus, po įvartį pridėjo Remigijus Guoga ir Alfredas Stančiauskas. „Vanvitos“ ekipai įvarčius pelnė A.Klimovecas, Vitalijus Sevrukas ir Edgaras Jašinas.

Mažajame turnyro finale Klaipėdos „Sadvita“ 7:2 (4:0, 0:1, 3:1) nugalėjo Šiaulių „Ledo linijos“ komandą.

Naudingiausiu turnyro žaidėju pripažintas „Vanvitos“ ledo ritulininkas A.Klimovecas. Geriausio puolėjo titulas atiteko „Sadvitos“ legionieriui iš Latvijos Gunčiui Pujatsui, geriausio gynėjo prizą atsiėmė „Sparnų“ žaidėjas Šarūnas Citavičius, geriausiu vartininku paskelbtas „Ledo linijos“ vartų sargas Andrejus Šutovas.

Šis turnyras buvo skirtas suvienyti Lietuvos ledo ritulio lygos ir Žemaitijos lygos komandas ir pristatyti ateinantį rudenį startuosiantį vieningą Lietuvos ledo ritulio čempionatą, kuriame norą dalyvauti pareiškė 20 komandų.