Kroso čempionai - klaipėdietė ir vilnietis

2010-04-25 14:03
Kroso čempionai - klaipėdietė ir vilnietis / Vyganto Kelerto nuotr. - kroso varžybos Klaipėdoje.

Klaipėdoje įvyko Lietuvos lengvosios atletikos pavasario kroso čempionatas bei vaikų, jaunučių, jaunių ir jaunimo pirmenybės.

Moterų 4 km greičiausiai įveikė ir šalies kroso čempionės titulą po ketverių metų susigrąžino klaipėdietė Eglė Krištaponytė. Ji distancijoje sugaišo 14 minučių 6 sekundes ir 14 sekundžių aplenkė antroje vietoje likusią kitą uostamiesčio bėgikę Nataliją Piliušiną. 21 sekundę nugalėtojai pralaimėjusi kaunietė Monika Juodeškaitė iškovojo bronzą. Vyrų varžybas trečius metus iš eilės laimėjo vilnietis Tomas Matijošius. Jis 5 km nubėgo per 15 minučių 27 sekundes ir 19 sekundžių aplenkė sidabru pasipuošusį šiaulietį Justiną Beržanskį. Bronza atiteko kauniečiui Remigijui Kančiui, kuris nuo nugalėtojo atsiliko 28 sekundėmis.