Lietuvės jaunių biatlono estafetės varžybose buvo paskutinės

2012-02-22 19:29
Lietuvės jaunių biatlono estafetės varžybose buvo paskutinės / shutterstock.com nuotr.

Suomijoje vykstančiame pasaulio jaunių ir jaunimo biatlono čempionate šešioliktąją - paskutinę - vietą jaunių (iki 19 metų) merginų estafetės varžybose užėmė Lietuvos komanda - Marija Kaznačenko, Gabrielė Jociūtė ir Karolina Banel.

Panaudojusios net 12 papildomų šovinių ir 5 kartus nepataikiusios į taikinį, Lietuvos merginos 3 po 6 km distancijos finiše 13 minučių bei 4,8 sekundės pralaimėjo aukso medalius iškovojusioms Ukrainos biatlonininkėms.

58,2 sekundės atsilikusios nuo čempionių antros finišavo Švedijos sportininkės, o bronza džiaugėsi Austrijos biatlonininkės, nugalėtojoms pralaimėjusios 59,4 sekundės:

1. Ukraina  1 val. 03 min. 53,2 sek. (0 baudos ratų + 4 papildomi šūviai)
2. Švedija        atsiliko 58,2 sek. (0+6)