Maskvos CSKA laimėjo finalą Kaune (papildyta)

2010-01-23 16:18
Maskvos CSKA laimėjo finalą Kaune (papildyta) Maskvos CSKA laimėjo finalą Kaune (papildyta) Maskvos CSKA laimėjo finalą Kaune (papildyta) Maskvos CSKA laimėjo finalą Kaune (papildyta) Maskvos CSKA laimėjo finalą Kaune (papildyta) Maskvos CSKA laimėjo finalą Kaune (papildyta) Maskvos CSKA laimėjo finalą Kaune (papildyta) Maskvos CSKA laimėjo finalą Kaune (papildyta)

Kaune pasibaigusį „VnešTorgBank“ (VTB) Vieningosios krepšinio lygos (VKL) finalo ketverto turnyrą laimėjo daugkartinė Rusijos čempionė Maskvos CSKA komanda.

Maskviečiai, kurių gretose buvo ir Ramūnas Šiškauskas, finale 66:55 (17:14, 22:11, 18:19, 9:11) nugalėjo Valdemaro Chomičiaus treniruojamą Kazanės „Uniks“ ekipą, savo gretose turinčią Saulių Štombergą.

CSKA dviženklę persvarą įgijo antrajame kėlinyje - tritaškį įmetus Johnui Robertui Holdenui rezultatas buvo 39:23. Trečiajame kėlinyje Rusijos čempionai buvo dar labiau padidinę skirtumą - 50:29, tačiau „Uniks“ rado vaistų ir priartėjo - 42:53. Įpusėjus ketvirtajam kėliniui, Kazanės klubo naujokas Maciejus Lampe sušvelnino rezultatą iki 55:59. Tačiau netrukus pataikė vienas CSKA lyderių J.R.Holdenas, du taškus su bauda pelnė Andrejus Voroncevičius, dar kartą J.R.Holdenas ir - 66:55. „Uniks“ kapituliavo.

Nugalėtojams J.R.Holdenas ir Aleksandras Kaunas pelnė po 16 taškų. R.Šiškausko sąskaitoje - 5 taškai ir 4 atkovoti kamuoliai. „Uniks“ vidurio puolėjas M.Lampe surinko 21 tašką. S.Štombergas taškų nepelnė.

Į simbolinį finalo ketverto penketą išrinkti šie žaidėjai: įžaidėjas - Marko Popvičius ("Uniks"), gynėjas - Vitalijus Fridzonas ("Chimki"), lengvasis krašto puolėjas - Martynas Pocius ("Žalgiris"), sunkusis krašto puolėjas - Maciejus Lampe ("Uniks"), vidurio puolėjas - Aleksandras Kaunas (CSKA). Turnyro naudingiausiuoju žaidėju paskelbtas Johnas Robertas Holdenas (CSKA).