„Real” pasityčiojo iš „Levante” futbolininkų

2010-12-23 11:27
„Real” pasityčiojo iš „Levante” futbolininkų / REUTERS nuotr.

Ispanijos Karaliaus taurėje („Copa Del Rey”) trečiadienį buvo sužaistos penkerios pirmosios aštuntfinalių rungtynės.

Madrido „Real” klubas jau galima sakyti yra kitame etape, kadangi pastarasis namuose net 8-0 sutriuškino „Levante”.

Mačą „karališkasis” klubas pradėjo labai gerai ir jau 5-ą minutę tris varžovus suklaidinęs pasižymėjo Karimas Benzema, o dar po keturių minučių gražų įvartį pelnė Mesut Ozilas.

Pirmame kėlinyje krito dar du įvarčiai. 31-ą minutę po Angelio Di Maria perdavimo antrą kartą varžovų vartininką nuginklavo Benzema, o 45-ą minutę kamuolį į vartus pasiuntė Cristiano Ronaldo.

Antrame rungtynių kėlinyje buvo įmušti dar keturi įvarčiai į „Levante” vartus, kurios gynė Gustavo Adolfo Munua. 69-ą minutę puikų įvartį po Di Maria perdavimo pelnė Benzama, kuris juo pasiekė „hat-trick'ą”.

„Hat-trick'u” šiose rungtynėse pasigirti gali ir Ronaldo, kuris varžovų vartininką dar du kartus nuginklavo 72-ą ir 74-ą minutėmis. Paskutinis įvartis buvo pelnytas 90-ą minutę, kai kamuolį į tuščius vartus nukreipė Pedro Leonas.

Visi rezultatai:

„Real Madrid” 8 - 0 „Levante”
5' [1 - 0] Karim Benzema
9' [2 - 0] Mesut Ozil
31' [3 - 0] Karim Benzema
45' [4 - 0] Cristiano Ronaldo
69' [5 - 0] Karim Benzema
72' [6 - 0] Cristiano Ronaldo
74' [7 - 0] Cristiano Ronaldo
90' [8 - 0] Pedro Léon

„Sevilla” 5 - 3 „Malaga”
11' [1 - 0] Alejandro Alfaro
19' [1 - 1] Jose Salomon Rondon
26' [1 - 2] Jose Salomon Rondon
32' [2 - 2] Alvaro Negredo
41' [2 - 3] Quincy Owusu-Abeyie
66' [3 - 3] Romaric
81' [4 - 3] Romaric
82' [5 - 3] Diego Capel

„Atletico Madrid” 1 - 0 „Espanyol”
33' [1 - 0] Simao (11 m.)
42' Jose Antonio Reyes („Atletico Madrid”)
67' Victor Ruiz („Espanyol”)

„Real Betis” 1 - 2 „Getafe”

27' [0 - 1] Miku
35' [0 - 2] Pedro Rios
87' [1 - 2] Jorge Molina (11 m.)

„Almeria” 4 - 3 „Mallorca”
7' [1 - 0] Jose Leonardo Ulloa (11 m.)
23' [1 - 1] Jonathan De Guzman
29' [2 - 1] Jose Leonardo Ulloa
45' [2 - 2] Victor
66' [3 - 2] Kalu Uche
72' [4 - 2] Jose Leonardo Ulloa
88' [4 - 3] Pierre Webo
39' Victor ( „Mallorca”)