SEB BBL bronzą iškovojo Tartu „Rock“

2009-04-25 21:44
SEB BBL bronzą iškovojo Tartu „Rock“ SEB BBL bronzą iškovojo Tartu „Rock“ SEB BBL bronzą iškovojo Tartu „Rock“ SEB BBL bronzą iškovojo Tartu „Rock“ SEB BBL bronzą iškovojo Tartu „Rock“ SEB BBL bronzą iškovojo Tartu „Rock“ SEB BBL bronzą iškovojo Tartu „Rock“ SEB BBL bronzą iškovojo Tartu „Rock“ SEB BBL bronzą iškovojo Tartu „Rock“ SEB BBL bronzą iškovojo Tartu „Rock“ SEB BBL bronzą iškovojo Tartu „Rock“ SEB BBL bronzą iškovojo Tartu „Rock“

Estijos mieste Tartu vykstančio Baltijos krepšinio lygos (SEB BBL) elito diviziono mažajame finale susikovė Tartu „Rock“ ir Rygos ASK klubai.

Bronza po atkaklios kovos atiteko varžybų šeimininkams „Rock“ krepšininkams, kurie rezultatu 77:68 (11:29, 26:12, 19:11, 21:18) įveikė savo varžovus.

Varžybų pradžia estams nebuvo sėkminga. Po pirmojo kėlinio jie atsilikinėjo 11:29.

Antrąjame kėlinyje "Rock" krepšininkai po kelių sėkmingų atakų iš eilės sumažino latvių pranašumą - 29:25.

Mačo baigtis sprendėsi paskutinįjį kėlinį. Likus žaisti keturias minutes rezultatas buvo lygus, tačiau traumą patyrė ASK krepšininkas Andrius Mažutis. Net ir sugrįžęs į aikštę A.Mažutis nesugebėjo padėti savo komandai laimėti varžybų, nes estai įgytą šešių taškų persvarą išsaugojo iki rungtynių pabaigos.

„Rock“: Tanoka Beardas 20, George’as Tsintsadze 15, Viktoras Sanikidze 12 (12 atk. kam.), Tanelis Teinas 11.

ASK: Ernestas Kalve 15, Raitis Grafas 15 (14 atk. kam.), Aigaras Vitolas 13, Andrius Mažutis 10.