„Stoke City” ir „West Bromwich” sužaidė lygiosiomis

2011-03-01 16:32
„Stoke City” ir „West Bromwich” sužaidė lygiosiomis / AFP nuotr.

Pirmadienio vakarą Anglijos „Premier” lygoje buvo sužaistos vienerios rungtynės,kuriose jėgas išmėgino „Stoke City” ir „West Bromwich” futbolininkai. Mačas baigėsi taikiai 1-1.

Pirmajame šių varžybų kėlinyje nei vienai, nei kitai komandai įvarčių pelnyti nepavyko, todėl teisėjui paskelbus pertrauką futbolininkai į rūbines išėjo rezultatui esant lygiam.

Antrajame kėlinyje šį mačą susirinkę stebėti sirgaliai galėjo išvysti įvarčių. Pirmasis iš jų krito 53-ą minutę, kuomet „Stoke” saugas Jermaine'as Pennantas atliko perdavimą Rory Delapui, o šis nuginklavo svečių vartininką Scottą Carsoną.

Rungtynių laikui tiksint į pabaigą susidarė toks įspūdis, jog „Stoke” švęs minimalią pergalę, tačiau 87-ą minutę „West Bromwich” ekipos jaunasis puolėjas, kuris yra išsinuomotas iš Londono „Arsenal”, Carlosas Vela rezultatą išlygino.

Šios varžybos taip ir baigėsi. Tai jau ne pirmas kartas, kuomet jaunasis Vela išgelbsti „West Brom” futbolininkus nuo pralaimėjimo paskutinėmis minutėmis pelnydamas įvartį.

„Stoke City” 1 - 1 „West Bromwich”
53' [1 - 0] Rory Delap
87' [1 - 1] Carlos Vela