„Arlekino“ salėje klaipėdiečių lauks net du kino filmų festivaliai!

 • Teksto dydis:

Spalį pasitinkame su dideliu džiaugsmu, nes „Arlekino“ salėje Jūsų lauks net du, dėmesio verti, kino filmų festivaliai! Jau spalio 5-10 dienomis Jus pakviesime žiūrėti kino programos „Lokys, liūtas ir šakelė“ bei „Vilniaus dokumentinių filmų festivalio“ atrinktas geriausias kino juostas, pelniusias žiūrovų, kritikų liaupses ir apdovanojimus.

„Lokys, liūtas ir šakelė“ – tai kino programa, kurioje bus rodomi filmai iš Venecijos kino festivalio, liepą įvykusio Kanų kino festivalio ir pavasarinės Berlinalės. Programos metu „Arlekino“ žiūrovams parodysime bene geriausias kino juostas, kurių negalite praleisti.

Iš sostinės į uostamiestį taip pat atkeliauja seniausias tarptautinis dokumentinio kino festivalis Baltijos šalyse – „Vilniaus dokumentinių filmų festivalis“. Jo programą sudaro kūrybinės dokumentikos darbai. „Arlekino“ žiūrovams pristatysime 5 šio festivalio filmus.

Išsirinkite, ką žiūrėti ir susitinkame prie ekrano!

Kino programos „Lokys, liūtas ir šakelė“ filmai:

„Paryžius. 13-asis rajonas“ – auksinė palmės šakelė, rež. Jacques Audiard

Juodai baltame ekrane stebima, kaip trys merginos ir vaikinas perrašo šiuolaikinės meilės apibrėžimą.

Žiūrėkite: spalio 5 d., 19 val. Bilietai: https://bit.ly/Paryzius13raj.

„Paskutiniai ir pirmi žmonės“. Rež. Jóhann Jóhannsson

Tildos Swinton skaitoma utopinė istorija, brutalios skulptūros iš buv. Jugoslavijos ir kino kompozitoriaus Jóhanno Jóhannssono muzika. Pristatytas 2020 m. Berlinalėje, pagaliau filmas sulaukė savo valandos didžiajame ekrane Lietuvoje.

Žiūrėkite: spalio 5 d. 21 val. Bilietai: https://bit.ly/paskutiniai_zmones.

„Titanė“ – auksinė palmės šakelė, rež. Julia Ducournau

Tik antrą kartą Kanų istorijoje pagrindinį prizą laimėjo moteris. „Titanė“ pasakoja jaunos merginos, kurios galvoje įmontuota titano plokštelė, istoriją. Įsivėlusi į nusikaltimus ji priversta slapstytis, o tai daro apsimetusi seniai dingusiu vaikinu.

Žiūrėkite: spalio 6 d. 20 val. Bilietai: https://bit.ly/Titane-Arlekinas.

„Lux Aeterna“. Rež. Gasparas Noé

Psichodelinė juosta, kurią užsakė mados namai „Saint Laurent“. Prancūzų aktorės Charlotte Gainsbourg ir Béatrice Dalle jame įkūnija pačios save.

Žiūrėkite: spalio 7 d. 19 val. Bilietai: https://bit.ly/lux-Aeterna.

„Drive my car“. Aukščiausias kritikų įvertinimas ir „Fipresci“ prizas bei „Auksinė šakelė“ už scenarijų Rež. Ryusuke Hamaguchi

Pagal lietuvių pamėgto autoriaus Haruki Murakami to paties pavadinimo apsakymą pastatytas filmas pasakoja apie teatro aktoriaus gyvenimą prieš ir po žmonos mirties.

Žiūrėkite: spalio 7 d. 20 val. Bilietai: https://bit.ly/Drive_My_car.

„Charlotte apie Jane“. Rež. Charlotte Gainsbourg

Šiltoje ir jautrioje dokumentikoje , Charlotte atgręžia kamerą į savo garsiąją mamą, prancūzų muzikos atlikėją Jane Birkin, pakviesdama ją, o kartu ir žiūrovus, leistis į intymią kelionę, kurioje dvi talentingos moterys atsiveria ne tik publikai, bet ir viena kitai.

Žiūrėkite: spalio 9 d. 16 val. Bilietai: https://bit.ly/Charlotte-apie-Jane.

„Viskas praėjo gerai“. Rež. François Ozonas

Įspūdingas aktorės Sophie Marceau vaidmuo – ji vaidina dukrą, kuriai tėvas po insulto paveda pasirūpinti eutanazijos procedūra Šveicarijoje.

Žiūrėkite: spalio 10 d. 16 val. Bilietai: https://bit.ly/viskas-praejo-gerai.

VILNIAUS DOKUMENTINIŲ FILMŲ FESTIVALIO filmai:

„Raganos iš rytų“. Rež. Julien Faraut

„Šis filmas galėtų būti šių metų festivalio vizitinė kortelė“ – taip sako viena iš VDFF festivalio programos sudarytojų V. Levickaitė. Tai įtraukiantis, estetinis, intelektualinis ir emocijas teikiantis filmas apie herojišką medvilnės fabriko darbuotojų gyvenimo kelionę – nuo sporto būrelio po darbo iki olimpinės šlovės.

Žiūrėkite: spalio 8 d. 19 val. Bilietai: https://bit.ly/raganos_is_rytu.

„Tranzistorių seserys“. Rež. Lisa Rovner

Tai pasakojimas apie elektroninės muzikos vėliavnešes: Delia Derbyshire, Daphne Oram, Bebe Barron, Pauline Oliveros ir lietuvių kilmės Clara Rockmore. Jos tikros maištininkės ir atradėjos, tačiau filmas atskleidžia sudėtingą moterų emancipacijos kovą Vakarų kultūroje.

Žiūrėkite: spalio 9 d. 18 val. Bilietai: https://bit.ly/tranzistoriu_seserys.

„Kruvina nosis, vėjas kišenėse“. Rež.Billas ir Turneris Rossai

Juostoje filmuojamas baras Las Vegaso užkampyje, kuris skaičiuoja paskutines dienas. Tai filmas apie besikeičiančią realybę ir nenorinčius su tuo susitaikyti. Apie žmonių ryšius ir draugystę. Net jeigu iš pirmo žvilgsnio ir atrodo, kad tuos žmones sieja tik alkoholis.

Žiūrėkite: spalio 9 d. 20 val. Bilietai: https://bit.ly/kruvina_nosis.

„Nostalgija šviesai“. Rež. Patricio Guzmánas

Čia iškalbingai susilieja dvi istorijos. Apie astronomus, kurie Atakamos dykumoje stebi dangų ir bando įminti žmonijos atsiradimo mįsles, bei apie moteris, kurios observatorijos papėdėje, bekraštėse dykumos platybėse, ieško mylimų žmonių, diktatoriaus Pinocheto valdymo laikais nužudytų netoliese veikusiame kalėjime, palaikų. Kas bendro tarp šių žmonių ir istorijų? Sužinokite patys.

Žiūrėkite: spalio 10 d. 18 val. Bilietai: https://bit.ly/Nostalgija_Sviesai.

„Lošimai, dievai ir LSD“. Rež. Peteris Mettleris.

Tai sapniška kelionė po Kanadą, Šveicariją ir Indiją. Jos metu režisierius fiksuoja laimės paieškas ir apraiškas (nuo lošimų ir sekso iki religijos ir narkotikų).

Žiūrėkite: spalio 10 d. 20 val. Bilietai: https://bit.ly/losimai_dievai_ir_LSD.

Nepraleiskite galimybės pažiūrėti kokybiškus, aukštais reitingais vertinamus filmus. Susitinkame „Arlekine“!

Daugiau informacijos: https://kinasarlekinas.lt/klaipeda/ arba telefonu: +370 600 9302.NAUJAUSI KOMENTARAI

 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių