Gros akordeono virtuozai iš Italijos

  • Teksto dydis:

Palangoje šeštadienį koncertuos akordeonistų duetas iš Italijos „Sensual Duo“.

Tai akordeonistai virtuozai – kompozitorius, prodiuseris, muzikologas, dirigentas, konservatorijos dėstytojas Marco Lo Russo aka Rouge ir lietuvė, šiuo metu gyvenanti Italijoje dirigentė ir muzikos mokytoja Aurelija Matulevičiūtė.

Šio dueto repertuare – M. Lo Russo originali ir šiuolaikinė muzika su džiazo, etno, pasaulinės muzikos ir elektronikos prieskoniais. Jų interpretacijų diapazonas labai platus: nuo populiariosios pasaulio, tarptautinės, iki italų muzikos („Aerosmith“, M.Jacksonas, „Al Bano e Romina Power“, „Ricchi e Poveri“, E.Ramazzotti, T.Cutugno, L.Dalla ir kiti), nuo argentinietiško tango (A.Piazzolla, C.Gardelis) iki auksinės klasikos (G.Rossini's, W.A.Mozartas, A.Vivaldi's bei kiti).

„Girdėsite ir tokių kūrinių, kurių melodijas galėtumėte paniūniuoti prikelti naktį, taip pat tokių, kurie pirmą kartą pasiekę jūsų ausis įsmigs tiesiai į širdį“, – žadėjo A.Matulevičiūtė.

Aurelijos ir Marco dueto išskirtinis ženklas – ypatingas ekspresyvumas ir originalumas. Anot pačių muzikantų, kai groja, jų nuoširdumas ir meilė muzikai skamba kiekviename akorde.

„Teko garbė groti ir savo jėgas išbandyti su Styvenu Tyleriu. Tai neįkainojama patirtis, kuri vedė judėti į priekį, siekti daugiau. Pirmą kartą tiesiog gatvėje grojau dainą „Crazy“, o kitą dieną jau buvau pakviesta groti grupės „Aerosmith“ koncerte Vilniuje. Pasirodymą stebėjo daugiau nei 9 tūkst. žmonių. Lietuvius sunku nustebinti, tačiau tada pavyko. Nauja programa ir koncertu, manau, taip pat pavyks“, – šypsojosi A.Matulevičiūtė.

„Sensual Duo“ su pasisekimu jau grojo Vilniuje ir Nidoje, o rugpjūčio 29 d. 20 val. muzikuos „Ramybės“ kultūros centre Palangoje (Vytauto g. 35). Bilietai – po 11 Eur, taikomos nuolaidos.


Šiame straipsnyje: Sensual DuoakordeonasRamybė

NAUJAUSI KOMENTARAI

Galerijos

Daugiau straipsnių