Klaipėdoje pianinais grojo kas mokėjo ir norėjo

Gatvės muzikos diena šeštadienį išjudino klaipėdiečius ir miesto svečius. 10-oji muzikos šventė išskirtinė tuo, kad muzikuoti gali bet kas, tam senamiestyje ir jo prieigose pastatyta daug pianinų.

„Smagu. Žiūriu, važiuoja žmogus dviračiu, sustoja, nulipa, pagroja ir toliau mina. Džiaugsminga atmosfera. Svečių daug, malonu, kad jie išsiveš gerą įspūdį apie mūsų miestą“, - kalbėjo pagyvenusi uostamiesčio gyventoja.

Bene daugiausia žiūrovų buriavosi Danės krantinėje pre baro „Faksas“. Mat čia pasirodė profesionalai. Ne kasdien galima išgirsti grojant tokius virtuozus, kaip Saulius Šiaučiulis, Laimonas Urbikis, Mindaugas Putna. Šioje vietoje pasirodė ir Klaipėdos karalienės Luizės jaunimo centro džiazo studijos „Junior City Jazz“ jaunieji muzikantai.

Šiemet Klaipėdoje oficialiai muzikuota 22-ose vietose, daugelyje jų buvo pastatyti pianinai, tačiau groti ar kitaip muzikuoti galima buvo ir kitur. Ruošiantis šiai dienai klaipėdiečiai buvo raginami padovanoti nebereikalingą pianiną.

Šį kartą koncertai vyko „Dienovidžio“ aikštėje, prie Kepėjų g. 10 namo, šalia baro „Kurpiai“, Turgaus, Danės, Tiltų gatvėse, Teatro, Karlskronos aikštėse, aikštelėse prie „Meridiano“, skulptūros „Arka“, M.Mažvydo alėjoje, Danės skvere bei prie undinėlės skulptūros.

Dauguma žmonių suko ratus, ieškodami įdomių atlikėjų.

Tai buvo laisvos kūrybos, muzikantų ir visuomenės bendravimo šventė.NAUJAUSI KOMENTARAI

jackau

jackau portretas
Turėjau reikalų su meru, tokio kito tinginio valdžioje nežinau. Teisingai komentatoriai sako - moka tik pliurpt.

Bliambai

Bliambai portretas
Nenusimink, viskas tas pats. Tuo prasidės " nemokamas" džiazas. O miesto galva gros, tik gal kiek ne tokį džiugų repertuarą. Juk Didysis liberalų rankų paspaudimas, kelias į prezidentūrą pristabdytas.

>nusivyles

>nusivyles portretas
buvom pas merą skūstis savibvaldybės tarnautojų elgesiu,netinkamu bendravimu su interesantais.Pvz.Vietoje to kad normaliai atsakytų į raštus, atsiunčia velniai žino ką("su jūsų raštu susipažinta" ar "imsimės priemonių").Nepateikia duomenų, veidmainiauja ar paprasčiausiai meluoja.O dar dažniau tik ppasityčioja..Nu krc.Iš susitikimo konteksto supratome kad p.meras nieko negali padaryti,skant baudimas ne jo metodas ir t.t..Supratome kad čia ne vadas o kiaušinienė.Ir kad vargas, vargas mūsu Klaipedelei..Su kuo mus visus ir sveikinu.P.S.Gerai kad Masiulis "sudegė"gal dabar kažkas keisis į geraja puse
VISI KOMENTARAI 7
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių