Klaipėdos elingą sudrebins grupė „G&G Sindikatas“

Nezabitauskas

Nezabitauskas portretas
RK, negražu. Nepanašus tamsta į analfabetą. Matyt, linkęs pameluoti. Kad ir tamstos paminėtas miesto biudžetas, 2019 m. Valstybės biudžeto dotacijos - 25,7 proc. Dar bus nemažos papildomos tikslinės dotacijos, kokią dalį jos sudarys, kol kas nežinau. Taigi, dalis PVM ir akcizo vis tik tenka miestui. Europos Sąjungos finansinės paramos ir bendrojo finansavimo lėšos - 10,0 proc.Tiek pensininkas, tiek ponas RK su šia pajamų dalimi menkai susiję. Gyventojų pajamų mokestis - 48,5 proc. Taip, ta dalis didžiausia, o tokio mokesčio pensininkai nebemoka, jei nedirba. Tačiau dalis pensininkų dirba, ar ne taip? Be to, per 40 metų pensininkas sumokėjo tiek GPM, kiek tamstai sunku ir įsivaizduoti. Tačiau visa tai ne į temą. Kaip su triukšmu?

RK.

RK. portretas
Paskutiniam: Kokia dalis PVM ir akcizų mokesčių tenka miestui? Jokia. Todėl pripažinkite faktą - miestui pensininkai duoda tik išlaidas ir stagnaciją. Tai reikia pripažinti ir atitinkamai planuoti miesto valdymą. Pensininkai miesto gyvenimo neturi įtakoti, jų laikas praėjo.

Nezabitauskas

Nezabitauskas portretas
Taip, RK, pensininkus reikia šaudyti, tiktai tokio įstatymo dar nėra. Tikiuosi, kai pats tapsi pensininku, toks įstatymas bus priimtas. Be to, nesupranti tamsta, kad ir pensininkai moka mokesčius (PVM, akcizas) ir išlaidauja ne vien iš pensijos (santaupos, vaikų parama). Netiesa, kad jie "viskuo nepatenkinti", jie daug kuo patenkinti. Triukšmu - ne, bet ne vien jie, visi, kurie po darbo dienos nori naktį pailsėti, mamos, migdančios kūdikius ir pan. Jei tamstai triukšmas patinka, ką gi, prašom, klausykis (ausinės, uždaros salės ir pan.), bet kodėl tamsta verti jo klausytis tuos, kam triukšmo nereikia, kurie žino, koks jis žalingas sveikatai.

Kl.-budulėnų rojus

Kl.-budulėnų rojus portretas
Sako, drebėjimai daugiausiai Indonezijoje vyksta. O man regis, kad Klaipėdoje. Čia nėra savaitgalio, kad kas nedrebintų. Tik neaišku, kada tie drebinamieji miega, kada jie ilsisi, pagaliau kada jie kokią knygelę paskaito.....O gal iš-drebintoms ir suskystėjusioms smegenėlėms to ir nereikia? Pa-sidrebinai ir toliau gyveni?

RK.

RK. portretas
Taigi rašiau - "ne visus, tik viskuo nepatenkintus". Atidumo...

Gal

Gal portretas
ir nueičiau bet atsiminus kap Svaras valdžiai nardė tai noras visai prapuola

>Pensininkei)

>Pensininkei) portretas
chi chi bobulė visus pletkus sugaudė:DDDDD)

Pensininkė.

Pensininkė. portretas
Atsiprašau, bet prašau RK. neįžeidinėti - man Selas patinka tik aš nedrystu į jo koncertus eiti nes esu sena. (Klausau jo musikos pasisiusdama iš Linkomanijos ir iš kitur..).Į Jo koncertus ir be manes tūkstančiai susirenka...O jeigu turite omenyje tuos kelis idiotus kurie nuolat varo temą dėl triukšmo Klaipėdoje tai gal pabrėžkite kad jie yra tik keli iš kelių šimtų tūkstančių miestiečių. O tie, kuriems vasaros koncertai patinka, paprasčiausiai nerašo nes tai kas yra gerai ir vertinga - savaime suprantamas visiems dalykas . Ir tarp tų nepatenkintųjų (kaip girdėjau) pagrindiniu smuiku groja viena nenusisekusi daininkė kuriai pavydas bambą jau beveik sugraužė todėl ji nuolat kelia ciongą.

RK.

RK. portretas
Matau problemą, kuri, nesprendžiama, dar ilgus metus stabdys Klaipėdos vystymąsi - viskuo nepatenkintus pensininkus. Ne visus, tik viskuo nepatenkintus. Kadangi Klaipėda virsta pensininkų miestu, tai ir viskuo nepatenkintų daugėja. Panašu, kad reikia spręsti šią problemą ir miestą daryti nepakančiu pensininkams. Pensininkai nemoka mokesčių, miestui neduoda visiškai jokios naudos, o naudojasi lengvatomis ir siurbia mokesčių mokėtojų pinigus. Problema pati neišsispręs, reikia veiksmų.

Nesiskuskit

Nesiskuskit portretas
Vargsai jus, norit tylos, vaziuokit i miskus, dziungkes gyvent. Yra vasara, reikia dziaugtis, kad yra renginiu, koncertu ir t.t. Klaipeda klesti, vietiniams yra ka veikti, turistai taip pat traukia i pajuri is Lietuvos ir kitu saliu. Uzsikiskit ausis ir tupekit savo kambariuose, jei jau taip blogai!

piktas

piktas portretas
Kiek galima drebinti tą Klaipėdą, tai kriokia džiazistai, tai selai , šmelai visokie... Žmonės kenčia nuo klaikaus triukšmo...BAISUUUUUU.

Seni

Seni portretas
Džindžininkai, juodžiû muzikos apologetai.

to Nezabitauskas

to Nezabitauskas portretas
PRIVALĖS girdėti ir matyti. Kaip net TGinduliai ir Triušeliai PRIVALĖJO klausyti SELO. Čia diktatūra.

eksperimentas?

eksperimentas? portretas
vyksta vyresnių (o gal ne tik?) Klaipėdiečių luošinimas garsu. Matyt, kažkas daro eksperimentą su klaipėdiečiais - kiek decibelų jie atlaikys? Kaip Guatenamo kalėjime arba Ausšvitce.

Nezabitauskas

Nezabitauskas portretas
Bet garsą sureguliuokit taip, kad drebintų tiktai elingą, o ne pusę miesto. Kam įdomūs tie vyrukai, bus elinge, o visi kiti klaipėdiečiai nenori jų nei matyti, nei girdėti.
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių